-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Może pobiegł wzdłuz trasy do wsi, albo do Kielc. Coś musi jeść :shake:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że chcemy :loveu::loveu::loveu: No i całą resztę też :loveu::loveu::loveu: No może poza jednym wyjątkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się na tym wątku i pomagają Promyczkowi chociaż zwykłym : podnoszę. To też dużo znaczy :lol: -
[quote name='ewelinka_m'][SIZE=3][COLOR=green][B]:crazyeye::crazyeye: Saphira jesteś aniołem!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=green]ogromnie dziĘkujemy!!:buzi:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [SIZE=4][COLOR=red]Ewelinko ! PodziękowaĆ to trzeba Pani kasi ze sklepu szopek, że [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]dorzuciła za darmo worek karmy ![/COLOR][/SIZE]
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='weronika1']Czyż nie jest on piekny, a jakie pojemne ma serduszko[URL="http://img388.imageshack.us/img388/3515/s5003012wu2.jpg"][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3515/s5003012wu2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wyraźnie czymś jest zaintrygowany :lol::lol::lol: -
Właśnie dzwoniła do mnie Pani Kasia ze sklepu Szopek , w którym zamówiłam 29 kg karmy dla Ewelinki. Dorzuca jeszcze swoje kilogramy i razem będzie 4o kg :multi::multi::multi::multi::multi:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Tak, tak :lol::lol::lol: zdjecia prosimy :lol::lol::lol: ze sliczniutkim uśmiechniętym pyszczulkiem :lol::lol::lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Dianko!:lol: Jak ci idzie kopanie ogródka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Promyczku ! Hopaj po domeczek :lol::lol::lol: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] [B]Nie wiem jakby na to zareagowała słynna pani od Teletubisów.[/B][/quote] Ta dama została skazana na niebyt polityczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale musimy przyznać, że bez osób z takimi spostrzeżeniami świat byłby nudny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z kogo bysmy się śmiali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Saphira, a tak w ogóle to mówiłaś,że masz psy!!!! a nie niedżwiedzie..:evil_lol::loveu:[/quote] Ja uwielbiam misiaczki :loveu::loveu::loveu: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Dianko ! Może ktos się zlituje nad tobą w świeta :placz::placz::placz: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Jak znam Weronikę, to na pewno...Ona ,biedna, co trzy dni ląduje na policji w takich sprawach...[/quote] To może Weronika zasłużyła już na oddzielny pokój z biurkiem na komisariacie.:cool3::cool3::cool3: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9942/p525020201py7.jpg[/IMG] Miałam na myśli Ptaszysko do ktorego tuli się moje dzieciatko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Promyczek nadzieji na wspaniały domek na Święta :lol: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Bądź szczęśliwy Aresku za TM :Rose: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ta Teresa Orlowski to dziwnie polsko brzmi ;) a jak trzeba pomóc choremu psu to też jakoś dziwnie pomagaja Niemcy, Holendrzy, Szwedzi. W Polsce jakos dziwnie ciężko z adopcjami, świadomościa, sterylizacją...:shake: Przepisy niby są a władza wykonawcza nie robi nic....Naprawdę nie wiem gdzie wieksze k........ u nas czy u nich ? -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Śniadanko :eating: :kaffee_2: :lol: -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Ja nie przygarnę małego ptaszka Daszka bo mam w domu ogromnego Ptaszka, ktory by zjadł Daszka i jego ptaszka. :shake: -
[quote name='Od-Nowa']Saphira jesteś aniołem!![/quote] Zapewniam Cię, że jestem wredną babą. Inaczej nie przeżyłabym w miejscowości, w której przyszło mi mieszkać. :lol: