-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Spańki :sleeping::sleeping::sleeping::sleeping::sleeping: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cóż , bez upowszechniania kastracji i sterylizacji , taki dzień nie nadejdzie. Dalej w sposób niekontrolowany będą się rozmnażać zwierzęta i powiekszać grono bezdomniaków.....:shake: -
bernardyn i bernardynica z łodzi z Kosodrzewiny szukaja domu
Saphira replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA'][B][URL="http://www.bernardyny.net"]www.bernardyny.net[/URL][/B] [B]te oto 2 piekne beranrdyny proszą o dom tymczasowy a stały jest ich marzeniem [/B] Cytat: [I][COLOR=black]*3-letni bernardyn. jego nr chip: 18108. jest w Hotelu dopiero ok. 1,5 tygodnia[/COLOR][/I] [I][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/333463d5790fdd07med.jpg[/IMG][/I] Ten pies jest już na stronie adopcyjnej bernardynów. Cytat: Napisał [B]_Tosia_[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6882846#post6882846"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]*Około 3-letnia bardzo spokojna sunia. Nr chip: 20695.[/I] [I][IMG]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/img_4602_t2.jpg[/IMG][/I][/quote] Prosimy o domeczek dla pieseczków. :modla: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
Saphira replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: -
[quote name='halcia']NOs w porządku ,to trzeba całe lata łykać ,by był czerwony lub fioletowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No i właśnie od tego zależy praktyka i doświadczenie zawodowe. Prowadzę firmę budowlaną to wiem po czy poznać " fachowca ":evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żaba musi jeszcze popraktykować :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Śniadanko ! :eating: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wstajemy :multi::multi::multi::multi::multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Jogging :Dog_run: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Spacerek :painting: -
Erka ! Dostałaś sie moze do skrzynki na listy ?
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
KOLACJA ! :eating: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
KOLACJA ! :eating: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
JEZDEM ! BO CO ? :diabloti: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to podnosimy :drinka: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to podnosimy :drinking:Ile to się człowiek nadźwiga a domku nie widać ! -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Mizianko ! -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka2.jpg[/IMG] Mizianko ! -
Co do pomocy Pani Romie i Panu Franiowi to myślę, że paczek z ciuchami, pościelą i ręcznikami to jest juz zdecydowanie dość. Ja na żywność też wolę posłać pieniądze Weronice bo jak policzyłam ile mnie kosztuje przesyłka / za paczke 20-30 zł/ to już za te kwote Weronika zrobi niezłe zakupy. Szkoda pieniędzy na dorabianie poczty i kuriera. Musimy też pamiętać o grudniowych Mikołajkach i Wigilii. Wtedy to akurat jakieś paczki by się przydały. Myślę, że trzeba raczej pomyśleć na wiosnę o jakiejś farbie itp. żeby doprowadzic dom do jako takiego stanu. Nowych okien nikt nie jest w stanie zafundowac to za droga inwestycja. Szkoda tylko, że kredyt w providencie musiał iść na karme dla psów a nie na remont domu. No cóż widać nie do końca ten intratny interes został przemyślany.....
-
Wysłałam do Ciebie, ale może tak długo idzie pocztą.