-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Saphira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']to pan, który gdzies w okolicy pracuje i zauwazył tą sunię...no i ją dokarmia Co do imienia....może jakieś propozycje? może Buba - bo ona taka...duża:cool3:[/quote] A może Zula ? Sąsiedzi mają bokserkę o tym imieniu. :lol: Jest prześliczna. Zróbcie jej plakaty to wydrukuję. Jak myślicie - czy warto powiesić w Toruniu w sklepie ZOO, czy to za daleko ? -
Właśnie drukuję plakaty Taszy i Birmy. Jeżeli zrobicie jakis jeszcze to wydrukuje i wyślę jutro na adres Erki lub inny jeżeli podacie.
-
Uważaj bo mogą Cie zbanować. Ostatnio Arkę zbanowali i jest afera na wątku a ja przy okazji dowiedziałam sie, że można kogoś zbanować.....
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Odi'] Dwa worki o wadze 20,00 kg każdy karmy suchej dla kotów pozostało do mojej dyspozycji. Zamierzam wydać tę karmę Karmicielkom kotów. A mogłabyś w tym przydziale uwzględnić Panią Ewę : http://www.dogomania.pl/forum/f935/prosimy-o-pomoc-dla-karmicielki-kotow-psow-z-warszawy-122334/index10.html Została chwilowo poratowana, ale to na długo nie starczy :shake: -
Jeżeli trzeba coś druknąć to piszcie, chyba, że tamte drukniecia nie były udane.
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może jakaś złota rączka umiałaby zrobic taki chodzik jak dla maluchów. Wtedy nawet w schronie mogłby ćwiczyc ? Taki ot mam pomysł....co o tym myslicie ? -
[quote name='andzia69']to ja dodam kolejną bidę:-( Sunia koczuje w okolicy Jaskini Raj od ok. 2 miesiecy - włóczy się razem z tamtymi psami (był juz tu taki wątek tych szorstkowłosych psów z tej okolicy). Ona ma krótką sierśc...nioe wiem co będzie jak dostanie cieczkę, czy jak nie znajdzie domu i spadnie śnieg....Jest dokarmiana przez jednego pana, który gdzieś tam w okolicy pracuje i stąd jej zdjęcia: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9869/dscf0022rg8.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/734/dscf0021gy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3399/dscf0026bt5.jpg[/IMG] sunia ma ok. 2-3 lat:-([/quote] Przepiękna ! Myślę, że szybko znajdzie dom ! Ma w sobie to coś....
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to w prośbę do Margo i Izadora7. -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, a allegro miała ? Ten watek to za mało. Może ogłoszenie w W-wie lub Krakowie ? -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na pierwszą. :multi::multi::multi::multi::multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
:multi:Podn:multi:osimy :multi: -
Może babsztyl sprzedał Puszka gdzies na targowisku? Psinek jest piękny.
-
To kto teraz będzie tak pięknie pisał :placz::placz::placz::placz::placz:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Spacerek !:painting: -
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Spańki maleńka psinko :sleep2::sleep2::sleep2::sleep2: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Superowo :multi::multi::multi::multi::multi: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Bursztynka znowu nikt nie odwiedził :placz::placz::placz::placz::placz: -
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Saphira replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No to dźwignijmy !:multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Jutro też jest dzień.......i nowa nadzieja! -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Saphira replied to emilia2280's topic in Schroniska
Każdy agresywny pies powinien być poddany eutanazji. Agresja niestety jest cechą odziedziczalną. Wypadków z agresywnymi psami kończących się tragicznie jest dużo i są one natychmiast nagłaśniane przez media. Szkodzi to bardzo innym psiakom bo natychmiast wzrasta niechęć do właścicieli psów. No i jaka argumentacja potężna żeby zakazać trzymania psów w mieście.