-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dotarłam do wątku Mony. Całe szczęście, że udało sie wam znaleźć dom dla Reksia. Duże brawa :multi::multi::multi: Na jakie konto można przelać pieniążki na wsparcie Mony? Kupiłam ostatnio na zapas parę obróżek, które mogę podrzucic Estote. Może się przydadzą. :eviltong: Mam prośbę do Puchatka o mniej pixelochłonne banerki. Mam ostatnie ostrzeżenie od moda. Za następny podpis o zbyt dużej ilości pikseli zostanę zbanowana:-( -
Cieszę się, że w czasie mojej nieobecności tak dużo się zmieniło na lepsze. :eviltong::loveu::multi:
- 184 replies
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Agata ! Ty lepiej uważaj na podpis. Ja mam juz pewnego bana jak będę miala zadużo pikseli. Może być max 500x100, albo 60 kb. -
Dawno mnie nie było a tu takie super wieści :loveu::eviltong:
- 184 replies
-
[quote name='żaba88'][CENTER][IMG]http://i41.tinypic.com/25qum4p.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i39.tinypic.com/256cihh.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i41.tinypic.com/2qk19uq.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i42.tinypic.com/ei2xkp.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i42.tinypic.com/2ztd4iw.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] Zdjęcia cudne i tak sobie myślę, że może je dla Pani Romy wydrukować żeby miała pewność co do swej decyzji. Gdyby nie zgodziła sie na wyjazd Poziomki ta nie odnalazłaby swego szczęśliwego domku :lol:
-
Powodzenia Reksiu :eviltong::eviltong::eviltong:
- 184 replies
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Piknie ! Właśnie wyjężdzam, ale chciałam prosić o takie ogłoszonko dla mojej Dianki :eviltong::eviltong::eviltong: -
Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!
Saphira replied to agata51's topic in Już w nowym domu
[quote name='zula131']Mam nadzieję, że tu nie zajrzy żadna pani Agnieszka D., brrr... [SIZE=1](przepraszam, ale odwiedziłam wątek Cygana i trochę jeszcze jestem poruszona) [SIZE=2]W Polsce też są naprawdę fajne domki, uwierz Liweńko. Czasami tylko trzeba trochę poczekać... ale opłaci się :loveu:[/SIZE] [/SIZE][/quote] Co to za wątek Cygana ? O jaką Agnieszkę chodzi ? :crazyeye: -
[IMG]http://orzechowce.ovh.org/duze/lobo3.JPG[/IMG] Powodzenia psinko :multi::eviltong::loveu:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Albo jeszcze wyżej :multi::eviltong::loveu: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Bigosiku jesteś boska :eviltong::eviltong::eviltong: Tyle ogłoszonek :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Reksio hopaj po domek. :multi: Jesteś piękny :multi:
- 184 replies
-
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ! Ty jesteś super niemożliwa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Skad Ty te domki bierzesz :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to biegamy :Dog_run: po domek [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG] -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Miziamy Dzidzię po brzusiu :eviltong:, całujemy w noseczek :buzi: i biegniemy :Dog_run:po domeczek [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG] -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Żabka biegnie po domeczek :Dog_run:[IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG] -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Amiś biegnie po domek:Dog_run: [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]