Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9797_127.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9797_127.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9797_127.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9797_127.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9820__0tj1fcghmx1.gif[/IMG]
  6. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9826__qbzysioype9.gif[/IMG]
  7. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/9/9891_Gwiazdka22.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18951_sek%20(hoho).gif[/IMG] A ten Mikołaj dziewczyny to dla Was :loveu::loveu::loveu:
  9. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19030_mikolaj_ramka.jpg[/IMG] Pozdrowienia od Mikołaja :loveu::loveu::loveu:
  10. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/15/15030_ms4mn1.gif[/IMG] Żabeńku ! Rozmawiałam z Panią Romą . Strasznie Cię chwaliła za okazana pomoc i dobre serce. A to karteczka dla Ciebie.
  11. [URL="http://blingee.com/blingee/view/79292054-psy-3"][IMG]http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/4b9/333955678_75843.gif[/IMG][/URL] I ode mnie zyczenia przede wszystkim jak najwiecej udanych adopcji.
  12. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19259_2%20d.gif[/IMG] Dzwoniłam do Pani Romy :lol: Prosiła aby wszystkim pięknie podziekować i życzyc wesołych Świąt co niniejszym czynię.:loveu::tree1:
  13. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  14. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  15. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  16. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  17. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  18. Staropolskim obyczajem kiedy w Wigilię gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia Wszyscy wszystkim ślą zyczenia Przy tej pięknej sposobności I my życzymy Wam radości Aby wszystkim się darzyło Z roku na rok lepiej było [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/19/19362_04%20.jpg[/IMG] Wszystkim moim wspaniałym znajomym i nieznajomym miłośnikom zwierzaków życzę wspanialych swiąt pachnących choinką w otoczeniu rodziny ludzkiej i tej futrzastej :loveu::loveu::loveu:
  20. Weronika ! Jesteś boska :B-fly::B-fly::B-fly:
  21. [quote name='Margo05']:placz::placz::placz: :placz::placz:[/quote] Margo ! Nie rycz. Moze następnym razem Cię wezmę .
×
×
  • Create New...