Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Coś mi sie zdaje, że Piguła wybrała sama sobie DS :loveu::loveu::loveu:
  2. Okey ! A ja wróciłam z Osięcin. Przewoziłam sunie z Dt do Torunia. Jej miejsce od rana zajął psiak zagłodzony jak Promyczek z obitą polamaną łapą. jego właściciel pobił go i wlókł na sznurku za komarkiem. Tragedia :-( Wziął ode mnie kiełbachę z ręki .
  3. Tam jest Pani wet , która się nim zajmie :loveu:
  4. Prosimy o domek dla pieknej psinki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Właśnie wróciłam z trasy. Korcia już w Toruniu. Budryś dostal ode mnie trochę puszek i sucha karmę. Zdecydowanie woli puszki. Suchą karmę Pani musi mu moczyć. Niestety od rana Budryś ma kolegę. Bardzo zagłodzonego i pobitego. Nie wiadomo czy uda się uratować tylnią łapę. Psiak siedzi w komórce obok. Podobno jego właściciel wlókł go po pijanemu na sznurku za motorkiem. Łapa wygląda nieciekawie. Podrzucilam Pani miski i kocyki po moich psiakach. Szkoda tylko, że tyle wcześniej wyrzuciłam :shake: Tam przyda się każda stara poduszka czy kołdra.
  7. Weroniko! tylko czy Tobie udało sie załatwić wszystkie formalności związane z tym 1 % bo z tego co pamietam to byl jakis problem :lol:
  8. Co do konta to ja uważam,że najlepiej jest gromadzic środki na koncie Stowarzyszenia Nadzieja. Dla mnie Weronika to najbardziej zaufana osoba.
  9. [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7892/dsc0123zt6.jpg[/IMG] Sunieczka wyjątkowo urodziwa prosi o domek!
  10. Ja moglabym około 600 zl przekazac na paliwo. Nie wiem tylko czy to wystarczy ?
  11. Jest miejsce, ale w kojcu z budą w hoteliku u Ani koło Brodnicy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL] Nie ma dostepu do netu dlatego w razie czego dzwońcie. Co do ratlerków to idą mrozy i myślę, ze one nie przetrwaja w budzie. Lepszy byłby taki hotelik jak u Pati gdzie psiaki mieszkaja w domu.
  12. Ja cały czas myślę jak tu do Reksia dostarczyć inne psiaki :shake: Jechałam ostatnio w tamte strony i wydałam na paliwo około 600 zl. Jakby policzyc koszty i się złożyć to mozna reksiowi podrzucić parę psiaków jakimś busikiem. Tylko, ze musiałaby być większa ilość ? Ile Reksiu może przyjąć psich piekności jednorazowo?
  13. Agato ! Sprawdziłam mniej więcej na mapie. Jeżeli wyjadę o 8 to będę na 9.30, ale wiadomo, ze jak się jedzie pierwszy raz to może być różnie. Dlatego lepiej te pół godziny rozbieżności wziąść pod uwagę. Czy po sedalinie ona będzie spała, czy muszę kogoś ze sobą zabrać? Dla Budrysia mogę zawieżć karmę , miski, stare legowisko po moich psiakach i podusie. Jaka karmę on jada : suchą, puszki czy batony ?
  14. Wstawilam konto na nk z prośbą o przelewy. Może się uda:loveu:
  15. Ostatnio dałam 1200 w jedną i 1200 z powrotem w 2 dni. 80 to pestka :loveu: Mogę też dołożyć ci do tej budy , tylko na jakie konto ?
  16. Około 80 jeżeli pojadę przez Radziejów.
  17. Aniu! Czy to Ty zbierasz na Promyczka ?
  18. Agatko ! Ja jutro mogę jechać. Dziś pracuję i jestem potwornie zmęczona ale jutro jeżeli chcesz to pojadę!
  19. [quote name='Ada-jeje']Milo czytac ze chcecie dawac DT z gory zaznaczjac ze tylko zdrowe psy, niestety zabierajac psy z OL my nie mozemy tego zagwarantowac.:shake:[/quote] Trzeba by było poszukać pomieszczenia na kwarantannę :shake: Inaczej rzeczywiście może być ciężko o tymczasy :shake: Ja też bym się obawiała o moje psy, z których aż 3 to staruszki :shake:
  20. Agato ! A skąd dokąd ten transport ?
  21. [url=http://kartki.onet.pl/51553558-142224-59160952.html]Onet.pl Kartki[/url] Szczęśliwego Nowego Roku:loveu::loveu::loveu:
  22. [url=http://kartki.onet.pl/51553558-142224-59160952.html]Onet.pl Kartki[/url] Poklikajta se
  23. [URL]http://kartki.onet.pl/51553558-142224-59160952.html[/URL]
  24. Superowe :loveu::loveu::loveu:
  25. A do mnie dzisiaj dotarła kartka z życzeniami od Pani Romy i Pana Frania. Serdecznie dziekuję:loveu::loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...