Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Takie psy najmniej szkodzą mając do zabawy drugą rozrabiakę w domu. Najgorzej jest jak sie nudzą i nie maja towarzysza zabaw. Totalna demolka :evil_lol:
  2. Pobiegamy z psiunami :loveu::loveu::loveu: :Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  3. Żabka na spacerek :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  4. Bieganko :ghost_2::Dog_run: Oczywiście w czystości i cnocie :diabloti::evil_lol:
  5. Rzeczywiście tak jest, że na niektórych wątkach jest wręcz nagonka na rozliczenia a są wątki dzie rozliczeń nie ma i nie było. Myślę, ze tak naprawdę to nikt nie lubi donosić i się awanturować. Ale taki brak rozliczeń to też psom nie służy wystarczy zajrzeć na tzw czarne kwiatki. Nie wszyscy na dogo rzeczywiście służą psom. Co do Emira to ja zaufanie mam. Nie miałam nigdy okazji sie zawieźć. Myślę, że wszystko co zbiorą dla Piano zostanie dla niego spożytkowane. Jeżeli coś zostanie to przecież jest tyle nieszczęścia wokół, ze nic się nie zmarnuje.
  6. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/06b00382.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/5957dc48.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/1d374e13.jpg[/IMG]
  7. Mamy nową tymczasowiczkę Diankę. Bardzo sie pokochała z Mikosiem. [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371013_Dina023.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1370849_Dina024.jpg[/IMG] Uwielbiają wspólne zabawy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/06/388fe311.jpg[/IMG] A to w towarzystwie innych domowników :loveu::loveu::loveu: Watek Dianki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wieziona-glodzona-bita-teraz-szuka-spokojnego-domu-122052/index38.html[/URL]
  8. [IMG]http://i42.tinypic.com/2z4wccx.jpg[/IMG] PIĘKNA :loveu::multi::eviltong:
  9. Cudnie ! :loveu:Niedługo znowu potrzeba będzie na prąd i węgiel :shake:
  10. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  11. Mam pewne obawy co do oddawania Dianki do domku gdzie nie ma innych psów. Ona jak nie widzi Mikosia i Klary to wyraźnie staje się smutna i osowiała. Nie lubi samotności nawet z człowiekiem. Musi mieć psie towarzystwo. :loveu::loveu::loveu:
  12. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  13. No to czekamy na fotki :multi::loveu::eviltong:
  14. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  15. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  16. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  17. Spacerek :painting: kolacja :sabber: spanko :sleep2: koszmary nocne :ghost_2:
  18. Pewnie się nie zmarnują , tyle biedaków w potrzebie :shake::shake::shake:
  19. Urząd Skarbowy i tak nie przekazuje szczegółowych informacji. Nie ma nawet listy darczyńców.:shake::shake::shake:
  20. Czy ktoś ma możliwość przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Inowrocławiu ? Podaję link do wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-moglby-sprawdzic-domek-w-inowroclawiu-129836/index21.html[/URL]
  21. Bieganko :ghost_2::Dog_run:
  22. Bieganko :ghost_2::Dog_run:
×
×
  • Create New...