Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........
  2. eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...
  3. [url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url]
  4. [url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url]
  5. [url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url]
  6. [IMG]http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/[/IMG][url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url]
  7. [quote name='bigosik']Wrzuciłam Piorunka na ogłoszenie wyróżnione w gazecie pomorskiej. Napisano tam na regulaminie,że: Wraz z zamieszczeniem ogłoszenia na serwisie pomorska.pl pojawia się ono równolegle na serwisach: [URL="http://www.dziennikwschodni.pl"]Lublin :: Dziennik Wschodni :: Lubelszczyzna :: www.dziennikwschodni.pl[/URL] [URL="http://www.echodnia.eu"]Świętokrzyskie, radomskie, podkarpackie - wiadomości, aktualności, forum, galerie, informator - Echo Dnia[/URL] [URL="http://www.pomorska.pl"]Gazeta Pomorska | Kujawy i Pomorze - wiadomości, aktualności, forum, galerie.[/URL] [URL="http://www.nto.pl"]Opole, Opolszczyzna - informacje, artykuły, wydarzenia.[/URL] [URL="http://www.gazetalubuska.pl"]portal internetowy Gazety Lubuskiej - ONLINE[/URL] [URL="http://www.gk24.pl"]Koszalin, Zachodniopomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia.[/URL] [URL="http://www.gs24.pl"]Szczecin i Zachodnipomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia. | www.gs24.pl[/URL] [URL="http://www.gp24.pl"]Słupsk i Pomorze Środkowe - informacje, artykuły, wydarzenia. | www.gp24.pl[/URL] [URL="http://www.poranny.pl"]Kurier Poranny - informacje z Białegostoku i Podlasia[/URL] [URL="http://www.wspolczesna.pl"]Gazeta Współczesna - informacje, artykuły, wydarzenia[/URL] [URL="http://www.nowiny24.pl"]nowiny24 - Podkarpacie, Rzeszów - informacje, wydarzenia, opinie, artykuły[/URL] [URL="http://www.to.com.pl"]Ostrołęka :: Tygodnik Ostrołęcki :: Ostrołęka | www.to.com.pl[/URL] Stan jeszcze nie publ.ale to pewno kwestia krótkiego czasu.:) I musiałam niestety przykrócić treść :shake: bo max. 500 znaków.[/quote] Ale w wersji papierowej ogloszenie sie nie pojawia? Tu chyba chodzi tylko o wersję elektroniczną ?
  8. No to ja też z Piorunkiem troche pochodzę może go ktoś zauważy;)
  9. [quote name='gagata']Cicho.....właśnie odsłuchuję Nelly w TV...:evil_lol::crazyeye:[/quote] Zazdroszczę rozrywki :diabloti::evil_lol:
  10. Żabka na spacerek :multi::multi::multi:
  11. Wstajemy Dzidziuniu :multi::multi::multi:
  12. Dawno Cie nie odwiedzałam śliczności nasze:lol::lol::lol:
  13. U mnie często nawet serwera nie moze znaleźć :shake::shake::shake:
  14. Czy ktoś był u naszej Romy co u niej słychać ?:lol:
  15. [quote name='gagata']Dla mnie to i polski jest czasami straszny.....:diabloti:[/quote] Zwlaszcza w wydaniu Czorta Rokity :diabloti::evil_lol:
  16. [quote name='gagata']SAPHIRKO,TO NIE BANERKI SZWANKUJĄ TYLKO DOGO ŚWIRUJE....:diabloti:[/quote] Co się dziwić skoro takie świry jak my po nim chodzą :diabloti::evil_lol:
  17. A czekoladowe futerko pofarbowane. Tapirek zrobiony :eviltong: Pazurki opilowane i pomalowane :diabloti::eviltong:
  18. No to za wszystkie psiaki z ADHD :drinking::cunao::beerchug::knajpa::drink1::drinka::laola:
  19. [quote name='gagata']Już działa...:lol:[/quote] Znowu popsuty :nerwy:
  20. Napisałam proźbę o pomoc do osoby na dogo z Włocławka, ale wiadomo, że szanse na znalezienie kogoś niezapsionego na dogo są mizerne :shake: [URL]http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/[/URL]
  21. Banerek Dianki działa a i tak mało osób tu zagląda :shake:
  22. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_axvcuvI/AAAAAAAAH8w/jbiY1odIeII/s400/IMG_6961.JPG[/IMG] Takie ciężko skrzywdzone psiny powinny szybko znajdować wlaścicieli. Tymczasem wiekszość ludzi to egoiści, ktorzy chcą w domu miec zabawkę. Zupełnie nie myślą o tym co psiak przeżywa.
  23. [IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG] Czy to maleństwo ma ogłoszonka ?
×
×
  • Create New...