Myślę, ze jakby na świecie było wszędzie dobrze i cudownie to nikt niczego by nie doceniał. W gruncie rzeczy ludzie zawsze znajdą powód do narzekań.
Gagatko ! odebrałam przesyłkę od Ciebie. Dzieki.
Dlatego chcemy żeby większość z tych psiaków trafiła do orzechowców. Tam szanse na adopcje są dużo wieksze.Sa też wolontariusze i pracownicy, którzy mają wiecej siły niż Pani Roma żeby psami sie zająć.
Betel ! Ja moge plakaty wydrukować i wysłać. tylko które bo już się pogubiłam. Może je gdzies na poczatku wątku poumieszczać bo ciężko znaleźć jak są gdzieś pośrodku.
Wielkie dzięki. :modla::modla::modla::modla::modla::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Gdyby nie moje 5 kundli byłaby u mnie już na tymczasie. Jest cudna !
:B-fly::B-fly::B-fly:
Ja mogę poczekać za tymi plakatami. W Toruniu jestem prawie codziennie więc nie ma problemu. Tylko nie wiem czy ta Pani zgodzi się powiesić plakaty, sklep jest nieduży.
Mogę wysłać do Ewelinki to dla mnie bez znaczenia byle dotarły.