Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Sylwia ! Afery są z nią na kilku wątkach, ale oficjalnie nic nie wolno pisać bo regulamin zabrania. Jest też oficjalnie umieszczona na czarnych kwiatkach. Nie gniewaj się , że sie nie rozpisuję , ale przechodziłam grypę i teraz mam za swoje. Czy macie może domek dla spanielki ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/6-letnia-spanielka-z-obory-pilnie-doswiadczone-dt-deklaracje-na-dt-131787/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/76/169531725c22ad44.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ja też zerknęłam i nie wszystko rozumiem? Dlaczego agresywna i skąd przekonanie, że kłopotliwa ? Ja mam na tymczasie Dianke też nie do wyadoptowania, ale o rasowce to pytają często. Dajcie ogłoszenie w lokalnej gazecie.
  3. Faktycznie warto było zajrzeć :multi::loveu::multi:
  4. Ciotka cały dzień na głowę chora a co gorsza na wątku w orzeszkach znowu afera z wet -siostrą:shake: Ktoś niezorientowany powierzył jej psa na tymczas.....szkoda słów
  5. A na mnie juz nikt dziwnie nie patrzy:diabloti::evil_lol: To kwestia przyzwyczajenia:eviltong:Chyba większość sąsiadów ma przynajmniej jednego psa w tym poprzygarniane bezdomniaki. :eviltong::eviltong:
  6. Maluch cudeńko! Jak wszystkie maluszki. Szybko znajdują domki i niestety często równie szybko się nudzą....Co dalej same wiecie:shake:
  7. Jeżeli od podania preparatu minął tydzień to mozna ją śmiało wykąpać, pod warunkiem, że rana po sterylce jest zagojona całkowicie. Inaczej moze dojść do zakazenia. Ja pomiedzy szczepieniami i odrobaczeniami zawsze stosuję zasade co dwa tygodnie. Ale zapytaj weta.
  8. Mogłaś mu klejnoty do słoiczka z formalina włożyć. Tak na pamiątkę :evil_lol::diabloti:
  9. A kto ci powiedział, że kiedykolwiek mnie lubili:diabloti::evil_lol:
  10. Dzidziusiu 1 Ty jeszcze nie w domku :shake:
  11. Skacz Żabeńko ! Może ktoś cię zobaczy:multi::multi::multi:
  12. Pogoda piękna i psiuny coraz więcej czasu spędzają na zabawie w ogródku. Najbardziej lubią się obszczekiwać z seterem sąsiadów. Dianka zdecydowanie też czuje się gospodynią terenu i nic a nic nie odstaje w szczekaniu od reszty gromady:eviltong::eviltong::eviltong:
  13. To bardzo niebezpieczne sytuacje:shake: W mojej miejscowości tak zginęła tragicznie dwójka dzieci razem z psem:shake:
  14. No to ponoszę troszkę malutką Bercię. Może ktoś ją zauważy:roll::roll::roll:
  15. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] Frytka prosi o domek :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. Żabka w górę :multi::multi::multi:
  17. Dziewczyny! W jakiej cenie można u was zakupić budy do Orzeszków?
  18. A Dianka ma już pedicure manicure:evil_lol::diabloti: Niedługo wyjazd:eviltong:
  19. Wszystkie kochamy Leopolda :eviltong::eviltong::eviltong:
  20. To był mój kielecki ulubieniec :-(:-(:-(
  21. Muszę się pochwalić, że jestem ulubienicą Dianki. Rano jak wstanę to tak radośnie szczeka, że nkt nie ma prawa dalej spać:diabloti::evil_lol:
  22. W toruńskich Nowościach dają co tydzień takie darmowe fotki tylko mniejsze a więcej psiaków. Zawsze jest duży odzew. Starsze Panie na internecie to nadal rzadkość. Gazetka w kiosku jest nadal modna.
×
×
  • Create New...