Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='andzia69']to pan, który gdzies w okolicy pracuje i zauwazył tą sunię...no i ją dokarmia Co do imienia....może jakieś propozycje? może Buba - bo ona taka...duża:cool3:[/quote] A może Zula ? Sąsiedzi mają bokserkę o tym imieniu. :lol: Jest prześliczna. Zróbcie jej plakaty to wydrukuję. Jak myślicie - czy warto powiesić w Toruniu w sklepie ZOO, czy to za daleko ?
  2. Właśnie drukuję plakaty Taszy i Birmy. Jeżeli zrobicie jakis jeszcze to wydrukuje i wyślę jutro na adres Erki lub inny jeżeli podacie.
  3. Uważaj bo mogą Cie zbanować. Ostatnio Arkę zbanowali i jest afera na wątku a ja przy okazji dowiedziałam sie, że można kogoś zbanować.....
  4. [quote name='Odi'] Dwa worki o wadze 20,00 kg każdy karmy suchej dla kotów pozostało do mojej dyspozycji. Zamierzam wydać tę karmę Karmicielkom kotów. A mogłabyś w tym przydziale uwzględnić Panią Ewę : http://www.dogomania.pl/forum/f935/prosimy-o-pomoc-dla-karmicielki-kotow-psow-z-warszawy-122334/index10.html Została chwilowo poratowana, ale to na długo nie starczy :shake:
  5. Jeżeli trzeba coś druknąć to piszcie, chyba, że tamte drukniecia nie były udane.
  6. Może jakaś złota rączka umiałaby zrobic taki chodzik jak dla maluchów. Wtedy nawet w schronie mogłby ćwiczyc ? Taki ot mam pomysł....co o tym myslicie ?
  7. [quote name='andzia69']to ja dodam kolejną bidę:-( Sunia koczuje w okolicy Jaskini Raj od ok. 2 miesiecy - włóczy się razem z tamtymi psami (był juz tu taki wątek tych szorstkowłosych psów z tej okolicy). Ona ma krótką sierśc...nioe wiem co będzie jak dostanie cieczkę, czy jak nie znajdzie domu i spadnie śnieg....Jest dokarmiana przez jednego pana, który gdzieś tam w okolicy pracuje i stąd jej zdjęcia: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9869/dscf0022rg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/734/dscf0021gy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3399/dscf0026bt5.jpg[/IMG] sunia ma ok. 2-3 lat:-([/quote] Przepiękna ! Myślę, że szybko znajdzie dom ! Ma w sobie to coś....
  8. Weroniko ! Informuj nas na bieżąco jak stoisz z finansami. Wydatki ogromne : węgiel,szyby, śmieci , drzwi. Teraz leki..... Jak z pożyczką ? Dajesz radę ?
  9. No to w prośbę do Margo i Izadora7.
  10. Słuchajcie, a allegro miała ? Ten watek to za mało. Może ogłoszenie w W-wie lub Krakowie ?
  11. Zapraszamy na pierwszą. :multi::multi::multi::multi::multi:
  12. :multi:Podn:multi:osimy :multi:
  13. Może babsztyl sprzedał Puszka gdzies na targowisku? Psinek jest piękny.
  14. To kto teraz będzie tak pięknie pisał :placz::placz::placz::placz::placz:
  15. Weroniko ! Może spróbuj z drugiego końca. Ja bym zaczęła od pyszczka a ogon to może na końcu / a podobno to ja piję na wątku :shake:/.
  16. Spańki maleńka psinko :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2:
  17. Mój stary to dziś śpi w Warszawce, chyba gdzieś koło Ciebie, to może razem balujecie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Superowo :multi::multi::multi::multi::multi:
  19. A Bursztynka znowu nikt nie odwiedził :placz::placz::placz::placz::placz:
  20. [quote name='weronika1'] co prawda idę spać jak pierwszy kogut zapieje.:lol:[/quote] To tak spać chadzał nasz poczciwy czort Boruta z Łęczyckiego zamczyska :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to jakiś krewny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ?
  21. No to dźwignijmy !:multi:
  22. Jutro też jest dzień.......i nowa nadzieja!
  23. Każdy agresywny pies powinien być poddany eutanazji. Agresja niestety jest cechą odziedziczalną. Wypadków z agresywnymi psami kończących się tragicznie jest dużo i są one natychmiast nagłaśniane przez media. Szkodzi to bardzo innym psiakom bo natychmiast wzrasta niechęć do właścicieli psów. No i jaka argumentacja potężna żeby zakazać trzymania psów w mieście.
×
×
  • Create New...