-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url] -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url] -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/[/IMG][url=http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/]eKartki.pl - bo warto pamiętać. Kartki elektroniczne na każdą okazję. Najlepsze kartki na urodziny, imieniny, walentynki, święta, ...[/url] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Spacerek :painting: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='bigosik']Wrzuciłam Piorunka na ogłoszenie wyróżnione w gazecie pomorskiej. Napisano tam na regulaminie,że: Wraz z zamieszczeniem ogłoszenia na serwisie pomorska.pl pojawia się ono równolegle na serwisach: [URL="http://www.dziennikwschodni.pl"]Lublin :: Dziennik Wschodni :: Lubelszczyzna :: www.dziennikwschodni.pl[/URL] [URL="http://www.echodnia.eu"]Świętokrzyskie, radomskie, podkarpackie - wiadomości, aktualności, forum, galerie, informator - Echo Dnia[/URL] [URL="http://www.pomorska.pl"]Gazeta Pomorska | Kujawy i Pomorze - wiadomości, aktualności, forum, galerie.[/URL] [URL="http://www.nto.pl"]Opole, Opolszczyzna - informacje, artykuły, wydarzenia.[/URL] [URL="http://www.gazetalubuska.pl"]portal internetowy Gazety Lubuskiej - ONLINE[/URL] [URL="http://www.gk24.pl"]Koszalin, Zachodniopomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia.[/URL] [URL="http://www.gs24.pl"]Szczecin i Zachodnipomorskie - informacje, artykuły, wydarzenia. | www.gs24.pl[/URL] [URL="http://www.gp24.pl"]Słupsk i Pomorze Środkowe - informacje, artykuły, wydarzenia. | www.gp24.pl[/URL] [URL="http://www.poranny.pl"]Kurier Poranny - informacje z Białegostoku i Podlasia[/URL] [URL="http://www.wspolczesna.pl"]Gazeta Współczesna - informacje, artykuły, wydarzenia[/URL] [URL="http://www.nowiny24.pl"]nowiny24 - Podkarpacie, Rzeszów - informacje, wydarzenia, opinie, artykuły[/URL] [URL="http://www.to.com.pl"]Ostrołęka :: Tygodnik Ostrołęcki :: Ostrołęka | www.to.com.pl[/URL] Stan jeszcze nie publ.ale to pewno kwestia krótkiego czasu.:) I musiałam niestety przykrócić treść :shake: bo max. 500 znaków.[/quote] Ale w wersji papierowej ogloszenie sie nie pojawia? Tu chyba chodzi tylko o wersję elektroniczną ? -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to ja też z Piorunkiem troche pochodzę może go ktoś zauważy;) -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Cicho.....właśnie odsłuchuję Nelly w TV...:evil_lol::crazyeye:[/quote] Zazdroszczę rozrywki :diabloti::evil_lol: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Żabka na spacerek :multi::multi::multi: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Wstajemy Dzidziuniu :multi::multi::multi: -
U mnie często nawet serwera nie moze znaleźć :shake::shake::shake:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Dla mnie to i polski jest czasami straszny.....:diabloti:[/quote] Zwlaszcza w wydaniu Czorta Rokity :diabloti::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']SAPHIRKO,TO NIE BANERKI SZWANKUJĄ TYLKO DOGO ŚWIRUJE....:diabloti:[/quote] Co się dziwić skoro takie świry jak my po nim chodzą :diabloti::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Już działa...:lol:[/quote] Znowu popsuty :nerwy: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Napisałam proźbę o pomoc do osoby na dogo z Włocławka, ale wiadomo, że szanse na znalezienie kogoś niezapsionego na dogo są mizerne :shake: [URL]http://www.ekartki.pl/otrzymana_ekartka/yRlel9CJlefsoyJq/[/URL] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Banerek Dianki działa a i tak mało osób tu zagląda :shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_axvcuvI/AAAAAAAAH8w/jbiY1odIeII/s400/IMG_6961.JPG[/IMG] Takie ciężko skrzywdzone psiny powinny szybko znajdować wlaścicieli. Tymczasem wiekszość ludzi to egoiści, ktorzy chcą w domu miec zabawkę. Zupełnie nie myślą o tym co psiak przeżywa. -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG] Czy to maleństwo ma ogłoszonka ?