Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='gagata']O kwocie wypowie się Zaba, jak dotrze tutaj...Z aukcja spytam Margo - wszystko zależy od tego,czy zdjęcia się nadadzą...[/quote] Kiedyś miałam konto Żabki, ale nie wiem czy znajdę :shake:
  2. Dzwoniłam wczoraj pod wskazany numer w sprawie Dżinka. Okazało się, że Pani nigdy nie byla zainteresowana adopcja psa. To jej 12-letnia córka bardzo pragnie mieć własnego psiaka i wypatrzyla Dżinka. Argumenty były typu,że male dziecka 3-letnie w domu więc moze ugryźć no i sprzatanie sierści. Myślę, że dobrze się stało, że Pani rozmysliła się teraz a nie potem.:shake::shake::shake: Szkoda tylko tej dziewczynki, która tak bardzo marzy o wlasnym psiaku. To przecież tak rozwija poczucie obowiązkowości i uczuciowość. :shake::shake::shake: Czemu mamy zawsze myślą o sprzątaniu a nigdy nie o walorach wychowawczych opieki nad psem :shake::shake::shake:
  3. [quote name='sleepingbyday']a mamy hotelik wybrany? z miejscem? napisałam do pati, ale to pod wawą, z pytaniem, czy ma miejsca (tak na wszelki wypadek).[/quote] SDB hoteliki są przeciez na miejscu. dziewczyny coś wybiorą. nie martw sie byle środki finansowe znaleźć.
  4. U nas -18 , a u mojej córci w Olsztynie -20. Brrrrrrrr
  5. Moim zdaniem trzeba go dzisiaj odebrac ze schroniska i umieścić w hoteliku chociaz na te 2 m-ce. Potem będzie cieplej a moze jakaś rodzina adopcyjna się znajdzie.
  6. SBD wrzuć psiaka gdzie tylko możesz. On jest prawie bez szans na jakąkolwiek adopcje. A taki milusi i grzeczny......:-(
  7. Misiaczku ! Wszystkie dane masz na pierwszej stronie. Nazwę stowarzyszenia, adres i bardzo ważne nr KRS. To wszystko wpisuje się w PIT.
  8. Może by się Reksio zlitowała jeszcze nad Przymyślakami. Jest Dianka, Frytka i cała masa innych piękności...........:roll:
  9. No to podnosimy naszego Ptaszka Gagatka:evil_lol:
  10. Przekazuję informację od Estote z domku tymczasowego Korci. Korcia sie aklimatyzuje. Jest ufna i grzeczna, duzo spi na fotelu. Po schodach trzeba ją znosić bo jeszcze sie boi. Ogólnie wszystko dobrze.
  11. A może Reksio by Diankę polubiła:roll:
  12. Strasznie te psinki porozrzucane po wątku :shake: Ciężko już się połapać, które do adopcji, a które już w nowym domku :roll:
  13. [quote name='SZPiLKA23']Pani chciała raczej pieska[/quote] W Polsce konstytucyjnie wszelka dyskryminacja ze względu na płeć jest zakazana :angryy:
  14. Dziewczyny ! Napiszcie jak radzi sobie Pani Jola ? Czy karmy ma dosyć ?
  15. [quote name='SZPiLKA23']Pani była zdecydowana tylko miałam go jeszcze sprawdzic do kotow a wiec nie rezerwowałam a Bajer poszedł do adopcji dzien po jej telefonie dlatego moze inny psiak sie spodoba, Pani obiecała sledzic nasza stronke i dac znac jak jakis pies złapie ja za serce tak jak Bajer[/quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] To może Frytka się Pani spodoba :lol::lol::lol:
  16. Agatko! Ja mogę wpłacić. Nie ma problemu jeżeli tak bardzo Ci zależy. Podaj nr konta na pw.
  17. Mieszkanie Gagaty przypomina moje. W wystroju wnętrza brakuje jej tylko łupanych orzechów. Mój Mikoś rozgryza orzechy i wyłuskuje wnętrze , pełno skorup leży na podłodze. Przez wiklinę też przeszłam :loveu:
  18. Tak bym chciała żeby Dinguś wreszcie znalazł domek ! Od początku strasznie mi sie podobał. Psiaczek w moim typie , ale u mnie zostałby niestety zjedzony. Powodzenia dingusiu.:lol:
  19. Ja proponuję wpłacać na konto Stowarzyszenia Nadzieja. Tam pieniądze są bezpieczne bo będa pod opieka weroniki1: [SIZE=3]NR KONTA : Bank Zachodni WBK SA oddz Przemyśl 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 [/SIZE] [SIZE=3]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja"[/SIZE] [SIZE=3]37-700 Przemyśl ul. Piotra Kmity 4/11[/SIZE] [COLOR=red]Proszę uprzejmie przy wpłacie wyszczególnić na jaki cel[/COLOR] [B]Adres dla wpłat zagranicznych:[/B] SWIFT : WBKPPLPP IBAN/BIC : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057
  20. Myślę, że lepiej pogłaszać Korę i Amisia bo maja szansę. Wątek Budrysia podesłałam Malgos Malgos, która bedzie szukac możliwości adopcji do Niemiec psich staruszków. Na razie nie odpowiedziała :shake: Postaram sie wspomóc Panią żywieniowo.:lol: Jakoś damy radę :lol:
  21. A ja znalazłam na wątku olkuskim uratowaną sunię z kaźni w Olkuszu. Czy nie przypomina wam Bursztynka ? http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/
  22. No cóż, ale z moich obserwacji wynika, że to głównie takie osoby chodzą na pielgrzymki. Uczciwy czlowiek nie musi się uwidaczniać na takich spędach.
×
×
  • Create New...