-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Saphira dzisiaj sama ledwo łazi :shake::shake::shake: -
Albiemu ! Znowu masz nie taki podpis i za chwilę bana dostaniesz:shake: Może być 500x100 i ani trochę wiecej:shake:
-
Superowe:cool2::hand::happy1::shock::bigcool::angel::iloveyou::Cool!::ylsuper::laugh2_2::Dog_run:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/84/5ffdf9e8bc1d2c2a.jpg[/IMG][/URL] Jest cudny ! Wyglada jak owczarek berneński !
-
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SbaJPaHGLcI/AAAAAAAANIw/1dzy3YLG6qA/s800/Clipboard126.jpg[/IMG] Piękne dziecię :loveu: -
[quote name='weronika1']Czy ja dobrze czytam , Frytka poszła szukać domu?[/quote] Zginęła w Jarosłowiu inna sunia. Frytka jest w schronisku. Znajdziesz ją na tym wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/index30.html[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/84/8d7f83220ce5bbc2.jpg[/IMG][/URL] Czyż nie jest cudna:loveu::loveu::loveu:
-
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jak ona przeżyje rozstanie z Tobą :shake::shake::shake: -
Podwórkowe psiaki żyją jak żyły:( czy to się zmieni???
Saphira replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Gagatko za info. Jak widać nie wszyscy jeszcze wiedzą o tych akcjach. Wiem też , że niektórzy zdobywają w UM bezpłatne talony na sterylki. W poniedziałek wydrukuję ten Arkowy plakacik i poproszę moją Panią WET o wywieszenie w lecznicy. Myślę, że w gruncie rzeczy brakuje zmasowanej akcji informacyjnej na temat ograniczenia rozrodu. Te plakaciki powinny wisieć na każdej lecznicy w Polsce. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianeczka nie nadaje się do każdego domku. Niestety wcześniejsze lata zaowocowały strachem przed mężczyznami. Mój TZ przekupuje ją kiełbasą a pomimo to nie chce przyjść do niego na mizianie. I tak zrobiła postępy bo bierze już kiełbachę z ręki. We mnie natomiast jest zakochana i prawie, że na kolanka włazi. Zdecydowanie preferuje płeć żeńską. Najlepsza to by była emerytowana Pańcia z ogródkiem, ale skąd taką wziąźć :shake::shake::shake: -
No to gdzie te zdjątka:mad::mad::mad:
-
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
Saphira replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='szczecinianka'][SIZE=2][B]Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oddział w Szczecinie al. Wojska Polskiego 198A numer konta: 63 1020 4795 0000 9402 0103 5419 Proszę o dopisek, że dla Państwa M. [/B][/SIZE][B]Jesteście wielcy. [/B]Aż brak mi słów...[/quote] MAGYA ! Wstaw to koniecznie na początek. Ja jestem za wysyłaniem paczek i pieniędzy na adres TOZ. To da wolontariuszkom siłę przebicia w kontaktach z tymi ludźmi. Jeżeli zaczniemy im pomagać bezpośrednio to pomożemy im uniezależnić się od wolontariuszek i nie będą musieli współpracować. -
[URL="http://img212.imageshack.us/my.php?image=cimg4979.jpg"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/723/cimg4979.jpg[/IMG][/URL] Piękny trikolorek :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='SZPiLKA23']Tak Bacek ma ogrod do biegania a Elizabet (teraz Sonia) ma kolezanke i duzy teren do biegania, byłam z Panem zawieźć Sonie i mam pozytywne wrazenia, duzy bardzo dobrze ogrodzony teren, do dyspozycji albo legowisko w budynku albo duza ocieplana buda, a kolezanka, ktora nazywa sie.... MAX (napewno sunia;)) hmmm jakby to powiedziec conajmniej OGROMNA zadbana o pieknej błyszczacej siersci, odrazu sie dogadały mysle ze Sonia troche ja odchudzi ;) bo taka masa nie jest za dobra dla jej stawow, Sonia biegała po całym terenie bardzo zadowolona zaczepiajac kolezanke do zabawy :) mysle ze bedzie miała dobrze za jakis miesiac sparwdze jak sie ma To jedyne zdjecie jakie moj zarabisty aparat zrobił zanim sie rozładowal:-/ wrrrr To Max [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4096/p3140021.jpg[/IMG] Do domku poszedł szczeniur jeden (czarny podpalany) w schronisku duzo nowych psow na szczescie wiekszosc młodych[/quote] Proponuję dietkę slim cóś tam.
-
Podwórkowe psiaki żyją jak żyły:( czy to się zmieni???
Saphira replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Są jakieś talony na darmowe sterylki. Koniecznie musicie nawiązać kontakt z jakąś fundacją, ktora je dostaje. Spróbuję dowiedzieć się czegoś wiecej, -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
To chyba wszystkie Dianki takie. :evil_lol: Moja siada ludziom na nogi żeby ją głaskali i nie odchodzili:diabloti::evil_lol: -
Już znalazłam mniejszy:multi::multi::multi: Wielkie dzięki:loveu::loveu::loveu:
-
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
Saphira replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
Z tego co pisała szczecinianka dzisiaj się tam wybierają. Poczekajmy na relacje. Myślę, że sensownie będzie zebrać jakąś kwotę na jednym koncie i niech dziewczyny zorganizują "pierwszą pomoc" Jak zaczniemy słać paczki to rzeczywiście mogą nie chcieć współpracować z TOZ. Poczują się niezależni. Zawsze taka pomoc nieco uzależnia. -
Dziewczyny ! A dałybyście radę troszkę mniejszy banerek zrobić. Ja już mam punkty karne i zagrożenie banem więc nie mogę go wstawić w tej wielkości:shake::shake::shake:
-
Podwórkowe psiaki żyją jak żyły:( czy to się zmieni???
Saphira replied to losiczka's topic in Już w nowym domu
Niestety sterylka zależy od wielkości psa. Może jednak skontaktujcie się z Emirem. Ona uwielbia benki a w marcu ruszają jakieś bezpłatne sterylki. Może uda się cos załatwić:eviltong::eviltong::eviltong: -
Trafiłam na wątek i uprzejmie donoszę, że Berna z Orzechowców to ma domek od tygodnia. Tak dziewczyny pisały na wątku orzechowskim. Benki to moje ulubione psiuny. Mam 9-letniego Kacperka i niestety wiem jak wielkie problemy zdrowotne związane są z tą rasą. Mój Kacper od kilku lat ma poważne problemy ze stawami i ostatnio nie rozstajemy sie z rimadylem. Zobaczę czy uda mi sie wstawić banerek. Jestem zagrozona banem za zbyt duże podpisy:diabloti::evil_lol:
-
Mam nadzieję, że Baca trafi do domu z ogródkiem. Bo w mieszkaniu to one się strasznie męczą. Miałam podhalana 12 lat........
-
Chora miłość do zwierząt (?) *Genowefa i Jan*Police*Szczecin*
Saphira replied to MagYa^^'s topic in Już w nowym domu
Kurcze, banerek mi się popsuł :placz: U was działa ?