Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. A może wcisnijcie jej Bubę ? Jak szuka psa to chyba nie jest zła kobieta. Bokserki są bardzo łagodne i często padają łupem złodzieji. Mojemu koledze, ktory jest prokuratorem w Gdańsku też bokserkę ukradli. No i nawet przy takim stanowisku już się nie znalazła.
  2. Quasi możesz wleić plakaciki na dogo ?
  3. Piękne szczeniaczki. Oby miały szczęśliwe życie. Rasowce też czasami mają pecha , nie tylko kundelki. Ale jak tu przewidzieć czy człowiek, któremu powierzamy takie maleństwo będzie odpowiednim wlaścicielem ?:shake: [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=#ff0000]Co się dzieje z tym dogo ?[/COLOR]
  4. Betel ! Zrób jednak ten plakacik dla suni molosowatej Buby, bo z domków nic nie wyszło.:shake:
  5. Na dogo dzisiaj chyba nikt nie mógł wejść. Pewnie dlatego tak cicho. Gagatko ! Karmy powinno starczyć bo ja parę razy dosłałam psi makaron. Chyba, że one tyle zjadają ? :shake: Z tego co wiem były jakies problemy z płatnościami za prąd, ale nie wiem czy Weronice udało sie tę dziurę załatać ?
  6. Koniecznie trzeba poprosić Betel o plakaty i rozwiesić gdzie się da. Ten psiak znajdzie szybko domek. Zobaczycie!
  7. Czy coś się wyjaśniło z tym domkiem dla suni koło Częstochowy ? Na wątku cisza więc nie wiem czy pytać znajomych o domek czy odpuścić.
  8. To tak jak w Orzechowcach trzeba zmienić kierownika.
  9. Cieszę się, że sie odezwał. Naprawdę ulżyło, tym bardziej, że alternatywny domek też niepewny.
  10. Koniecznie w pierwszym poście i z informacją, że wpłata ma być dla wolontariuszy z Zamościa. Inaczej Emir przeznaczy to na inne potrzeby. Jeżeli ktoś coś wpłaci niech się natychmiast pochwali na wątku wpłatą. Wtedy mozecie w razie czego przypomnieć , że była dla was taka wpłata. Innym rozwiązaniem jest podawanie konta prywatnego zaufanej osoby na pw.
  11. [IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Podnosimy !
  12. Oj Weroniko ! Ta rodzina to chyba znacznie liczniejsza niż 8 osb. Jakby tak policzyć wszystkich, którymi przyszło Ci sie opiekować.....
  13. Ja mojego Mikosia /ten w awatorku/ też wziełam na tymczas.....,ale on od razu wiedział co będzie. W ten sposób mam 5 psiaków........
  14. [IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka2.jpg[/IMG] Mizianko ! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. [quote name='weronika1'] Sprawa Lidlla - byłam tam wcześniej przed tym Panem , i jak zobaczyłam te śmiecie , to poprostu im podziękowałam za taką pomoc. Widziałam, że Pani Roma nie bardzo była z tego zadowolona, że nie wożę z Lidlla. I znalazł się ktoś usłużny, nie bardzo wiem kto, aby mu powiedzieć że nie powinien takich śmieci odbierać. Bo ekonomicznie sie nie opłaca. Oni z góry powiedzieli albo wszystko albo nic. [/quote] Myślę, że Pani Roma jest już całkowicie niezaradna i we wszystkich decyzjach trzeba ją wyręczać, ale to tak już jest z osobami w starszym wieku. Bez Ciebie Weroniko oni tam zginą.:shake::shake::shake::shake::shake:
  16. I jeszcze raz podniosę.
  17. Betel ! Wstrzymaj sie bo ona chyba ma ten domek. W razie czego szkoda pracy.
  18. Skontaktuj się z ARRAKIS, która tymczasowo zajmuje się sunią. :multi:
  19. [quote name='weronika1']Co do pożyczki, mamy jednego Pana , który zobowiązał się pomóc Pani Romie - jest to Brutus, Brak mi słów :lol: poprostu , DZIĘKUJĘ:lol: [COLOR=#ff0000]JA TEŻ DZIĘKUJĘ ! TO OGROMNA POMOC DLA WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH NA TYM WĄTKU ! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR] Nasze Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "NADZIEJA" jest już organizacją pożytku publicznego.:multi:[/quote] GRATULACJE !!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. Betel ! Może zrób taki fajny plakat dla tej suni molosowatej. Myślę, że jej sie moze szybko poszczęścić byle tylko miała reklamę.
  21. Może by poprosić Pana Artura, żeby namówił Panią Romę na oddanie zwłaszcza młodych psiaków do schroniska. Przecież one muszą się wybiegać a u Pani Romy to nawet nie mogą wyjść z domu. Teraz w schronisku warunki są o niebo lepsze niz były a psiaki chociaż jakiś wybieg by miały. Głodu nie ma , słoma w nowych budach...... nie jest tak źle. No i szanse na adopcje znacząco większe.
  22. W chmurę :multi::multi::multi::multi::multi:
  23. I jeszcze wyżej :multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...