[quote name='gagata']W takim towarzystwie to wiosna jest zawsze...:lol:
Saphirko: Sonia. Muśka, Lejdi,Poziomka i Rycerz....Fredek jest nadprogramowy,więc do rachunku nie wchodzi...;)[/quote]
Wydaje mi się, że była jeszcze jedna sunia, ale nie znam imienia :lol: