Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Raduniu ! Nie można tak podawać konta prywatnego. Można tylko przesłać na pw.
  2. Jeżeli jutro nic sie nie wyjaśni wstawie ją na forum gazety Pomorskiej.
  3. Wstawiłam maleńką na forum Gazety Pomorskiej : [url=http://forum.pomorska.pl/index.php?showtopic=17420]Pies do adopcji. - Forum pomorska.pl - Aleksandr
  4. Wyslałam mu dziś male wsparcie finansowe na leczenie. Mam nadzieje ,że będzie dobrze.
  5. Wstawiłam informacje na ten wątek, ale czy to coś da :shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/przygarne-sunie-owczarka-122725/?highlight=roma[/URL]
  6. MIZIAMY PO BRZUSIU ŚLICZNOŚCI NASZE !
  7. I jeszcze chwilke pokoczuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Moze jeszcze zaprosic jej kumpli spod tej jaskini, to się Andzia ucieszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. I jeszcze wyżej ! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Na pierwszej stronie jest telefon .
  10. Też myślę, że sunia ma duże szanse. Jest cudna i niekłopotliwa.
  11. Ach ci mężczyźni. Zawsze mylą im się imiona przyjaciółek. :shake::shake::shake:
  12. Miziamy po brusiu , całujemy w noseczek i biegniemy po domeczek
  13. [quote name='ewelinka_m']a z gorszych wieści, p. Magda od Pixie miała na dt u rodziców-sunię Franię, zaciążoną która się do nich przybłąkała...w piątek dziwnie się zachowywała, wypuścili ją na dwór, gdyż kręciła się przy drzwiach..wróciła nad ranem bez brzuszka :-( urodziła pewnie gdzieś, a teren tam jest ogroooomny, co było widać na zdjęciach, sunia w ogóle nie chce wyjść na ogród, śpi ciągle w domu, a szczeniaczków nigdzie nie widać, przeszukali cały ogród a ich nigdzie nie ma... :shake:[/quote] Jak byłam mała to moja suka urodziła martwe szczeniaki i je zjadła. Zwierzęta zjadają swoje martwe płody więc może urodzily się martwe. Gdyby żyły nie zostawiłaby szczeniąt.
  14. Ja też zazdroszczę i co z tego jak jej wziąść nie mogę.
  15. [CENTER][IMG]http://i37.tinypic.com/28rp64n.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][URL="http://g.imageshack.us/img227/lejdi4kw2.jpg/1/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2900/lejdi4kw2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2166/lejdi6os9.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7154/lejdi5kk4.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5289/lejdi2lk3.jpg[/IMG][/CENTER] PROSZĘ O DOMEK
  16. Kuleczko prześliczna biegnij po domek !
  17. [CENTER]...zabierz mnie stąd :placz:[/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/1166/dscn2234kp6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] DIANKA PROSI O DOMEK
  18. Pozdrawiamy, pozdrawiamy............................................ :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  19. Podnosimy nasze śliczności ! :laola::laola: :laola::laola: :laola::laola:
  20. [quote name='gagata']wybaczcie kochani, przez najblizszy tydzien bede na dogo tylko z doskoku ewentualnie pozostaje telefon +musze wyjechac....:shake:[/quote] [size=6]wybaczamy ![/size]
×
×
  • Create New...