Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Może pobiegł wzdłuz trasy do wsi, albo do Kielc. Coś musi jeść :shake:
  2. [quote name='żaba88']Nowa to ona nie jest, ale w dobrym stanie, nie poniszczona. TV zabrałem do naprawy, zobaczymy co z nim.[/quote] Nie martw się Żabo u Pani Romy psiuny się szybko z nią rozprawią :loveu:
  3. Pewnie, że chcemy :loveu::loveu::loveu: No i całą resztę też :loveu::loveu::loveu: No może poza jednym wyjątkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. To znaczy, że Pani Roma ma nową wersalkę?:lol: Co do TV to sprawdzałam ceny . Nowy 21 calowy można już kupić w granicach 400-500 zł :lol:
  5. Dziękuję wszystkim, którzy pojawili się na tym wątku i pomagają Promyczkowi chociaż zwykłym : podnoszę. To też dużo znaczy :lol:
  6. [quote name='ewelinka_m'][SIZE=3][COLOR=green][B]:crazyeye::crazyeye: Saphira jesteś aniołem!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=green]ogromnie dziĘkujemy!!:buzi:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [SIZE=4][COLOR=red]Ewelinko ! PodziękowaĆ to trzeba Pani kasi ze sklepu szopek, że [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]dorzuciła za darmo worek karmy ![/COLOR][/SIZE]
  7. [quote name='weronika1']Czyż nie jest on piekny, a jakie pojemne ma serduszko[URL="http://img388.imageshack.us/img388/3515/s5003012wu2.jpg"][IMG]http://img388.imageshack.us/img388/3515/s5003012wu2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Wyraźnie czymś jest zaintrygowany :lol::lol::lol:
  8. Właśnie dzwoniła do mnie Pani Kasia ze sklepu Szopek , w którym zamówiłam 29 kg karmy dla Ewelinki. Dorzuca jeszcze swoje kilogramy i razem będzie 4o kg :multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Tak, tak :lol::lol::lol: zdjecia prosimy :lol::lol::lol: ze sliczniutkim uśmiechniętym pyszczulkiem :lol::lol::lol:
  10. Dzień dobry Dianko!:lol: Jak ci idzie kopanie ogródka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Promyczku ! Hopaj po domeczek :lol::lol::lol:
  12. [quote name='Isadora7'] [B]Nie wiem jakby na to zareagowała słynna pani od Teletubisów.[/B][/quote] Ta dama została skazana na niebyt polityczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale musimy przyznać, że bez osób z takimi spostrzeżeniami świat byłby nudny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z kogo bysmy się śmiali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='gagata']Saphira, a tak w ogóle to mówiłaś,że masz psy!!!! a nie niedżwiedzie..:evil_lol::loveu:[/quote] Ja uwielbiam misiaczki :loveu::loveu::loveu:
  14. Dianko ! Może ktos się zlituje nad tobą w świeta :placz::placz::placz:
  15. [quote name='gagata']Jak znam Weronikę, to na pewno...Ona ,biedna, co trzy dni ląduje na policji w takich sprawach...[/quote] To może Weronika zasłużyła już na oddzielny pokój z biurkiem na komisariacie.:cool3::cool3::cool3:
  16. [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9942/p525020201py7.jpg[/IMG] Miałam na myśli Ptaszysko do ktorego tuli się moje dzieciatko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Promyczek nadzieji na wspaniały domek na Święta :lol:
  18. Bądź szczęśliwy Aresku za TM :Rose:
  19. Ta Teresa Orlowski to dziwnie polsko brzmi ;) a jak trzeba pomóc choremu psu to też jakoś dziwnie pomagaja Niemcy, Holendrzy, Szwedzi. W Polsce jakos dziwnie ciężko z adopcjami, świadomościa, sterylizacją...:shake: Przepisy niby są a władza wykonawcza nie robi nic....Naprawdę nie wiem gdzie wieksze k........ u nas czy u nich ?
  20. a ta Bercia to za wolnością i swobodą nie tęskni. Może jej potrzebny ogród i buda. Jest nieszczęśliwa i tyle.
  21. Ja nie przygarnę małego ptaszka Daszka bo mam w domu ogromnego Ptaszka, ktory by zjadł Daszka i jego ptaszka. :shake:
  22. [quote name='Od-Nowa']Saphira jesteś aniołem!![/quote] Zapewniam Cię, że jestem wredną babą. Inaczej nie przeżyłabym w miejscowości, w której przyszło mi mieszkać. :lol:
×
×
  • Create New...