Rzeczywiście tak jest, że na niektórych wątkach jest wręcz nagonka na rozliczenia a są wątki dzie rozliczeń nie ma i nie było. Myślę, ze tak naprawdę to nikt nie lubi donosić i się awanturować. Ale taki brak rozliczeń to też psom nie służy wystarczy zajrzeć na tzw czarne kwiatki. Nie wszyscy na dogo rzeczywiście służą psom. Co do Emira to ja zaufanie mam. Nie miałam nigdy okazji sie zawieźć. Myślę, że wszystko co zbiorą dla Piano zostanie dla niego spożytkowane. Jeżeli coś zostanie to przecież jest tyle nieszczęścia wokół, ze nic się nie zmarnuje.