Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  2. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  3. Jest przepiękny ! Moje ulubione kolorki ! Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html
  4. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  5. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  6. Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL]
  7. W jaki sposób Promyczek będzie transportowany do Warszawy ?
  8. Agata! Jak będziesz jechała do Osielska to zawieź Pani S. Karmę z glukozaminą albo chitozanem. Ma jeszcze jednego bezdomniaka pod opieką z chorymi stawami. Temu wilczurowi bez budy pewnie też by się taka przydała. :shake: Masz jakiś wpływ na tych ludzi ? Ogrodzenie już się robi.
  9. Weroniko ! Ja razem z Gagatą od dawna się o to martwimy. Dlatego tak bardzo potrzebna jest Reksio. Zawsze można wywieźć psiaki do Orzeszków i po kolei wywozić do Reksia....Problem w tym, że jak ostatnio z Panią Romą rozmawiałam to Ona jest tak do psiaków przywiązana, że najchętniej wszystkie by sobie zostawiła :shake: Rozumiem ją i jej przywiazanie, ale tu potrzeba stanowczej decyzji bo rzeczywiscie skończy się to tragicznie. a sanatoria piękne to macie niedaleko bo w Iwoniczu :loveu: A propo gdzie się podziała Margo ?:lol: Czy ktoś Ją widział ? :crazyeye:Czy ktos cokolwiek o Niej wie :crazyeye:
  10. [quote name='ElzaMilicz'][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5365/d5ok6.jpg[/IMG] [/quote] Piękny uśmiechniety , szczęśliwy pychol !
  11. [quote name='Agata69']No a ten kojec? Przeciez to tez kosztuje, trudno, żebyś pokrywała koszty z własnej kieszeni. Ok, ja podam swoje konto i będe przelewać tam gdzie trzeba. czyli jesli zbierzemy jakąś sumę, a bedzie trzeba opłacić weta, to wyslę pieniądze pani S. Jesli twój TZ poniesie koszty zwiazane z tym kojcem, to wyslę tobie pieniążki. OK?[/quote] Agata ! Powoli ! Rozmawiałam dziś z Pania S. i ustaliłyśmy co nastepuje : nie będziemy robić kojca tylko kawałeczek ogrodzenia od strony ulicy około 5m z małą furtką i bramką. Dzięki temu psy będa miały całe podwórko do dyspozycji. Pani W. zatrzymuje Burysia na stałe więc pilnie potrzebny domek tylko dla Fokusa, który jest młodym, miziastym psiaczkiem. Myślę, że koszty ogrodzenia utopię w firmie, ale bez mojego TZ decyzji ostatecznej nie mogę podjąć. Pieniądze bardziej potrzebne są Pani S., która psiaki musi odpchlić, odrobaczyć i dokarmić. Podejrzewam, że będą dalsze przypadki....i moze wtedy Pani W. też pomoże. Nie można zostawiać jej samej.
  12. Może Reksiu tu zajrzy :roll: W końcu Dianka to sunia od Pani Romy:roll:
  13. Znajoma, która mieszka w leśniczówce koło Ostródy pytała mnie wczoraj o rudego kota ? w schronisku w Ostródzie podobno nie mają.
  14. Pati ma miejsca hotelowe w domu. Nie w budach i zawsze ktos jest z psami w domu. A tam gdzie była Poziomka przed wyjazdem ?
  15. Pan Franiu to mężczyzna pracujący - żadnej pracy się nie boi :evil_lol:
  16. Agata. Ja jestem daleko od Osięcin. Przecież to trzeba kupić na bieżąco karmę i leki.Nie wiem czy to dobry pomysł ?:shake:
  17. Rozmawiałam z Pania S. Odpchlenie i odrobaczenie wzięła na siebie. Dzisiaj ma mi podac wymiary kojca lub zamiennie kawałka ogrodzenia z przodu. Może mój TZ coś wymyśli sensownego i pomoże.
  18. Wysłałam dziś do Pani od Budrysia dwa komplety smyczek z obróżkami. Dla Budrysia i jego kolegi. Myślę, że z tym boksem i siatką nie będzie tak prosto. Pomijając koszty. Jest mróz a tam poza pracami przy słupkach i siatce trzeba wylać cokolik betonowy.
  19. Dziewczyny ! Czy ona ma ogłoszenia i allegro ?
  20. Zachary ! Jej nie trzeba opatrywać tylko mozna profilaktycznie prześwietlić. To nie jest rana tylko głęokie obtarcie i nie krwawi. Takie obtarcia gorzej się goja pod opatrunkiem. Ja sie bardziej bałam złamania, ale pies noga powoli zaczął ruszać a przesunięcia kości nie ma. Wyliże się:eviltong::eviltong::eviltong: jest pod opieka pani weterynarz. W zasadzie to ona go złapała :eviltong::eviltong::eviltong:
  21. [quote name='gagata']No dobra,ciotki.....To już się przyznam....Pigułka już jest w nowym DS...Tym razem w Siedlcach. i nie w willi z ogródkiem a w bloku,za to jest naprawdę jedyna gwiazdą w domu..Pani nawet imienia jej nie zmieniła i bez bólu przeżyła utratę nowego buta...Początkowo chciałam poczekać z tym niusem do wizyty poadopcyjnej,ale...nie wytrzymałam:pCo bedzie dalej nie wiem...Ale jestem dobrej myśli.Ponoć Piguła i jej nowa pańcia też... A to jej pożegnalne zdjęcie u mnie: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SV01XEKQFwI/AAAAAAAAJd8/cu83bhgaiec/s400/IMGP2229.JPG[/IMG][/quote] Jak mogłaś ją oddać :-(:-(:-( A ucałowałaś słodki pyszczulek :eviltong:
  22. Duży ten psiak, ładny i młody. Trzeba go obfocic i ogłosić.:eviltong: Agata czy Tobie można cos podrzucić na sobotę do Estote. Czy będziesz kiedyś jechać do Osięcin czy nie dasz rady? Mam w domu jeszcze trochę starych poduszek, mogłabym spakować w worki foliowe, ale nie chcę Cię fatygowac specjalnie bo to nie ma sensu :lol:
  23. [quote name='gagata']Kochane, jest w 1 poście, takim drobniutkim drukiem....:lol:[/quote] Dojrzałam :crazyeye::crazyeye::crazyeye: I pościk Reksia przeczytałam :loveu::loveu::loveu:
  24. Agata ! Czy Ty do tego Torunia jedziesz samochodem czy nie jesteś zmotoryzowana ?
×
×
  • Create New...