Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Zapraszam na wątek Promyczka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bij-mnie-mocno-tak-dlugo-jak-chcesz-nie-karm-obiecaj-ze-kiedys-pokochasz-126872/index6.html#post11410511[/URL]
  2. Aniu! Ja prześlę jakieś pieniążki dla Dianki. Proszę zajrzyjcie do Promyczka i cociaz podnoscie wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bij-mnie-mocno-tak-dlugo-jak-chcesz-nie-karm-obiecaj-ze-kiedys-pokochasz-126872/index6.html#post11410511[/URL]
  3. Zajrzyjcie też do tego biedaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bij-mnie-mocno-tak-dlugo-jak-chcesz-nie-karm-obiecaj-ze-kiedys-pokochasz-126872/index6.html#post11410511[/URL]
  4. Podnosimy Promyczka :multi::multi::multi: Prosimy o najwspanialszy domek na świecie :modla:
  5. [quote name='DIF']Gupole....:diabloti: Nie wiedzą, że bez Daszka nie dostaną ptaszka?! :shake::evil_lol:[/quote] Tysz prowda :evil_lol:
  6. Też myslę, że znajdzie wspaniały domek . Jest śliczniutki i milutki.
  7. [quote name='Od-Nowa']rozmawiałam przed chwilą z erką , która przekazała słowa Elwiry zajmującej się obecnie psami na działce. stan finansowy kieleckich psów jest beznadziejny! TOZ odmawia realizowania zaległych wpłat za zabiegi i karmy. Faktur za leczenie i karmy jest znacznie więcej niż na kieleckiej skarpecie AFN. Elwira jest załamana bo nie ma z czego wykarmić psów!!!!! nie wyobraża sobie dalszej możliwości pomocy jak się ma posypać to na wszystkich frontach...[/quote] Zamówilam 29 kg suchej karmy. Powinna dojść w przyszłym tygodniu. Tyle moge tylko pomóc :shake:
  8. Weroniko ! Jesteś wielka :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  9. A na jaki adres wysyła sie teraz karmę ? Kiedyś wysyłałam paczki do Erki ?
  10. Może trzeba go jeszcze poogłaszać ? :shake: Jest piękny i idealny dla starszej osoby. :lol:
  11. Poprosilam o pomoc na profilu nk. Podałam link do wątku. Puszek wywołał olbrzymie poruszenie. Zresztą trudno sie dziwić :-(
  12. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1701/dianicazi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1631/dianica2je7.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/988/dianica3mt2.jpg[/IMG][/quote] Jaka ona jest na tych zdjęciach szczęśliwa :loveu:
  13. Piguła do domu :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Margo05']A ja bardzo proszę o głosowanie na zdjęcia Fredusia. Wygrany otrzymuje karmę gratis :) [URL="http://galeria.animalia.pl/Margo05"]Animalia.pl :: Galeria :: Margo05[/URL][/quote] Zagłosowałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Wietrzymy daszka i jego ptaszka :loveu:
  16. [IMG]http://i34.tinypic.com/154hajb.jpg[/IMG] a tu Poziomka ma piękną zimową szatę :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='gagata']Może po świętach coś się ruszy...jak już ludzie zeżrą te pierogi, makowce i inne duperele....:diabloti:[/quote] I wylądują w szpitalu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='gagata']W takim towarzystwie to wiosna jest zawsze...:lol: Saphirko: Sonia. Muśka, Lejdi,Poziomka i Rycerz....Fredek jest nadprogramowy,więc do rachunku nie wchodzi...;)[/quote] Wydaje mi się, że była jeszcze jedna sunia, ale nie znam imienia :lol:
  19. A odchodząc troszkę od tematu : wiecie, że niewidoma Śnieżka traci DS z powodu alergii :-(
  20. [IMG]http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0707/12052/2912/blume4_11_.gif[/IMG] To ja też za Gagata podziekuję za uratowanie naszych psinek. W sumie to od Pani romy chyba już 5 psinek w domkach ? Czy mnie sie zdaje ?
  21. A Żaba jedzie na te ciacha do Bytomia załatwić domeczek Dianeczce :lol:
  22. Może jeszcze parę cegieł dorzućcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...