-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Dzwoniłam wczoraj pod wskazany numer w sprawie Dżinka. Okazało się, że Pani nigdy nie byla zainteresowana adopcja psa. To jej 12-letnia córka bardzo pragnie mieć własnego psiaka i wypatrzyla Dżinka. Argumenty były typu,że male dziecka 3-letnie w domu więc moze ugryźć no i sprzatanie sierści. Myślę, że dobrze się stało, że Pani rozmysliła się teraz a nie potem.:shake::shake::shake: Szkoda tylko tej dziewczynki, która tak bardzo marzy o wlasnym psiaku. To przecież tak rozwija poczucie obowiązkowości i uczuciowość. :shake::shake::shake: Czemu mamy zawsze myślą o sprzątaniu a nigdy nie o walorach wychowawczych opieki nad psem :shake::shake::shake:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']a mamy hotelik wybrany? z miejscem? napisałam do pati, ale to pod wawą, z pytaniem, czy ma miejsca (tak na wszelki wypadek).[/quote] SDB hoteliki są przeciez na miejscu. dziewczyny coś wybiorą. nie martw sie byle środki finansowe znaleźć. -
U nas -18 , a u mojej córci w Olsztynie -20. Brrrrrrrr
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem trzeba go dzisiaj odebrac ze schroniska i umieścić w hoteliku chociaz na te 2 m-ce. Potem będzie cieplej a moze jakaś rodzina adopcyjna się znajdzie. -
Przecudne psiaczki.
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
SBD wrzuć psiaka gdzie tylko możesz. On jest prawie bez szans na jakąkolwiek adopcje. A taki milusi i grzeczny......:-( -
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
No to podnosimy naszego Ptaszka Gagatka:evil_lol: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przekazuję informację od Estote z domku tymczasowego Korci. Korcia sie aklimatyzuje. Jest ufna i grzeczna, duzo spi na fotelu. Po schodach trzeba ją znosić bo jeszcze sie boi. Ogólnie wszystko dobrze. -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A może Reksio by Diankę polubiła:roll: -
Strasznie te psinki porozrzucane po wątku :shake: Ciężko już się połapać, które do adopcji, a które już w nowym domku :roll:
-
[quote name='SZPiLKA23']Pani była zdecydowana tylko miałam go jeszcze sprawdzic do kotow a wiec nie rezerwowałam a Bajer poszedł do adopcji dzien po jej telefonie dlatego moze inny psiak sie spodoba, Pani obiecała sledzic nasza stronke i dac znac jak jakis pies złapie ja za serce tak jak Bajer[/quote] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] To może Frytka się Pani spodoba :lol::lol::lol:
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agatko! Ja mogę wpłacić. Nie ma problemu jeżeli tak bardzo Ci zależy. Podaj nr konta na pw. -
Piorun znalazł nowy dom z trójka dzieci. Powodzenia!
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Prześliczna mordka ! -
Mieszkanie Gagaty przypomina moje. W wystroju wnętrza brakuje jej tylko łupanych orzechów. Mój Mikoś rozgryza orzechy i wyłuskuje wnętrze , pełno skorup leży na podłodze. Przez wiklinę też przeszłam :loveu:
-
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Saphira replied to betel's topic in Już w nowym domu
Tak bym chciała żeby Dinguś wreszcie znalazł domek ! Od początku strasznie mi sie podobał. Psiaczek w moim typie , ale u mnie zostałby niestety zjedzony. Powodzenia dingusiu.:lol: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Ja proponuję wpłacać na konto Stowarzyszenia Nadzieja. Tam pieniądze są bezpieczne bo będa pod opieka weroniki1: [SIZE=3]NR KONTA : Bank Zachodni WBK SA oddz Przemyśl 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 [/SIZE] [SIZE=3]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja"[/SIZE] [SIZE=3]37-700 Przemyśl ul. Piotra Kmity 4/11[/SIZE] [COLOR=red]Proszę uprzejmie przy wpłacie wyszczególnić na jaki cel[/COLOR] [B]Adres dla wpłat zagranicznych:[/B] SWIFT : WBKPPLPP IBAN/BIC : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Myślę, że lepiej pogłaszać Korę i Amisia bo maja szansę. Wątek Budrysia podesłałam Malgos Malgos, która bedzie szukac możliwości adopcji do Niemiec psich staruszków. Na razie nie odpowiedziała :shake: Postaram sie wspomóc Panią żywieniowo.:lol: Jakoś damy radę :lol: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja znalazłam na wątku olkuskim uratowaną sunię z kaźni w Olkuszu. Czy nie przypomina wam Bursztynka ? http://www.dogomania.pl/forum/f28/kasztanka-przezyla-w-piekle-stracila-dzieci-cudem-uratowana-u-missieek-126562/ -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
Saphira replied to hanek's topic in Już w nowym domu
No cóż, ale z moich obserwacji wynika, że to głównie takie osoby chodzą na pielgrzymki. Uczciwy czlowiek nie musi się uwidaczniać na takich spędach.