-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Gagata! Tobie też sie banerek z Romcią popsuł :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='weronika1']Widzę rozwiazanie , wezmę od Artka adresy i czas od czasu sprawdzę adopcje , te które są w okolicy Przemyśla. Też czasami mam wątpliwości, nie wszystko uda sie wypytać, najlepiej jak sie sprawdzi.[/quote] Znowu niezawodna Weronika :shake::shake::shake:
-
[quote name='gagata']Rozmawiałam niedawno z bardzo mądrym znawca od psich ucieczek i on mi powiedział,że wyłączywszy rasy typowo podróżnicze (np husky) psy przy ucieczkach kieruja sie pragnieniem znalezienia czegos lepszego..Gdy taki uciekinier ma zawsze miske z wodą, jedzonko w porę,spanko i towarzystwo akceptowanego człowieka, zwykle po jakims czasie ucieczek zaniechuje..Może to trwać miesiąc, może sześć...To tak jak z wyprowadzaniem bez smyczy innych schronowców - jeden trzyma sie nowego opiekuna juz po paru tygodniach innemu potrzeba na to roku...Szkoda,że pani od charciaków sie poddała, skoro wracały.to chyba zaczęły to miejsce lubić...Wyjściem by było znalezienie im takiego domu, w którym byłyby razem z człowiekiem i przez pierwszy okres (może być nawet kilkumiesieczny) ogrodowe wyjścia tylko pod jego nadzorem... Ależ się mądrzę...:evil_lol::eviltong:[/quote] W przypadku chartów tak nie jest. Moje wujostwo w latach 70-tych miało charta afgańskiego. On miał we krwi wyścigi. Nie dało sie go opanować. Jak widział rowerzyste to się ścigał dopóki ten nie stanął. Wujek wiekokrotnie łapał go samochodem. Potem przestali sie przejmowac bo zawsze wracał. Kiedyś wrócil z milicjantem i Ciotka mandat zapłaciła:evil_lol: Przyprowadził go pod drzwi :evil_lol: Niestety jedyne wyjście to zamykany boks bardzo szczelny:shake:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Nauka języka :shake: Straszne :-( -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla pieknej psiny :lol::loveu::roll: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Szukamy domku dla pieknej psiny :lol::loveu::roll: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
On uwielbia schron :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Dlatego u mnie jest ich aż 5:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to Dianka jedziemy :loveu::loveu::loveu: -
Cudnie, że psiaki znajdują domki i coraz więcej osób bierze psiaki ze schronów.
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u naszego wielbiciela schroniska w orzeszkach :loveu: Dalej taki zadowolony , że wrócił?:loveu: -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie wyszło. Ja bym nie uzależniała stopnia odpowiedzialności od wieku. Choć rzeczywiscie jest to taki etap zycia, że można nie podołać a nie zdawać sobie jednocześnie sprawy ze stopnia trudności jaki niesie opieka nad psem. -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Może ten siedmiolatek przekona rodziców, że nie oddaje sie bez powodu kochanego stworzenia. Nie mam pomysłu.....Zostaje tymczas i ogłaszać. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Martwi mnie łzawienie u Dianki i pokasływanie. Tak jakby coś w gardle miała i nie mogła odchrząknąć. Chyba trzeba jechać do weta :shake: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reksiu21']No to sluchajcie kochane..... LEjdi poszla do wlasnego domku!!!!!! Bedzie mieszkac w domku jednorodzinnym, z duzym ogrodzonym dobrze ogrodem, na uboczu malego miasteczka. Panstwo maja jedan corke, ale 21 letnia. Pani niepracuje, wiec jest caly czas w domu. Stracili rok temu bardzo podobnego psa, w wieku 14 lat, mial raka. Przez rok niemogli sie otrzasnac, a jak Lejdi w internecie zobaczyli, to sie znow zakochali, zwlaszcza jak przeczytali jej opis, ze charakter bardzo podobny do ich bylego psiaka. Brdzo mili, kulturalni, dobrze ustawieni, spokojni. Pani ja wytulila, a Lejdi przy niej usiadla i odejsc niechciala, jakby rozumiala o co chodzi. Bedzie miala super domek! Oto nowi wlasciciele, u nas przed wyjsciem. [IMG]http://i42.tinypic.com/311qsqv.jpg[/IMG] To jest tyl domu, ogrodek. [IMG]http://i41.tinypic.com/2n66bo0.jpg[/IMG] A to Lejdi dom (tez bym taki chciala:cool3:) [IMG]http://i44.tinypic.com/2hn174h.jpg[/IMG][/quote] Cudnie :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: