Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Weroniko ! A może ktoś jeżdzi trasą na Łódż-Włocławek. Im bliżej "rydzykowa" tym lepiej :diabloti::evil_lol:
  2. [quote name='xmartix']allegro cegiełkowe: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=592051500"]Inka dzielna mama 11-szczeniąt prosi o pomoc (592051500) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [/quote] Puchatku ! Czy można zrobić banerek dla allegro ?
  3. Dawno mnie tu nie było:shake: Muszę troszkę poczytać:cool3:
  4. [quote name='gagata']Hi,to i ja Wam powiem - w środę skończyłam 18 lat...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No to my rówieśniczki jesteśmy.:diabloti::evil_lol: Ja tyle kończę w piątek:evil_lol::diabloti:
  5. Była interwencja u Biedrzyckiej to i tu można zorganizować:cool3:
  6. Poza interwencją nie widzę wyjścia. :shake::shake::shake:
  7. Sylwia ! To dla Ciebie : [B][COLOR=#ff0000]Dodaje jeszcze instrukcje wklejania fot ;-) [/COLOR][COLOR=purple]Jezeli masz zdjecie na dysku o odpowiednim rozmiarze czyli takim zeby nie wywalilo sie na cała strone to otwierasz np. [URL="http://imageshack.us/"][COLOR=#000000]http://imageshack.us/[/COLOR][/URL] dajesz przegladaj wybierasz fotke i dajesz [COLOR=black]host it![/COLOR] i czekasz az sie przerobi zaznaczasz i kopiujesz link na saaaamym dole stronki nastepnie otwierasz juz na dogo okienko do pisania i wklejasz link klikajac na kwadracik z piramidami czy tam gorkami===> [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i dajesz ok i juz:multi:[/COLOR][/B] __________________
  8. No to poofujmy troszke na wątkach. Każdy gdzieś bywa:diabloti:
  9. Ja też mam offa :placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/inka-hurtownia-czyli-jak-trudno-byc-kobieta-134044/index2.html#post12005738[/url]
  10. A oto i przykład co się moze zdarzyć jak nie zdążymy ze sterylką : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/inka-hurtownia-czyli-jak-trudno-byc-kobieta-134044/index2.html#post12005738[/URL] Czy możecie zajrzeć ?:placz: 11 szczeniaków i brak srodków na wszystko:placz:
  11. Czy ktoś może zrobić maleńkiej banerek ? Agatka ! Czy konto które mi poprzednio podałaś jest aktualne ?
  12. Czy ona w tej hurtowni może zostać na stałe ? Kurcze 11 maluchów:crazyeye:
  13. Gagata, Erazm, Isadora :biggrina::biggrina::biggrina:
  14. [quote name='gagata']Tia? A będziesz mnie ratować paczkami z karmą i śledzikami?:diabloti::loveu:[/quote] Jasne ! Mam rabacik 7 % i od czasu do czasu kuponik rabatowy na 25 zł:evil_lol: Tylko kto mnie uratuje:placz::placz::placz:
  15. To jak ten metraż policzyć u naszej wspólnej znajomej:diabloti::evil_lol:
  16. [quote name='Agata69']Nie zgadzam sie. jajniki nadal produkują hormony, suka jest narażona na nowotwór jajników i listwy mlecznej. juz taka jedna sunie pochowałam. Padła w ciagu 3 dni z powodu przerzutów.[/quote] To ta sunia musiała mieć juz nowotwór przed sterylką. Ja miałam sunię, która Rykaczewski w Toruniu wysterylizował pozostawiając jajniki i nic się złego nie działo. Trudno powiedzieć jak długo bo zastrzelil ja jakiś kłusownik jak Ania była z nią u Babaci na wakacjach. Tak myślę, że może powiedzieć facetowi wprost, że suki po jego sterylkach cieczki dostają i prosimy o usuwanie jajników do końca.
  17. No to co ja mam teraz napisać:placz::placz::placz:
  18. A kto go nie ma ? to tylko kwestia zmiany sposobu myślenia:diabloti::evil_lol:
  19. Gdzie nie spojrzysz to same czarownice:diabloti::evil_lol: Dawno już stosy nie płonęły choć co poniektórzy chętnie wróciliby do tej tradycji:diabloti::evil_lol:
  20. [quote name='kratka76']eh mi się skasowało co napisałam, bo musiałam podjąć interwencję Mona wyczaiła orzechy włoskie w koszyku i wiecie co zobaczyła? tak... mase piłeczek do zabawy, a co się dzieje gdy rzuca się orzechami włoskimi po panelach??:diabloti: koszyk stoi już na stole, nic zmykam, jutro wrzucę zdjęcia sunia jest cudowna :loveu:[/quote] A wiesz, ze psy uwielbiają orzechy włoskie. Mój Mikoś z Klarą od gwiazdki rozgryzły i porzarły niezły koszyk orzechów. Czasem i mnie poczęstowały:evil_lol: Cudnie, że Monie tak szybko się poszczęściło:loveu:
  21. Na profilu nk odezwał się Pan Krystian Wojtaszek z Dębicy : "witam iteresuje mnie jakiś szczeniak najlepiej żeby nie wyrósł za duży ponieważ nie mam za dużego mieszkania prosiłbym o jakieś zdjęcia jak można [email][email protected][/email] z góry dziękuje i pozdrawiam " Dacie radę mu coś podesłać ?
  22. Dziewczyny chyba przesadzacie z tzw. jakością tych sterylek. W zasadzie sukę przed zajściem w ciążę zabezpiecza usunięcie macicy. To, że zostanie kawałek jajnika nie jest problemem. Niektórzy weci jajników w ogóle ich nie ruszają. Krwawienie w czasie cieczki też jest z macicy, więc jak jej nie ma to i krwawienia nie ma.
  23. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/12/6fd74a39.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/12/6024e0bc.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/12/d4e8bb84.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/12/ece1e08c.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...