Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Pozwolicie, że poruszę inny temat. Wszyscy wiemy, że Pani Roma jest już bardzo słaba i zmęczona. Zgodziła się na adopcję części psów do Reksia. Pozostałe przynajmniej 10 zgodziła się oddać w ręce Pana Artura. Problem w tym, że schronisko w Orzechowcach nie ma wolnych bud i nie ma możliwosci zakupu. Czy bylibyśmy w stanie zrzucić się na te 10 bud i z jakim kosztem trzeba by się liczyć? W moich okolicach to jakieś 250 zł od budy a ile w Przemyślu ?
  2. Estote ! Ta Pani z Torunia też zrezygnowała. Dzwonila i przepraszała bo córka nie wyraziła zgody tak więc nie ma co sprawdzać:shake::shake::shake:
  3. Sylwia ! Przecież jakbyś go nie wyśledziła to kto by go stamtąd wyrwał?
  4. Diana miewa się dobrze. Tak dobrze poznała teren, że po każdej ucieczce sama wraca:evil_lol::diabloti: Co ciekawe mnie nie nawiewa tylko mojemu TZ-towi. Ma sie ten autorytet :diabloti::evil_lol:
  5. Co to za okropności , o których pisze Bigosik :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  6. Ja też myślę, że tak piękny psiak szybko znajdzie właściciela.:loveu: Mona pewnie jak każdy bezdomniak będzie zawsze bała się utraty właściciela. Myślę, że aktualnej Pańci pilnuje już jak oka w głowie:evil_lol: i więcej nie zginie:evil_lol: Estote ! Czy masz jeszcze karmę i obróżki ?
  7. Ja jestem , ale co z tego kiedy nie jestem w stanie pomóc. Tu juz musi Pani jola zadziałać osobiście.
  8. Agata ! Trzeba koniecznie zawiadomić schronisko. Oni mają nawet dział na swojej stronce o psach zaginionych [url=http://www.torun.schronisko.net/]Schronisko Dla Zwierząt w Toruniu[/url] Niestety takie sytuacje zdarzają się często. Mnie też uciekła sunia po jednym dniu pobytu i niestety pomimo porozwieszanych ogłoszeń nie udało się jej schwytać. Może dziewczyny będą miały więcej szczęścia. Napiszę zaraz do Anuli. Może dadzą radę pomóc.
  9. Mogę wspomóc Estote karmą i obróżkami.:loveu: Mam zrobiony zapas:loveu:
  10. Przykro mi, ale naprawdę nic nie wiem o karach i banach. Trzeba zapytać jakiegoś moda albo admina:shake:
  11. Bardzo sie cieszę Wishinko, że zagościłaś na wątku Pani Romy. Na początku pomagało tu sporo osób, ale teraz została niewielka grupka a problemów nie ubywa. Zrobiono naprawdę wiele, ale bez dalszej pomocy nie ma mowy aby Pani Roma z panem Franiem sobie sami dali radę. Postaram sie wydrukować zdjecia Poziomki i Lejdi i przesłać szybciutko do Przemyśla. Zasilę też kasę na transport romodogów do Reksia.:roll:
  12. Dzwonila jakaś Pani w sprawie Dianki....myślała, że to jamnik :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  13. Skacz Żabeńko :multi::multi::multi:
  14. [quote name='dana'][quote name='Saphira']......... Mam ostatnie ostrzeżenie od moda. Za następny podpis o zbyt dużej ilości pikseli zostanę zbanowana:-(.............. Sorry - Saphira mam pytanie - jak wygląda ostrzeżenie od moda ? Jak widzicie jestem w klubie :razz:;) Mona jest piękna ! :loveu: Nie wiem jak ktoś mógł tak pięknego psa wyrzucić :shake: z tego co pisała Marcyha wynika , że MONA jest kochana ufna i łagodna , potrzebuje miłości i jedynego , swojego domku. Taki piękny piesek , że aż niewiarygodne , żeby zrezygnować z takiego cuda i to w ciąży , a może właśnie dlatego , nie dopilnowali , sterylki nie zrobili , to najprościej wyrzucić.....:mad: :angryy: Przerażające to wszystko !:placz::shake: To zdjęcie na pocztówkę - pomysł Saphiry - super !:lol:[/quote] Ty masz niewinne ostrzeżenie:loveu: Ja miałam czerwone ociekajace krwią niewiniątek :diabloti::evil_lol:
  15. No to przypominamy o naszej Diance :roll::roll::roll:
  16. Nas to Ty o zdanie nie pytaj. To przecież Fokus powinien się wypowiedzieć bo to jego klejnoty :diabloti::evil_lol:
  17. Nona chyba nie bardzo lubi internet :roll:
  18. [quote name='agata51'] A co zrobiłaś, że znów masz podpis? [/quote] Po prostu weszłam bezczelnie w swoją sygnaturę i nareperowałam :diabloti::evil_lol:
  19. [IMG]http://www.marychak.republika.pl/mona3.jpg[/IMG] A może porobić z tego pocztówki i wystawić na allegro. Są piękne a i modelka urocza. Jak tak piękne stworzenie mogło trafić na ulicę ?
  20. Właśnie wróciłam z gór a tu same niespodzianki. Kilka super adopcji :multi::loveu:w tym czekoladowa Liwienka:eviltong: i czerwone podpisy. Też taki rano miałam :evil_lol::diabloti: Co gorsza złapałam wczoraj banę w waszej Łodzi i facet z serwisu 2 godziny koło mi wymieniał:shake: Jak Wy wytrzymujecie z takimi niedojdami :diabloti::evil_lol:
  21. Przepiękne stworzenie i bez domku :shake::shake::shake:
  22. [quote name='bigosik']Saphira, Dianka ma takie ogłoszenie jak Fokus już : dianeczka.cooldog.pl - możesz do niej tam zajrzeć :):razz:[/quote] :roflt::roflt::roflt:Super wiadomość. Tylko nie wiem co Dianka na to. Ona chyba nie wie, że to tymczas. Powoli zaczyna nabierać zaufania do mojego TZ-ta. Myślę, że powinna mieć opiekunkę a nie opiekuna. Mężczyźnie ciężko będzie zaskarbić sobie jej zaufanie. Musiała mieć biedna ciężkie przejścia z menelami i to bardzo odbiło się na jej psychice.
  23. Miałam tego więcej. Teraz boję się cokolwiek wstawić bo chyba się na mnie uwzięli :-(
×
×
  • Create New...