-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='weronika1']- Urząd dołożył dzisiaj trochę drzewa, w dalszym ciągu szukam Tarzana.:lol: - Szczepienie w piatek od godz 12 zapraszam do pomocy, bedą szczepione na wciekliznę i podamy wirusówki.:lol: - Dotarła do mnie paczka od Saphiry z obrusiekiem i ozdobami świątecznymi dla p. Romy- DZIĘKUJĘ:lol: - Nadal nie ma mięsa do kaszy, niestety nie przywieziono.Będę musiała dzisiaj dokupić coś. :shake:[/quote] Niestety Weroniko, ale do piątku to ja nie dojadę :evil_lol: Trochę daleko :evil_lol: A do kaszy najtaniej wychodzą porcje rosolowe albo szyjki jeśli można doradzić :lol:
-
Piękna Pipi znalazła człowieka do przytulania :)
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
smutna ta strona :-( -
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/15/15602_humor4.jpg[/IMG] Koń by się uśmiał :loveu::loveu::loveu:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Diana to ukochana sunia Żaby :lol: Nie odpuści :lol: -
Wilkowate SZCZENIAKI! Kora i Berta w nowych domkach :))) Mamba w DT
Saphira replied to rufusowa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę i roznoszę :loveu::loveu::loveu: -
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/0/442_image010.jpg[/IMG] Zabawy Poziomki z konikiem Reksia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/15/15559__pokaz-Smieszne_zdjecia-facet_z_wielkim_ptakiem.jpg[/IMG] Czy Daszek też ma takiego ptaszka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6349/p1070934lc7.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
SDB tarczyca wiąże się ze zmianą procesu przemiany materii. Lekarz nie moze przewidzieć jak organizm zareaguje na wprowadzony lek. W przypadku Pani Romy musieliby leczyć tarczycę i serce, a potem myśleć o operacji i to najpierw zastawki w sercu. A Ona ma juz swoje lata i to wszystko trochę późno :shake:
-
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/7/7626_7626_walentynka.jpg[/IMG] [SIZE=4]Reksiu ! Czy to Twój Teść pisuje do mnie ?[/SIZE]
-
Pani Roma to mu zrobi tak [IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/17/17801_justbeatit.gif[/IMG] ale z Franiem to sobie pogadają :drink1:
-
Piękna Pipi znalazła człowieka do przytulania :)
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Brakuje jej tylko czerwonej czapeczki :loveu::loveu::loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/18/18387_tapety-boze-narodzenie-1941-1.jpg[/IMG] A to dla Dianki na Mikołajki :loveu::loveu::loveu: -
Piękna Pipi znalazła człowieka do przytulania :)
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/13664228/41/main/1bc7416d99.jpeg[/IMG][IMG]http://mikołaj.jpg[/IMG] Bogatego Mikołaja Pipi :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
Obawiam sie, że w porównaniu do suni to Wy mało wyobraźni macie :diabloti: Znajoma z W-wy ma psiaka z tzw. budowy na targówku. Jak budowali tam jakieś obiekty to mała sunia oszczeniła się w jakiejś jamie koło baru dla pracowników. Mrozy, środek zimy a ona jamę styropianem wyścieliła i szczeniaki wychowała. Na barowym jedzeniu tak tłuste były, ze ledwo z kryjówki sie wygramoliły. Całe szczęście, ze je pracownicy pozabierali do domków :lol:
-
My sie nim zajmiemy :diabloti::diabloti::diabloti: