Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Margo05']Saphirka, a nie jedziesz przez Wawę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Margo ! Nie dam rady. rano o 8 muszę być w Poznaniu a stamtąd na Świecko. Za duze wariactwo.
  2. Czy ktos czasowy moze mu zrobić jakies ogloszonka ?:lol:
  3. Dziewczyny ! Jak umiecie i macie czas poróbcie mu darmowe ogłoszenia. To podnoszenie za dużo nie daje :shake:
  4. Wszystkim sie kicka. Szkoda, że Pani Roma jest juz taka nieporadna i nie zorientowała sie w porę , że sunia nie wysterylizowana. Żeby chociaż wiedziała które są zaszczepione a które nie :shake::shake::shake:
  5. Aleś się Misiu nasz rozchulała :shake:
  6. [quote name='Reksiu21']Ale ja sie nieboje... wrecz przeciwnie. Jakbym wiedziala wczesniej, to bym Cie :mdleje:.... zebys mi jakiegos zabrala. (zwlaszcza ze bede w poniedzialek w poblizu, bo tam jade ogladnac potencialny domek Poziomki;))[/quote] Mogę zabrać coś ze swojej okolicy bo do Przemyśla to mam za daleko. Około 10-12 godzin jazdy. Mieszkam koło Torunia. Poza tym ja nie wiedziałam, że będę musiała jechać. To dla mnie też niespodzianka.
  7. Nie nie wiozę piesków :lol: Nie bój się :evil_lol::diabloti: Mój znajomy nie ma psiaków i chyba by nie zrozumiał :evil_lol::diabloti: tej pasji :lol:
  8. [quote name='Gosiapk']Czy Promyczek jest w Olsztynie?[/quote] Promyczek jest po drugiej stronie Polski w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem . Chcemy żeby przed świetami znalazł dom :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Reksiu21']O co chodzi? Co? gdzie? Kto?:hmmmm::hmmmm::confused::confused:[/quote] Chyba pojadę w niedziele - jak nie znajdą innego jelenia - do Niemiec , do znajomego który tam mieszka miejscowści w Bawarii o nazwie MICKHAUSEN :loveu::loveu::loveu: Stamtąd już niedaleko na tymczas do ciebie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Wiecie co. Ja to chyba do Reksia dotrę przed wami bo znowu kierowcy do Niemiec szukają:evil_lol: i ....chyba przyjdzie mi jechać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Dziewczyny ! Zapomniałyście, że ona ma teścia. Najpierw trzeba go przetransportować na tymczas do Pani Romy a dopiero potem jechac do Reksia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Czy Promyczek ma allegro, albo inne ogłoszenia ? Może poprosic Rybkę żeby mu zrobila ?
  13. [quote name='Miśka84']Przyjechała wsparcie w hopaniu :placz::placz::placz:[/quote] Przepraszam, że nie wspieram, ale znowu choruje na głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='dzidda']Ale wątek się zrobił:crazyeye: :lol: jest jakaś lista potrzebnych rzeczy? może coś się u mnie znajdzie albo chociaż pomogę troszkę:lol:[/quote] Chyba kocyki dla pieseczków by sie przydały :lol:
  15. Ona tak pokochała Liryke, że nie mogła bez niej żyć. Dlatego tak narozrabiała jak została sama :-(
  16. Wstały dopiero rano i wylazły :shake::shake::shake:
  17. Mnie za każdy razem mój TZ sukienke podrze albo porozwiązuje na środku sali i do tego robi strasznie zdziwioną minę :mad:
  18. [quote name='Linssi']Gameta, pytasz co z naszym wojewodztwem jest nie tak... coz mozna powiedziec. sami nie wiemy. ludzie sa tu okropni, powszechna znieczulica i jeden drugiego w lyzce wody by utopil. zawisc, zazdrosc... ludzie siebie na wzajem nie szanuja i zycza sobie jak najgorzej, wiec niby czemu mieliby lepiej traktowac zwierzeta? poza tym do nas cywlizacja przedziera przez szczeline pod drzwiami. ludziom naprawde niebiednym zal wydac 70 czy 100 zl na sterylizacje malenkiej suni... wiec o jakim programie walki z bezdomnoscia my w ogole mowimy?? [/quote] To całkiem jak u nas :evil_lol: Witaj w polsko-katolickim koszmarze :evil_lol:
  19. Najgorsze jest to , że małpiszony na dwór w taką pogodę nie chcą wychodzić. Rano były przed 7, a teraz patrzą smętnym wzrokiem jak je wołam i nic.... Jak to ruszyć :crazyeye: Pomocy....:help1:
  20. [quote name='weronika1']Mnie też 16 dkg brakuje do setki. Wcale sie tym nie przejmuje i zapraszam na ciacho do Przemysla , teraz za chwilę ruszam na drugi obiadek[/quote] Niestety ! Kupiłam za małą sukienkę na sylwestra i teraz czekają mnie dni pełne jabłek i marchewek :-(:-(:-( Inaczej pójdę w dresie :placz::placz::placz:
  21. DIF ! Ja małe to też mam tylko nie chcę Daszkowi wątku zaśmiecać swoimi fotkami. :eviltong::eviltong::eviltong:
  22. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6094/p525020101dw1.jpg[/IMG] Może tutaj dojrzysz Margo cudną mordkę Dianki i określisz rasę :diabloti:
  23. [quote name='Margo05']Saphirko, pozwilisz, że tym razem ja wydrukuję i wyślę? :eviltong: :loveu:[/quote] A niech ci będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. a któżby inny :loveu::loveu::loveu:
  25. [quote name='orpha']Promyczku podnoszac Cie , troszke zaofuje Izzie1983 prosi o pomoc w reklamowaniu strony [url=http://www.psiegrane-marzenia.pl/]Adopcje starszych ps[/quote] Poproście Margo niech zrobi banerek. Trzeba też wstawić parę orzechowskich stworzonek :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...