-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sylwia ! Afery są z nią na kilku wątkach, ale oficjalnie nic nie wolno pisać bo regulamin zabrania. Jest też oficjalnie umieszczona na czarnych kwiatkach. Nie gniewaj się , że sie nie rozpisuję , ale przechodziłam grypę i teraz mam za swoje. Czy macie może domek dla spanielki ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/6-letnia-spanielka-z-obory-pilnie-doswiadczone-dt-deklaracje-na-dt-131787/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/76/169531725c22ad44.jpg[/IMG][/URL] -
Faktycznie warto było zajrzeć :multi::loveu::multi:
- 184 replies
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ciotka cały dzień na głowę chora a co gorsza na wątku w orzeszkach znowu afera z wet -siostrą:shake: Ktoś niezorientowany powierzył jej psa na tymczas.....szkoda słów -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
A na mnie juz nikt dziwnie nie patrzy:diabloti::evil_lol: To kwestia przyzwyczajenia:eviltong:Chyba większość sąsiadów ma przynajmniej jednego psa w tym poprzygarniane bezdomniaki. :eviltong::eviltong: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Maluch cudeńko! Jak wszystkie maluszki. Szybko znajdują domki i niestety często równie szybko się nudzą....Co dalej same wiecie:shake: -
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jeżeli od podania preparatu minął tydzień to mozna ją śmiało wykąpać, pod warunkiem, że rana po sterylce jest zagojona całkowicie. Inaczej moze dojść do zakazenia. Ja pomiedzy szczepieniami i odrobaczeniami zawsze stosuję zasade co dwa tygodnie. Ale zapytaj weta. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mogłaś mu klejnoty do słoiczka z formalina włożyć. Tak na pamiątkę :evil_lol::diabloti: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
A kto ci powiedział, że kiedykolwiek mnie lubili:diabloti::evil_lol: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Dzidziusiu 1 Ty jeszcze nie w domku :shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Skacz Żabeńko ! Może ktoś cię zobaczy:multi::multi::multi: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Pogoda piękna i psiuny coraz więcej czasu spędzają na zabawie w ogródku. Najbardziej lubią się obszczekiwać z seterem sąsiadów. Dianka zdecydowanie też czuje się gospodynią terenu i nic a nic nie odstaje w szczekaniu od reszty gromady:eviltong::eviltong::eviltong: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha maleńką Dzidzię ? -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Żabka w górę :multi::multi::multi: -
Dziewczyny! W jakiej cenie można u was zakupić budy do Orzeszków?
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ale tłuściutki :eviltong::multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A Dianka ma już pedicure manicure:evil_lol::diabloti: Niedługo wyjazd:eviltong: -
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Saphira replied to betel's topic in Już w nowym domu
To był mój kielecki ulubieniec :-(:-(:-( -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Muszę się pochwalić, że jestem ulubienicą Dianki. Rano jak wstanę to tak radośnie szczeka, że nkt nie ma prawa dalej spać:diabloti::evil_lol: -
W toruńskich Nowościach dają co tydzień takie darmowe fotki tylko mniejsze a więcej psiaków. Zawsze jest duży odzew. Starsze Panie na internecie to nadal rzadkość. Gazetka w kiosku jest nadal modna.