Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Spacerek !:painting: Buzi :buzi: i spać :sleeping:.
  2. :knajpa: Dianka do domu ! Ale to już !:mad:
  3. Mówisz - masz. Zamówiłam od piątku bez deszczu. Sprawdż na interii :evil_lol:
  4. Nie przejmuj się Erka ! Ja pomyślałam, że jak tej kobiecie nie przeszkadza 20 psów, to jak od czasu do czasu byście jakiegoś biedaka dorzuciły to moze w zamian za karmę i odpchlenie zaoferowalaby tymczas... Jak nie , no to trudno. Ciekawe ile kosztowałoby wynajęcie takiej posesji na m-c ?
  5. Zamówcie węgiel ! Od środy ma być piękna pogoda. :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. [quote name='żaba88'][IMG]http://i35.tinypic.com/24fbvo2.jpg[/IMG][/quote] Pokaż swoją urodę na dobranoc.
  7. [quote name='żaba88'][IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/dianka2.jpg[/IMG][/quote] Powtórka z miziania.
  8. Dziewczyny ! Jeżeli informacje sa nieprawdziwe to poprawcie je. Możecie dostac login i hasło. Nie ma innej mozliwośći ściągania informacji jak strona orzechowców. Nie rozumiem tylko dlaczego jest nieprawdziwa ?
  9. Trzeba chociaż spróbować. Oczywiscie na zasadzie obopólnej korzyści. Najlepsza marchewka na razie to karma dla psów....;)
  10. Dziewczyny ! Jest pewna osoba w Szwecji, która chce zorganizować finansowanie sterylek w Polsce poprzez jakąś szwedzka fundację. Sama nie wiem dokladnie o co chodzi bo na razie osoba, która się tym zajmuje jest na urlopie i wątek stoi w miejscu. Przede wszystkim trzeba znaleźć weta, który by współpracował. Podaje link do wątku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118219&highlight=pani+roma[/URL]
  11. [quote name='gagata']Na wrzesień zamówienia już nie zmienię, bo zostały tylko dwie dostawy,ale na pażdziernik złoże zamówienie na 100 kg mrożonej kostki w czterech dostawach ,powinno starczyć, przy założeniu,że Roma nie będzie dodawała do karmy więcej niż Saphira wyliczyła... Szkoda,że pani Ula z Białego stoku już się nie odezwała...tak liczyłam na tą adopcję...:shake: Dziś wieczorem planuję dłuższą rozmowę z Romą ,jak są jakieś sprawy, to mówcie, załatwię hurtem...[/quote] Gagatko ! Spytaj aby Panią Romę o zdanie. Ja liczyłam po swojemu a ona moze mieć własną technologię kuchenną. W każdym razie 100 kg to po 25 na tydzień, czyli 25:7= 3,5 kg dziennie mięsa do kaszy lub ryżu. Chyba nie tak źle ?
  12. Kaukaz z jamnisią ! Jak oni to zrobili :evil_lol:
  13. Tata pewnie nie znany ! Tak to jest z facetami. Dlatego trzeba upowszechniać kastrację :evil_lol:, no ewentualnie sterylizację a tu wątek leży i nikt nie podnosi....:shake:
  14. Margo ! A co z twoim mieszkankiem ? Dajesz radę ?
  15. [quote name='Margo05']I jak Wam się podoba ten maleńki trzymiesięczny szczeniorek? :evil_lol:[/quote] Dobrze, że nie jest u mnie bo bym go zacałowała i zamiziała :evil_lol:
  16. Przydałoby sie zezwolenie na odstrzał takich babiszonów. Może świat byłby szczęśliwszy :mad::mad::mad::mad::mad:
  17. Lissi ! Ja myślałam żeby ją do tego przystosować. Ktoś kto ma tyle psiaków musi je kochać, a nieudolność i brak wiedzy to zupełnie inna sprawa. Wszystkiego można sie nauczyć.
  18. [quote name='betel']Zaraz zrobię tej przeziębionej suni z ulicy allegro[/quote] A może ta Pani ją pokocha i zatrzyma na zawsze......:roll:
  19. Udało mi się w Realu dostać dobrej jakości zimowe śniegowce po 20 zł za parę :loveu: Wzięłam w rozmiarze 39 i 42 :loveu: Jutro maja córeczka zatarga to na pocztę razem z zywnością sojową :eviltong: Tak, że buty mamy z głowy :multi:
  20. Dziewczyny ! Jakaś osoba na profilu pyta jak duza jest charcia ? Ma małe mieszkanie i nie wie czy by jej nie było ciasno.
  21. [quote name='andzia69']Saphira...ale jak się zaangażować? trzeba by posterylizować sunie, wykasrować psy - myślę, ze to najpierw, bo jest ich mniej - ale skąd kasa???? gdzie przetrzymać je po kastracjach/sterylkach jak nie mamy gdzie upchnąć naszych psów i jeszcze trochę to chyba tylko do schronu będzie je trzeba zawieźć:shake:[/quote] Andziu rozmawiałam na ten temat z Erką. Coś pomogę. Do schronu nie możesz zawieźć psów, które mają właściciela i przebywają na terenie posesji. Tu trzeba działać powolutku, krok po kroczku pokazywać, że można inaczej... Wysłałam Erce karmę. Zobaczymy na początek ile by odpchlenie by wyniosło bo najprawdopodobniej te łysiny to wynik pchlej inwazji ?
  22. [quote name='Margo05']Czy Wy mówicie o zwykłym makaronie do gotowania? Może rozwiązaniem byłby ten makaron do zalewania gorącą wodą? Nie trzeba go gotować, więc Pani Roma nie przegotuje. Jest z Warzywami i ma smak, który psy raczej lubią. Mam na myśli coś takiego, choć oczywiście nie w tej cenie [URL]http://www.sklep.videozoo.pl/product_info.php?products_id=1338[/URL] Albo to: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1431791_makaron_blyskawiczny_dla_psow_bez.html[/URL] (i mięsa: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1249234_mieso_mielone_dla_psow_indycze_bez_kosci.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1261185_mieso_dla_psow_indyczo_wolowe_z_koscia.html[/URL] ) (A tego nie przejrzałam, ale może się przyda [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1528172_karmy_w_wersjach_na_rynek_niemiecki.html[/URL] ) To strona z firmami, które robią makarony [URL]http://firmy.pkt.pl/branza/makarony_TWFrYXJvbnk=.html[/URL][/quote] Tu chodzi o makaron dla psów SULIMA, którego psy Pani Romy nie zaakceptowaly, a ja zamówilam w sprzedaży wysyłkowej. Może go zabrać od Romy i wymienić w schronisku na kaszę ? Dzieki za te linki. Strasznie się napracowałaś jak ja już smacznie chrapałam.
×
×
  • Create New...