-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Saphira replied to betel's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL] -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
W jaki sposób Promyczek będzie transportowany do Warszawy ? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata! Jak będziesz jechała do Osielska to zawieź Pani S. Karmę z glukozaminą albo chitozanem. Ma jeszcze jednego bezdomniaka pod opieką z chorymi stawami. Temu wilczurowi bez budy pewnie też by się taka przydała. :shake: Masz jakiś wpływ na tych ludzi ? Ogrodzenie już się robi. -
Weroniko ! Ja razem z Gagatą od dawna się o to martwimy. Dlatego tak bardzo potrzebna jest Reksio. Zawsze można wywieźć psiaki do Orzeszków i po kolei wywozić do Reksia....Problem w tym, że jak ostatnio z Panią Romą rozmawiałam to Ona jest tak do psiaków przywiązana, że najchętniej wszystkie by sobie zostawiła :shake: Rozumiem ją i jej przywiazanie, ale tu potrzeba stanowczej decyzji bo rzeczywiscie skończy się to tragicznie. a sanatoria piękne to macie niedaleko bo w Iwoniczu :loveu: A propo gdzie się podziała Margo ?:lol: Czy ktoś Ją widział ? :crazyeye:Czy ktos cokolwiek o Niej wie :crazyeye:
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='ElzaMilicz'][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5365/d5ok6.jpg[/IMG] [/quote] Piękny uśmiechniety , szczęśliwy pychol ! -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']No a ten kojec? Przeciez to tez kosztuje, trudno, żebyś pokrywała koszty z własnej kieszeni. Ok, ja podam swoje konto i będe przelewać tam gdzie trzeba. czyli jesli zbierzemy jakąś sumę, a bedzie trzeba opłacić weta, to wyslę pieniądze pani S. Jesli twój TZ poniesie koszty zwiazane z tym kojcem, to wyslę tobie pieniążki. OK?[/quote] Agata ! Powoli ! Rozmawiałam dziś z Pania S. i ustaliłyśmy co nastepuje : nie będziemy robić kojca tylko kawałeczek ogrodzenia od strony ulicy około 5m z małą furtką i bramką. Dzięki temu psy będa miały całe podwórko do dyspozycji. Pani W. zatrzymuje Burysia na stałe więc pilnie potrzebny domek tylko dla Fokusa, który jest młodym, miziastym psiaczkiem. Myślę, że koszty ogrodzenia utopię w firmie, ale bez mojego TZ decyzji ostatecznej nie mogę podjąć. Pieniądze bardziej potrzebne są Pani S., która psiaki musi odpchlić, odrobaczyć i dokarmić. Podejrzewam, że będą dalsze przypadki....i moze wtedy Pani W. też pomoże. Nie można zostawiać jej samej. -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Może Reksiu tu zajrzy :roll: W końcu Dianka to sunia od Pani Romy:roll: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Pati ma miejsca hotelowe w domu. Nie w budach i zawsze ktos jest z psami w domu. A tam gdzie była Poziomka przed wyjazdem ? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata. Ja jestem daleko od Osięcin. Przecież to trzeba kupić na bieżąco karmę i leki.Nie wiem czy to dobry pomysł ?:shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Pania S. Odpchlenie i odrobaczenie wzięła na siebie. Dzisiaj ma mi podac wymiary kojca lub zamiennie kawałka ogrodzenia z przodu. Może mój TZ coś wymyśli sensownego i pomoże. -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
A gdzieś bliżej nie ma tymczasu? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Wysłałam dziś do Pani od Budrysia dwa komplety smyczek z obróżkami. Dla Budrysia i jego kolegi. Myślę, że z tym boksem i siatką nie będzie tak prosto. Pomijając koszty. Jest mróz a tam poza pracami przy słupkach i siatce trzeba wylać cokolik betonowy. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Zachary ! Jej nie trzeba opatrywać tylko mozna profilaktycznie prześwietlić. To nie jest rana tylko głęokie obtarcie i nie krwawi. Takie obtarcia gorzej się goja pod opatrunkiem. Ja sie bardziej bałam złamania, ale pies noga powoli zaczął ruszać a przesunięcia kości nie ma. Wyliże się:eviltong::eviltong::eviltong: jest pod opieka pani weterynarz. W zasadzie to ona go złapała :eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='gagata']No dobra,ciotki.....To już się przyznam....Pigułka już jest w nowym DS...Tym razem w Siedlcach. i nie w willi z ogródkiem a w bloku,za to jest naprawdę jedyna gwiazdą w domu..Pani nawet imienia jej nie zmieniła i bez bólu przeżyła utratę nowego buta...Początkowo chciałam poczekać z tym niusem do wizyty poadopcyjnej,ale...nie wytrzymałam:pCo bedzie dalej nie wiem...Ale jestem dobrej myśli.Ponoć Piguła i jej nowa pańcia też... A to jej pożegnalne zdjęcie u mnie: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SV01XEKQFwI/AAAAAAAAJd8/cu83bhgaiec/s400/IMGP2229.JPG[/IMG][/quote] Jak mogłaś ją oddać :-(:-(:-( A ucałowałaś słodki pyszczulek :eviltong:
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Duży ten psiak, ładny i młody. Trzeba go obfocic i ogłosić.:eviltong: Agata czy Tobie można cos podrzucić na sobotę do Estote. Czy będziesz kiedyś jechać do Osięcin czy nie dasz rady? Mam w domu jeszcze trochę starych poduszek, mogłabym spakować w worki foliowe, ale nie chcę Cię fatygowac specjalnie bo to nie ma sensu :lol: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata ! Czy Ty do tego Torunia jedziesz samochodem czy nie jesteś zmotoryzowana ?