Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Niestety może. Świerzb jest bardzo zaraźliwy i trudny do leczenia. :shake:
  2. No to się dziewczyna nadżwigała. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Wstajemy maniaczki komputerowe :comp26:
  4. Miśka ! A Ty koleżanki nie masz co by psinkę chciała ? Mogłabyś ją chociaż odwiedzać.
  5. Kamilka wstawila informacje o Bursztynku na profil nk , który prowadzi dla bezdomniaków. Zajrzyjcie i wstawcie jakieś komentarze.
  6. Kochać !!!! Ja mojego Kacperka kocham i to mu wystarcza. No cóż niestety uwielbia też dowody miłości w postaci buzi, buzi ......
  7. Kamilka ! Tam potrzeba głównie pieniedzy i podkladów. Poza tym oliwka i maść na odparzenia, ale to i tak muszą dziewczyny kupić same.
  8. Kamilka ! Jest super ! Jakis komentarz napisałam, ale ja przecież nie wiem nic wiecej niż to co dziewczyny piszą na wątku.
  9. Żaden z tych psiaków nie jest zdrowy w 100 %. Chodzi o to żeby w ogóle jako tako chodził na tylnich łapach. To są bardzo poważne urazy i tak cud , że żyje.
  10. Weronika po cichu też pije te nutridrinki :chlup: Dlatego taka rześka !:evil_lol:
  11. [quote name='albiemu'][B]Ważna sprawa[/B] [B]Schronisko ma założony rachunek bankowy dla wpłat, które będą traktowane zgodnie z opisem darczyńców.[/B] [B]KREDYT BANK[/B] [B]16 1500 1634 1216 3005 3830 0000[/B] Tak więc nie musicie korzystać z mojego rachunku tylko wpłacać bezpośrednio na schronsiko jeśli chcecie pomóc konkretnemu psu. Z uwagi na brak dostępu do internetu co przysporzyło problemów na wątkach bo nie udało się spraw wyjaśniać na bieżąco przez moją osobę wycofuję się z zakładania wątków, bo nie jestem w stanie tego prowadzić dobrze i z taką powagą jak sprawa tego wymaga. Zawsze chętnie pomogę w napisaniu tekstu do wątku, ale niestety nie w podbijaniu wątków i prowadzeniu spraw adopcyjnych.[/quote] Moze dajcie to na pierwszy post bo znowu wszyscy będą szukać.
  12. Kamilka ! Ja do 17 pracuję i mogę tylko zajrzeć z doskoku. Jak wrócę do domu to wieczorkiem zerknę.
  13. Miśka daj spokój. Trzeba poczekać i dać mu szansę. Przy Lucy i Mikosiu też na początku nic nie było wiadomo. Pamietasz jak długo po operacji Lucy jeszcze były wątpliwości.:shake: Lucy wygrała, a jak będzie z Bursztynkiem czas pokaże.
  14. Wiecie, że jak napisałam, że ZUS lepiej działa to od razu mam dostęp do dogo bezproblemowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Dziękuje ! faktycznie jest ! :multi::multi::multi::multi::multi: :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  16. Może foty ze spacerku ? :painting::painting::painting::painting::painting:
  17. Napisałam do kilku profili adopcyjnych na nk , ale nikt nie wstawił Bursztynka. Chyba jeszcze raz poproszę......:placz:
  18. Weroniko ! Ten kontener to przemyśl jeszcze. Moze po trochu upchać po innych śmietnikach. Moze ktos odstapi miejsca , bo zapłacisz straszne pieniadze.
  19. Myślę, ze faktycznie juz trzeba sie pomartwić o allegro bo bardzo potrzebne będą środki na karmę dla psów. A teraz były duże wydatki : węgiel, szyby, kontener na smieci. To wszystko strasznie ciągnie kasę .
  20. Prosimy o domeczek dla Dianki ! Idzie zima. Nie pozwólmy by spedzila ją w schronisku !
  21. Najzabawniejsze jest to, że przy tak kiepskim serwerze proponuja platny abonament. Nawet ZUS lepiej działa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...