[quote name='albiemu'][B]Ważna sprawa[/B]
[B]Schronisko ma założony rachunek bankowy dla wpłat, które będą traktowane zgodnie z opisem darczyńców.[/B]
[B]KREDYT BANK[/B]
[B]16 1500 1634 1216 3005 3830 0000[/B]
Tak więc nie musicie korzystać z mojego rachunku tylko wpłacać bezpośrednio na schronsiko jeśli chcecie pomóc konkretnemu psu.
Z uwagi na brak dostępu do internetu co przysporzyło problemów na wątkach bo nie udało się spraw wyjaśniać na bieżąco przez moją osobę wycofuję się z zakładania wątków, bo nie jestem w stanie tego prowadzić dobrze i z taką powagą jak sprawa tego wymaga. Zawsze chętnie pomogę w napisaniu tekstu do wątku, ale niestety nie w podbijaniu wątków i prowadzeniu spraw adopcyjnych.[/quote]
Moze dajcie to na pierwszy post bo znowu wszyscy będą szukać.