Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dotarłam do wątku Mony. Całe szczęście, że udało sie wam znaleźć dom dla Reksia. Duże brawa :multi::multi::multi: Na jakie konto można przelać pieniążki na wsparcie Mony? Kupiłam ostatnio na zapas parę obróżek, które mogę podrzucic Estote. Może się przydadzą. :eviltong: Mam prośbę do Puchatka o mniej pixelochłonne banerki. Mam ostatnie ostrzeżenie od moda. Za następny podpis o zbyt dużej ilości pikseli zostanę zbanowana:-(
  2. Cieszę się, że w czasie mojej nieobecności tak dużo się zmieniło na lepsze. :eviltong::loveu::multi:
  3. Agata ! Ty lepiej uważaj na podpis. Ja mam juz pewnego bana jak będę miala zadużo pikseli. Może być max 500x100, albo 60 kb.
  4. Dawno mnie nie było a tu widzę nowe kłopoty :shake: Nie potrafię pomóc w adopcjach, ale moge poprosić parę osób o ogłoszonka. Może jednak uda się wynająć coś tanio. :shake:
  5. Dawno mnie nie było a tu takie super wieści :loveu::eviltong:
  6. [quote name='żaba88'][CENTER][IMG]http://i41.tinypic.com/25qum4p.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i39.tinypic.com/256cihh.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i41.tinypic.com/2qk19uq.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i42.tinypic.com/ei2xkp.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i42.tinypic.com/2ztd4iw.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Zdjęcia cudne i tak sobie myślę, że może je dla Pani Romy wydrukować żeby miała pewność co do swej decyzji. Gdyby nie zgodziła sie na wyjazd Poziomki ta nie odnalazłaby swego szczęśliwego domku :lol:
  7. Ojej ! Ktos pyta o naszą śliczność :multi::eviltong::loveu::lol:
  8. Powodzenia Reksiu :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. Piknie ! Właśnie wyjężdzam, ale chciałam prosić o takie ogłoszonko dla mojej Dianki :eviltong::eviltong::eviltong:
  10. [quote name='zula131']Mam nadzieję, że tu nie zajrzy żadna pani Agnieszka D., brrr... [SIZE=1](przepraszam, ale odwiedziłam wątek Cygana i trochę jeszcze jestem poruszona) [SIZE=2]W Polsce też są naprawdę fajne domki, uwierz Liweńko. Czasami tylko trzeba trochę poczekać... ale opłaci się :loveu:[/SIZE] [/SIZE][/quote] Co to za wątek Cygana ? O jaką Agnieszkę chodzi ? :crazyeye:
  11. Oneczki do domków :loveu::loveu::loveu::eviltong::eviltong::eviltong:
  12. Cos dziewczyny koniecznie chcą cie wyadoptować :multi::eviltong::loveu:
  13. A co tam kojak znowu zbroił :eviltong::loveu::multi:
  14. [IMG]http://orzechowce.ovh.org/duze/lobo3.JPG[/IMG] Powodzenia psinko :multi::eviltong::loveu:
  15. Albo jeszcze wyżej :multi::eviltong::loveu:
  16. Bigosiku jesteś boska :eviltong::eviltong::eviltong: Tyle ogłoszonek :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  17. Reksio hopaj po domek. :multi: Jesteś piękny :multi:
  18. Agata ! Ty jesteś super niemożliwa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Skad Ty te domki bierzesz :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. No to biegamy :Dog_run: po domek [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]
  20. Miziamy Dzidzię po brzusiu :eviltong:, całujemy w noseczek :buzi: i biegniemy :Dog_run:po domeczek [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]
  21. Żabka biegnie po domeczek :Dog_run:[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]
  22. Amiś biegnie po domek:Dog_run: [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...