Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Spańki :sleeping::sleeping::sleeping::sleeping::sleeping:
  2. A jak się czuje Pani Roma ? Wybiera sie do lekarza ? Trzeba ją przekonać, że musi życ dla piesków. Co one bez niej zrobią ?
  3. No cóż , bez upowszechniania kastracji i sterylizacji , taki dzień nie nadejdzie. Dalej w sposób niekontrolowany będą się rozmnażać zwierzęta i powiekszać grono bezdomniaków.....:shake:
  4. [quote name='ANETTTA'][B][URL="http://www.bernardyny.net"]www.bernardyny.net[/URL][/B] [B]te oto 2 piekne beranrdyny proszą o dom tymczasowy a stały jest ich marzeniem [/B] Cytat: [I][COLOR=black]*3-letni bernardyn. jego nr chip: 18108. jest w Hotelu dopiero ok. 1,5 tygodnia[/COLOR][/I] [I][IMG]http://images28.fotosik.pl/160/333463d5790fdd07med.jpg[/IMG][/I] Ten pies jest już na stronie adopcyjnej bernardynów. Cytat: Napisał [B]_Tosia_[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6882846#post6882846"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]*Około 3-letnia bardzo spokojna sunia. Nr chip: 20695.[/I] [I][IMG]http://www.obraz.com.pl/schronisko/images/photoalbum/img_4602_t2.jpg[/IMG][/I][/quote] Prosimy o domeczek dla pieseczków. :modla:
  5. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  6. [quote name='halcia']NOs w porządku ,to trzeba całe lata łykać ,by był czerwony lub fioletowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No i właśnie od tego zależy praktyka i doświadczenie zawodowe. Prowadzę firmę budowlaną to wiem po czy poznać " fachowca ":evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żaba musi jeszcze popraktykować :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  7. Wstajemy :multi::multi::multi::multi::multi:
  8. Erka ! Dostałaś sie moze do skrzynki na listy ?
  9. Widzicie Dziewczyny ! Jest fachowiec :multi: Tylko czy ma czerwony / ewentualnie fioletowy/ nochal :shake: . Bez tego ciężko będzie się zorientować w jego doświadczeniu zawodowym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Weroniko ! Ty się lepiej dowiedz ile takie malowanie okna kosztuje u "fachowca ". Może mieć czerwony nos byle szpachlował i malował .Ty biedulko nie dasz rady to trzeba mieć : " wiedzę fachową i przygotowanie specjalistyczne".
  11. No to podnosimy :drinking:Ile to się człowiek nadźwiga a domku nie widać !
  12. Ja też myślę, ze zaszpachlować i pomalować tylko tam gdzie muszą przebywać, resztę okien zostawić do wiosny. W zasadzie tam gdzie nie przebywają można okna zasłonić taflami styropianu. Wyciąć go w kształt otworu okiennego i dosunąć do okna na styk, tak żeby nie wypadł.
  13. Poradziłam się mojego TZ i stwierdzil, że okna trzeba wyszpachlować, wymalowac i uszczelnic gąbka. Wg niego mozna to zrobic nawet teraz. Tylko ile to by kosztowalo ? Czy ktos móglby sie zorientować ?
  14. No cóż moim zdaniem na wiosnę i tak trzeba gruboziarnistym papierem ściernym przeczyścić wszystkie ramy okienne i zakonserwować. Inaczej się w końcu rozlecą.
  15. [IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka2.jpg[/IMG] Mizianko !
  16. Co do pomocy Pani Romie i Panu Franiowi to myślę, że paczek z ciuchami, pościelą i ręcznikami to jest juz zdecydowanie dość. Ja na żywność też wolę posłać pieniądze Weronice bo jak policzyłam ile mnie kosztuje przesyłka / za paczke 20-30 zł/ to już za te kwote Weronika zrobi niezłe zakupy. Szkoda pieniędzy na dorabianie poczty i kuriera. Musimy też pamiętać o grudniowych Mikołajkach i Wigilii. Wtedy to akurat jakieś paczki by się przydały. Myślę, że trzeba raczej pomyśleć na wiosnę o jakiejś farbie itp. żeby doprowadzic dom do jako takiego stanu. Nowych okien nikt nie jest w stanie zafundowac to za droga inwestycja. Szkoda tylko, że kredyt w providencie musiał iść na karme dla psów a nie na remont domu. No cóż widać nie do końca ten intratny interes został przemyślany.....
  17. Wysłałam do Ciebie, ale może tak długo idzie pocztą.
×
×
  • Create New...