Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Hopamy :multi::multi::multi::multi::multi:
  2. Podnosimy maluszki :multi::multi::multi::multi::multi:
  3. Podnosimy naszą Funię :multi::multi::multi::multi::multi:
  4. A czy wśród wolontariuszy są osoby dorosłe ? Takie, które mogą coś załatwiać w Radzie Miasta i innych instytucjach ?
  5. No cóż ! Teraz to już może być tylko lepiej :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. Wstajemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  7. Wstajemy :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  8. Superowy ten wasz domek zastępczy ? Może mnie też przygarniecie ? Tylkobuda żeby była ocieplona ! :evil_lol:
  9. Żeby czytać to forum to trzeba mieć cierpliwość i samozaparcie. Najczęściej czytam informację : nie mogę znaleźć serwera. Komu by się chciało tu zagladać ? Chyba tylko takim maniaczkom jak my. :evil_lol:
  10. Poprosilam profile adopcyjne na nk o podanie informacji o Lucy i Bursztynku. Mam nadzieje, że to coś pomoże. Tam wchodzi masa ludzi.
  11. Może psina chce się douczyć z geografii ?
  12. [quote name='Kudłata'] Wyniki badań psich są ciężkie do diagnozowania. [/quote] To nie wyniki są ciężkie do diagnozowania, tylko ci weci są ciężko myślący.
  13. [quote name='weronika1']SBD dzięki, ze pomyślałaś o Pani Romie :lol:, nie wiem co na to Wet siostra, bo gdybym była w jej sytuacji to napewno bym się bez problemu wprowadziła od zaraz. Jest to osoba, która nie ma stałego miejsca zamieszkania , ma 4 psiaki i wynajmuje domek. Nie widzę aby u nas w Przemyslu miała zawiele znajomych. Nie wiem co Ona o tym sądzi , no i ci Państwo , zainteresowani. Ale warto by było spytać. Wracając do Pani Romy, wczoraj zawiozłam rzeczy przywiezione przez Halcię od Beci. Gdybyście widzieli jak Pan Franiu się cieszył i powtarzał bez przerwy cyt "jeszcze są na świecie dobrzy ludzie i tak nam pomagają, gdyby nie oni to już dawno byśmy padli" .Powiem Wam , że olbrzymią przyjemność sprawia mi jakakolwiek , nawet drobna pomoc tym ludziom. Oni sa niezwykli.:lol:Wdzięczni za każdy drobiazg a przy tym bardzo skromni.:lol: U Pani Romy są Panowie , którzy naprawiają drzwi i bedą szklili okna, bo brakuje kilku szyb. W poniedziałek mam załatwić kontener na odpady, trochę to kosztuje, ale jest sporo rzeczy ,które trzeba usunąć.:lol:[/quote] Weroniko ! Jak Ty sobie ze wszystkim radzisz? Pomagasz Romie, Zosi, Orzeszkom. Pracujesz chociaż Ci nie wolno. do tego jeszcze Rodzina , Dzieci i żadna krzywda ci się nie dzieje.......jesteś zadowolona i szczęśliwa. Nie myślisz o sobie tylko potrafisz cieszyć się szczęściem innych. Myślę, że długo będziesz pogodna i szczęśliwa bo znasz największa prawdę tego świata, że wiekszą radością jest dawać niż brać. Ty potrafisz żyć dla innych.
  14. Podaje link do wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122334[/URL] Jest to nowy założony wątek o Pani Ewie, która karmi bezdomne psy i koty w Warszawie. Skontaktujcie się z osobami z w-wy na wątku. Trzeba by tam podjechac ze zdjęciem. Może akurat trafi na waszą sunię.... Wiem, ze szanse małe a Warszawa duża ale tylko w ten sposób można ją znaleźć. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  15. Czy te plakaty, które drukowałam i wysłałam do Erki dotarły ? Jeżeli nie to poproszę na pw adres pod który można wysłać nowe plakaty.
  16. Izadorko. Może Margo by wstawiła informacje o allegro na profil nk . Ona tam chyba prowadzi profil bezdomne zwierzęta. Bez tego cienko to widzę a ostatnio Margo się przeprowadzała i ma kłopoty z netem. Masz z nią kontakt ? Przy okazji trzeba wstawić Bursztynka ! On chyba nie będzie chodził.......
  17. SBD a może gdyby ten dom oddać pod opiekę komuś młodemu i prężnemu z dogo to chociaż jakieś tymczasy dla psiakow mozna by bylo zrobić w tych zabudowaniach gospodarskich. Ciągle jest w Polsce tyle akcji typu krzyczki czy Krężel a tymczasów jak na lekarstwo. Z Roma i jej przemieszczaniem to naprawdę nie jest dobry pomysł. Z tego co mi mowila to ten dom w Przemyślu to jest jej dom rodzinny.
  18. Wyobraźcie sobie jaką dziś miałam niespodziankę. Otóż dostałam paczkę z bdsklepu z extra kosmetykami w prezencie i podziękowania za te wszystkie paczki, które zamawiałam dla Romy. Nie wiem skąd oni wiedzieli, że to na akcje charytatywne, ale prezent i niespodzianka extra.
  19. Może zawieź do Romy, tam na 100 % się przyda.
  20. Cudne szczeniaczki ! Cieszę się, że chociaż one znajdują domki :multi::multi::multi:
  21. Jak macie małe dzieci to zajrzyjcie na bazarki psiaków z Jędrzejowa. Są w moim podpisie. Maję extra książeczki i zabawki dla maluchów.
  22. [quote name='Linssi']A! Saphirko, znalazlam w necie informacje, ze moge jezdzic na tych tablicach ktore mam (tj niemieckich) przez miesiac od sprowadzenia autka, i byla to wypowiedz jakiegos prawnika... sama juz nie wiem co myslec. Ale i tak bardzo Ci dziekuje za rady :B-fly:[/quote] Ja już nie wiem co o tym myśleć. Ja miałam papiery na tydzień jeżdżenia. Wszystko jest fajnie dopóki nie ma jakiejś stłuczki. Wtedy wszyscy wiedzą od razu co jest a co nie jest ważne. Kiedyś ubezpieczyłam się w Warcie. Agent nie zwrócił mi uwagi, że skończyła mi się ważność badań technicznych. Nie wolno mu bez tego ubezpieczyć auta. A on ubezpieczył bardzo chętnie. Akurat tak się zdarzyło, że miałam stłuczkę i....odmowiono mi wypłaty odszkodowania bo samochód nie miał ważnych badań technicznych.
  23. Do łóżeczka ? Pani Roma juz pościeliła psince ? :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2::sleep2:
×
×
  • Create New...