-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Coś mi sie zdaje, że Piguła wybrała sama sobie DS :loveu::loveu::loveu:
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tam jest Pani wet , która się nim zajmie :loveu: -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Prosimy o domek dla pieknej psinki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam z trasy. Korcia już w Toruniu. Budryś dostal ode mnie trochę puszek i sucha karmę. Zdecydowanie woli puszki. Suchą karmę Pani musi mu moczyć. Niestety od rana Budryś ma kolegę. Bardzo zagłodzonego i pobitego. Nie wiadomo czy uda się uratować tylnią łapę. Psiak siedzi w komórce obok. Podobno jego właściciel wlókł go po pijanemu na sznurku za motorkiem. Łapa wygląda nieciekawie. Podrzucilam Pani miski i kocyki po moich psiakach. Szkoda tylko, że tyle wcześniej wyrzuciłam :shake: Tam przyda się każda stara poduszka czy kołdra. -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Co do konta to ja uważam,że najlepiej jest gromadzic środki na koncie Stowarzyszenia Nadzieja. Dla mnie Weronika to najbardziej zaufana osoba. -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Saphira replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Jest miejsce, ale w kojcu z budą w hoteliku u Ani koło Brodnicy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL] Nie ma dostepu do netu dlatego w razie czego dzwońcie. Co do ratlerków to idą mrozy i myślę, ze one nie przetrwaja w budzie. Lepszy byłby taki hotelik jak u Pati gdzie psiaki mieszkaja w domu. -
Ja cały czas myślę jak tu do Reksia dostarczyć inne psiaki :shake: Jechałam ostatnio w tamte strony i wydałam na paliwo około 600 zl. Jakby policzyc koszty i się złożyć to mozna reksiowi podrzucić parę psiaków jakimś busikiem. Tylko, ze musiałaby być większa ilość ? Ile Reksiu może przyjąć psich piekności jednorazowo?
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agato ! Sprawdziłam mniej więcej na mapie. Jeżeli wyjadę o 8 to będę na 9.30, ale wiadomo, ze jak się jedzie pierwszy raz to może być różnie. Dlatego lepiej te pół godziny rozbieżności wziąść pod uwagę. Czy po sedalinie ona będzie spała, czy muszę kogoś ze sobą zabrać? Dla Budrysia mogę zawieżć karmę , miski, stare legowisko po moich psiakach i podusie. Jaka karmę on jada : suchą, puszki czy batony ? -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Wstawilam konto na nk z prośbą o przelewy. Może się uda:loveu: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ostatnio dałam 1200 w jedną i 1200 z powrotem w 2 dni. 80 to pestka :loveu: Mogę też dołożyć ci do tej budy , tylko na jakie konto ? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Około 80 jeżeli pojadę przez Radziejów. -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Aniu! Czy to Ty zbierasz na Promyczka ? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko ! Ja jutro mogę jechać. Dziś pracuję i jestem potwornie zmęczona ale jutro jeżeli chcesz to pojadę! -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Saphira replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Milo czytac ze chcecie dawac DT z gory zaznaczjac ze tylko zdrowe psy, niestety zabierajac psy z OL my nie mozemy tego zagwarantowac.:shake:[/quote] Trzeba by było poszukać pomieszczenia na kwarantannę :shake: Inaczej rzeczywiście może być ciężko o tymczasy :shake: Ja też bym się obawiała o moje psy, z których aż 3 to staruszki :shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agato ! A skąd dokąd ten transport ? -
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Saphira replied to betel's topic in Już w nowym domu
[URL]http://kartki.onet.pl/51553558-142224-59160952.html[/URL] -
Superowe :loveu::loveu::loveu: