-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Gagata powiedziała mi o Dziaduniu :-(:-(:-(
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Wstajemy :multi: Piękny dzień dzisiaj :multi: Słoneczko i w ogóle :multi: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/13664228/58/main/9e9abc7460.jpeg[/IMG] [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/13664228/57/main/3b33016fb8.jpeg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka szuka domku :lol: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ja mówiłam Pństwu, że przez pierwsze dwa tygodnie muszą bardzo uważać. To okres niezbędny żeby psiak się zaaklimatyzował. Tam od ulicy jest brama automatycznie zamykana . Może nie zauważyłaś bo Pani otwiera pilotem jak ktoś wjezdża lub wyjeżdża. Teren naokoło jest ogrodzony. To teren parku wokół pałacu. Muszą dać sobie radę. Problemem są głównie ludzie przychodzący z psami na spacery. Powodzenia Śnieżko. Miejmy nadzieję, że będziesz szczęśliwa. -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Kolacja :eating: :kaffee_2: jogging:Dog_run: spanki :sleeping: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Kolacja :eating: :kaffee_2: jogging:Dog_run: spanki :sleeping: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Kolacja :eating: :kaffee_2: jogging:Dog_run: spanki :sleeping: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Kolacja :eating: :kaffee_2: jogging:Dog_run: spanki :sleeping: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/3708403c.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/0391765d.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f608f18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/da35a886.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/34abd3e8.jpg[/IMG] -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
wczoraj wszystko sie wyswietlalo. Z tym dogo ciągle jest coś nie tak:shake: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/b777d563.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/0dd224c7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1e3bea0e.jpg[/IMG] -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d9401116.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/738efe0c.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
To tylko skromna część. Inne nie wiedząc głupia jaką wartość mają wyrzuciłam :placz::placz::placz: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ __________________ -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
_________Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ _________ -
____________Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ ______
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ __________________ -
Wszystkich dogomaniaków zapraszam na bazarek :evil_lol::diabloti: obuwniczy. Obuwie po fachowej obróbce zrobionej przez Mikosia. Rozmiar uniwersalny z wywietrznikami :diabloti::evil_lol: : [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/d91079e0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/1c7d165f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/9c417155.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/4f3c5cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/07/712b1017.jpg[/IMG] Komu, komu........ ____________