-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hopamy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Podnosimy naszą Funię :multi::multi::multi::multi::multi: -
Biedulek !
-
A czy wśród wolontariuszy są osoby dorosłe ? Takie, które mogą coś załatwiać w Radzie Miasta i innych instytucjach ?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wstajemy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wstajemy :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
Superowy ten wasz domek zastępczy ? Może mnie też przygarniecie ? Tylkobuda żeby była ocieplona ! :evil_lol:
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poprosilam profile adopcyjne na nk o podanie informacji o Lucy i Bursztynku. Mam nadzieje, że to coś pomoże. Tam wchodzi masa ludzi. -
Może psina chce się douczyć z geografii ?
-
[quote name='Kudłata'] Wyniki badań psich są ciężkie do diagnozowania. [/quote] To nie wyniki są ciężkie do diagnozowania, tylko ci weci są ciężko myślący.
-
[quote name='weronika1']SBD dzięki, ze pomyślałaś o Pani Romie :lol:, nie wiem co na to Wet siostra, bo gdybym była w jej sytuacji to napewno bym się bez problemu wprowadziła od zaraz. Jest to osoba, która nie ma stałego miejsca zamieszkania , ma 4 psiaki i wynajmuje domek. Nie widzę aby u nas w Przemyslu miała zawiele znajomych. Nie wiem co Ona o tym sądzi , no i ci Państwo , zainteresowani. Ale warto by było spytać. Wracając do Pani Romy, wczoraj zawiozłam rzeczy przywiezione przez Halcię od Beci. Gdybyście widzieli jak Pan Franiu się cieszył i powtarzał bez przerwy cyt "jeszcze są na świecie dobrzy ludzie i tak nam pomagają, gdyby nie oni to już dawno byśmy padli" .Powiem Wam , że olbrzymią przyjemność sprawia mi jakakolwiek , nawet drobna pomoc tym ludziom. Oni sa niezwykli.:lol:Wdzięczni za każdy drobiazg a przy tym bardzo skromni.:lol: U Pani Romy są Panowie , którzy naprawiają drzwi i bedą szklili okna, bo brakuje kilku szyb. W poniedziałek mam załatwić kontener na odpady, trochę to kosztuje, ale jest sporo rzeczy ,które trzeba usunąć.:lol:[/quote] Weroniko ! Jak Ty sobie ze wszystkim radzisz? Pomagasz Romie, Zosi, Orzeszkom. Pracujesz chociaż Ci nie wolno. do tego jeszcze Rodzina , Dzieci i żadna krzywda ci się nie dzieje.......jesteś zadowolona i szczęśliwa. Nie myślisz o sobie tylko potrafisz cieszyć się szczęściem innych. Myślę, że długo będziesz pogodna i szczęśliwa bo znasz największa prawdę tego świata, że wiekszą radością jest dawać niż brać. Ty potrafisz żyć dla innych.
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Saphira replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podaje link do wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122334[/URL] Jest to nowy założony wątek o Pani Ewie, która karmi bezdomne psy i koty w Warszawie. Skontaktujcie się z osobami z w-wy na wątku. Trzeba by tam podjechac ze zdjęciem. Może akurat trafi na waszą sunię.... Wiem, ze szanse małe a Warszawa duża ale tylko w ten sposób można ją znaleźć. Pozdrawiam i życzę powodzenia. -
Czy te plakaty, które drukowałam i wysłałam do Erki dotarły ? Jeżeli nie to poproszę na pw adres pod który można wysłać nowe plakaty.
-
SBD a może gdyby ten dom oddać pod opiekę komuś młodemu i prężnemu z dogo to chociaż jakieś tymczasy dla psiakow mozna by bylo zrobić w tych zabudowaniach gospodarskich. Ciągle jest w Polsce tyle akcji typu krzyczki czy Krężel a tymczasów jak na lekarstwo. Z Roma i jej przemieszczaniem to naprawdę nie jest dobry pomysł. Z tego co mi mowila to ten dom w Przemyślu to jest jej dom rodzinny.
-
Może zawieź do Romy, tam na 100 % się przyda.
-
[quote name='Linssi']A! Saphirko, znalazlam w necie informacje, ze moge jezdzic na tych tablicach ktore mam (tj niemieckich) przez miesiac od sprowadzenia autka, i byla to wypowiedz jakiegos prawnika... sama juz nie wiem co myslec. Ale i tak bardzo Ci dziekuje za rady :B-fly:[/quote] Ja już nie wiem co o tym myśleć. Ja miałam papiery na tydzień jeżdżenia. Wszystko jest fajnie dopóki nie ma jakiejś stłuczki. Wtedy wszyscy wiedzą od razu co jest a co nie jest ważne. Kiedyś ubezpieczyłam się w Warcie. Agent nie zwrócił mi uwagi, że skończyła mi się ważność badań technicznych. Nie wolno mu bez tego ubezpieczyć auta. A on ubezpieczył bardzo chętnie. Akurat tak się zdarzyło, że miałam stłuczkę i....odmowiono mi wypłaty odszkodowania bo samochód nie miał ważnych badań technicznych.
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Do łóżeczka ? Pani Roma juz pościeliła psince ? :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2::sleep2: