-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko ! Myślę, że podjęłaś właściwą decyzje. Jeżeli jest możliwość pozostawienia go u tej Pani i załatwienia budy to lepsze niz dociążanie Pani Joli, która i tak ma spore problemy ze swoją gromadką. Martwi mnie tylko ta buda. Czy będzie napewno i kiedy. Ja mogę karmę od czasu do czasu podesłać :lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
To się nazywa : Czytanie tekstu ze zrozumieniem. Niektórzy opanowują tę umiejętność w wieku lat 6 -ściu :lol: inni do końca życia próbując zrozumieć cokolwiek mózg sobie uszkadzają :evil_lol: -
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko ! Przykro mi ,ale zupełnie nie wiem jak Ci pomóc :shake: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Pewnie wet ocenia po zębach, a z pamiecią Pani Romy to też najlepiej nie jest. Większości bezdomniaków wiek wpisują " na oko" :lol: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że domek w Będzinie już nieaktualny....:-( -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Reksiu ! Historie Lejdi masz na pierwszej stronie : [B]Lejdi, jako roczny psiak, została przywieziona do Pani Romy przez byłego kierownika schroniska, który prosił Ją o przechowanie psa przez kilka dni, bo jej pan wyjechał za granice i nie miał co z psiakiem zrobić... Niestety dni mijały, Lejdi tęskniła i wypatrywała swojego pana, ale na próżno... Mimo obietnic nikt już po nią nie przyjechał. Prawdopodobnie były kierownik dostał pieniądze za Lejdi, i zawiózł ją do Pani Romy bo wiedział ze będzie bezpieczna, sunia przebywa tam już od 2 lat.[/B] -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Jak to mówia : Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Ja też obserwuję, że jednak źli ludzie padaja ofiarami własnej destrukcji. Nawet nie trzeba pomagać.:shake: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Potrzebna pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL] -
Pomoc pilnie potrzebna : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL]
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Proszę o zainteresowanie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL] -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Saphira replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam sobie :shake: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
W górę Promyczku :multi: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Prosimy o domek dla tej miziastej sunieczki :lol: -
Lady wyadoptowana. Amiś nadal czeka, zero zainteresowania.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/8792/10ez0.jpg[/IMG][/URL] Amis prosi o domek ! -
Piękna Pipi znalazła człowieka do przytulania :)
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Fajnie . Tylko żeby to nie był domek tylko na święta. :shake: bo takie sytuacje są najgorsze :shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Może przed Sylwestrem ktoś ją weźmie :lol: -
Beciu ! Ja sie na allegro nie znam, ale gdzieś czytałam, że dla psów fundacyjnych to chyba jest za darmo. Tylko fundacja konto na allegro musi mieć. Tak mi się wydaje, ale pewna to nie jestem. Jakby konto na Nadzieję załozyc to moze trochę kasy by się mniej płaciło ;) moze Margo albo Izadora sie orientują :lol:
-
Ten fetor zabija Panią Romę. Ona sobie z tego sprawy nie zdaje, ale fetor to nic innego jak trujące, szkodliwe dla zdrowia substancje. Co do tych maleństw to może urodziły sie z wada genetyczną. U mnie przyszły kiedyś na świat kocięta, które były dziwnie maleńkie. żyly dwa dni i nie przyrastały. Wyglądały na niedorozwiniete. Fajnie, że Reksio deklaruje dalszą pomoc :lol::loveu:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i35.tinypic.com/2hdb6go.jpg[/IMG] Szukam domu :lol: -
To naprawdę wspaniała wiadomość. :loveu::loveu::loveu: