-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Erka ! Wydrukowałam na próbę 3 plakaty : 1. Tasza 2. Mora 3.Bezdomne psy z kielc szukaja nowych, dobrych domow. Plakatu Hurci na wątku nie znalazlam. Do kiedy Ci to można przesłać? Nie wiem też czy jakość cię zadowoli? No i ile sztuk ?
-
Wpadłam na pomysł aby zakupić kalosze i kurtki przeciwdeszczowe, a także ciepłą odzież z hurtowni BHP, z której zwykle biorę ubrania firmowe dla pracowników. Są bardzo dobrej jakości. Wczoraj chłopacy wysłali paczkę z tym wszystkim więc w przyszlym tygodniu powinno dojść. Można będzie nosić węgiel nawet w czasie deszczu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Brutusie. poczekaj jeszcze chwilkę na informacje. Bez Weroniki nic nie ustalimy w sprawie pożyczki. Ona jedna może tu coś zdziałać, ale niestety strasznie się jej w życiu ostatnio pogmatwało :-(:-(:-(:-(:-(
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Śliczny pieseczek hopa po domeczek :Dog_run: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Po domeczek :Dog_run: -
Z całego serca dziękujemy :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: Ja też szykuję następną paczkę dla Romy i Frania z ciepłymi rzeczami na zimę. Karmę dla psiaków zamówiłam i zapłaciłam. Myślę , że do 10 października psiaki i Pani Roma z Panem Franciszkiem są zabezpieczeni. Jeżeli węgiel i rachunki są popłacone to może część środkow będzie można zużytkować na szczepienia.
-
Chyba najlepszą opinią naprawialnych , dobrych i tanich autek cieszą się niezmiennie golfy i fordy focusy. Do przewozu psiaków fajna jest wersja kombi z kratka. Ostatnio mój kolega przywiózł takiego fokusika z Niemiec i dobrze trafił. Niestety trzeba miec trochę szczęścia. Na pewno lepiej kupić z Niemiec niż wytłuczony samochód na polskich , wspaniałych kocich łbach. A może jeszcze dostaniesz coś lepszego i będziesz się cieszyć, że gość się wycofał?
-
[quote name='Linssi']Nie, nic nie wplacalam. Auto juz jest w Polsce. wczoraj je ogladalam i nawet nim jezdzilismy. Umowilam sie na dzis na sfinalizowanie sprawy, a gosc do mnie dzwoni i mowi, ze jego siostra wrocila z Irlandii i uparla sie ze chce ten samochod. Ja mam sie wstrzymac do piatku bo on jutro jedzie do Niemiec i MOZE sprowadzi jej cos innego... FARSA!!! Jestem dzis jak chmura gradowa....:angryy:[/quote] Szkoda, że nie pisałaś , że chcesz zakupić samochod sprowadzony z zagranicy. U nas duzo osób się tym trudni i są to uczciwi ludzie. Ja od dwóch tygodni tez mam nowe - stare sprowadzone autko. Mam też opla vectrę do odsprzedania 2004 rocznik. Moi sąsiedzi też kilka autek mają i to niezłych. W kazdym bądź razie pamietaj, ze jak ci gość przywiezie auto z zagranicy i umowa kupna-sprzedazy bedzie na ciebie , a nie na niego to musisz: zaplacic 500 zł oplaty recyklingowej 160 zł w urzędzie skarbowym za zwolnienie z vat tzw. vat 25 3,5 % wartosci rynkowej samochodu tzw. akcyza w urzedzie celnym okolo 250 zl za rejestrację przetłumaczyc dowód rejestracyjny i brief i umowę kupna -sprzedazy / Zaplacic trzeba tlumaczowi przysiegłemu okolo 100 zł/ no i oczywiscie w tym samym dniu kiedu otrzymasz dowód tymczasowy musisz zaplacic Oc. Acha do urzedu skarbowego i rejestracji musisz miec badania techniczne ze stacji diagnostycznej o stanie technicznym 160 zł Jak czegoś bys nie wiedziala to pytaj.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wieczorne bieganko :Dog_run: -
[quote name='żaba88']Niestety małej Hipci się nie udało... Oby reszta wyzdrowiała. [IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/3szczeniak.JPG[/IMG][/quote] Co z tą ślicznością ? Żyje ? :-(
-
[quote name='Linssi']Wybaczcie cioteczki moje dzisiejsze kombinacje, ale wyniklo to z tego ze...UWAGA!! KUPUJE SAMOCHOD! I bylam dzis obejrzec... mysle ze wkrotce nie bedzie juz problemu zeby zawiezc psiaki czy przywiezc od weta itp :multi: Juz nie trzeba bedzie nikogo prosic o pomoc :evil_lol: Nie wiem jeszcze dokladnie kiedy autko bedzie nadawalo sie do jazdy bo jest sprowadzane, ale postaram sie zeby to nastapilo jak najszybciej!! Teraz przynajmniej na polu transportu choc czesciowo nasze problemy sie skoncza :)[/quote] HURRA ! :laola: Psiuny mają autko !
-
Na wszelki wypadek zamówiłam na piątek 20 kg makaronu dla psów. Roma mówiła, że on jest juz z mięsem suszonym w środku. Dlatego tak go lubią. Jakby Weronika nie dała rady zapłacić faktury to ja wyłożę środki. Tylko też dzwońcie! Żabo ! Sprawdź jeżeli możesz : Weronika miała zorientować się w cenie kaszy w młynie. Podobno ma kosztować 1,40 zł. Tak mówiła Roma. Też miała zakupić ze 100 kg na ten m-c. No i co z tą pożyczką....
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
:knajpa: Dianka ! Natychmiast do domku ! -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saphira'][IMG]http://www.eoferty.com.pl/upl/photo/87494/normal/photo3[/IMG][/quote] :laola: HOPAMY ! -
Błagam ! Niech ktoś zrobi fotki i opisy psiakom Romy - tym do co mają iść adopcji ! :modla:
-
Ja też mam takiego Bethowena, tylko, ze mój ma na imię Kacperek. Też uważam z jedzonkiem. One powinny jadać parę razy dziennie małe porcje. Po jedzeniu nie wolno im się tarzac i przewracac na plecki. Może im się żołądek skręcić i takiego psa nie uda się już uratować. Niestety duże rasy mają swoją specyfikę. Pozdrawiam i życzę zdrówka.
-
[quote name='Brutus_L']Czego pani Roma z mężem w tej chwili najbardziej potrzebuje? Mam na myśli nie tylko potrzeby psów ale również ich własne.[/quote] Wszelkiego typu żywność długoterminowa , ale nie jada drobiu i wołowiny. Zastępuje to żywnościa sojową : głównie pasztety i kotlety sojowe. Poza tym zupki typu knor, przyprawy, masło, margaryny, olej,cukier, mąka, przetwory rybne /lubi śledzie /, serki np. almette, topione, kasza manna, kaszki mleczno-ryżowe / takie jak dla dzieci/. No i oczywiscie środki czystości czyli płyny do mycia naczyń, płyny i proszki do prania, mydła itp. Bardzo jej smakowały gotowe sosy z Łowicza typu : boloński, do spagetti, chiński itp. Nie wiem czy mają ciepłe kurtki na zimę ? Podam ci telefon do Pani romy. Bardzo sympatycznie się z Nią rozmawia.