[quote name='ewelinka_m']a z gorszych wieści, p. Magda od Pixie miała na dt u rodziców-sunię Franię, zaciążoną która się do nich przybłąkała...w piątek dziwnie się zachowywała, wypuścili ją na dwór, gdyż kręciła się przy drzwiach..wróciła nad ranem bez brzuszka :-(
urodziła pewnie gdzieś, a teren tam jest ogroooomny, co było widać na zdjęciach, sunia w ogóle nie chce wyjść na ogród, śpi ciągle w domu, a szczeniaczków nigdzie nie widać, przeszukali cały ogród a ich nigdzie nie ma... :shake:[/quote]
Jak byłam mała to moja suka urodziła martwe szczeniaki i je zjadła. Zwierzęta zjadają swoje martwe płody więc może urodzily się martwe. Gdyby żyły nie zostawiłaby szczeniąt.