-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Saphirka, a nie jedziesz przez Wawę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Margo ! Nie dam rady. rano o 8 muszę być w Poznaniu a stamtąd na Świecko. Za duze wariactwo. -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Czy ktos czasowy moze mu zrobić jakies ogloszonka ?:lol: -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Saphira replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Jak umiecie i macie czas poróbcie mu darmowe ogłoszenia. To podnoszenie za dużo nie daje :shake: -
Aleś się Misiu nasz rozchulała :shake:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reksiu21']Ale ja sie nieboje... wrecz przeciwnie. Jakbym wiedziala wczesniej, to bym Cie :mdleje:.... zebys mi jakiegos zabrala. (zwlaszcza ze bede w poniedzialek w poblizu, bo tam jade ogladnac potencialny domek Poziomki;))[/quote] Mogę zabrać coś ze swojej okolicy bo do Przemyśla to mam za daleko. Około 10-12 godzin jazdy. Mieszkam koło Torunia. Poza tym ja nie wiedziałam, że będę musiała jechać. To dla mnie też niespodzianka. -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Nie nie wiozę piesków :lol: Nie bój się :evil_lol::diabloti: Mój znajomy nie ma psiaków i chyba by nie zrozumiał :evil_lol::diabloti: tej pasji :lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Czy Promyczek jest w Olsztynie?[/quote] Promyczek jest po drugiej stronie Polski w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem . Chcemy żeby przed świetami znalazł dom :loveu::loveu::loveu: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reksiu21']O co chodzi? Co? gdzie? Kto?:hmmmm::hmmmm::confused::confused:[/quote] Chyba pojadę w niedziele - jak nie znajdą innego jelenia - do Niemiec , do znajomego który tam mieszka miejscowści w Bawarii o nazwie MICKHAUSEN :loveu::loveu::loveu: Stamtąd już niedaleko na tymczas do ciebie. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wiecie co. Ja to chyba do Reksia dotrę przed wami bo znowu kierowcy do Niemiec szukają:evil_lol: i ....chyba przyjdzie mi jechać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Zapomniałyście, że ona ma teścia. Najpierw trzeba go przetransportować na tymczas do Pani Romy a dopiero potem jechac do Reksia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Czy Promyczek ma allegro, albo inne ogłoszenia ? Może poprosic Rybkę żeby mu zrobila ? -
Piękna Pipi znalazła człowieka do przytulania :)
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Przyjechała wsparcie w hopaniu :placz::placz::placz:[/quote] Przepraszam, że nie wspieram, ale znowu choruje na głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Saphira replied to betel's topic in Już w nowym domu
Ona tak pokochała Liryke, że nie mogła bez niej żyć. Dlatego tak narozrabiała jak została sama :-( -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Wstały dopiero rano i wylazły :shake::shake::shake: -
[quote name='Linssi']Gameta, pytasz co z naszym wojewodztwem jest nie tak... coz mozna powiedziec. sami nie wiemy. ludzie sa tu okropni, powszechna znieczulica i jeden drugiego w lyzce wody by utopil. zawisc, zazdrosc... ludzie siebie na wzajem nie szanuja i zycza sobie jak najgorzej, wiec niby czemu mieliby lepiej traktowac zwierzeta? poza tym do nas cywlizacja przedziera przez szczeline pod drzwiami. ludziom naprawde niebiednym zal wydac 70 czy 100 zl na sterylizacje malenkiej suni... wiec o jakim programie walki z bezdomnoscia my w ogole mowimy?? [/quote] To całkiem jak u nas :evil_lol: Witaj w polsko-katolickim koszmarze :evil_lol:
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Najgorsze jest to , że małpiszony na dwór w taką pogodę nie chcą wychodzić. Rano były przed 7, a teraz patrzą smętnym wzrokiem jak je wołam i nic.... Jak to ruszyć :crazyeye: Pomocy....:help1: -
[quote name='weronika1']Mnie też 16 dkg brakuje do setki. Wcale sie tym nie przejmuje i zapraszam na ciacho do Przemysla , teraz za chwilę ruszam na drugi obiadek[/quote] Niestety ! Kupiłam za małą sukienkę na sylwestra i teraz czekają mnie dni pełne jabłek i marchewek :-(:-(:-( Inaczej pójdę w dresie :placz::placz::placz:
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
DIF ! Ja małe to też mam tylko nie chcę Daszkowi wątku zaśmiecać swoimi fotkami. :eviltong::eviltong::eviltong: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6094/p525020101dw1.jpg[/IMG] Może tutaj dojrzysz Margo cudną mordkę Dianki i określisz rasę :diabloti: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05']Saphirko, pozwilisz, że tym razem ja wydrukuję i wyślę? :eviltong: :loveu:[/quote] A niech ci będzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
a któżby inny :loveu::loveu::loveu: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']Promyczku podnoszac Cie , troszke zaofuje Izzie1983 prosi o pomoc w reklamowaniu strony [url=http://www.psiegrane-marzenia.pl/]Adopcje starszych ps[/quote] Poproście Margo niech zrobi banerek. Trzeba też wstawić parę orzechowskich stworzonek :loveu::loveu::loveu: