Staropolskim obyczajem
kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje
Nowy rok zaś cyfrę zmienia
Wszyscy wszystkim ślą zyczenia
Przy tej pięknej sposobności
I my życzymy Wam radości
Aby wszystkim się darzyło
Z roku na rok lepiej było
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]