Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rzadko ostatnio zaglądałam , bo mam ciężki okres iw pracy i w domu , a tu widzę taka możliwość. Mureczko zdążycie? A czy Krzywik i Hyzio też ruszają po nowe życie? Wielkie dzięki dziewczyny za ogłaszanie Gracji:Rose: A kiedy może opuścić Hotelik? -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gracja jest śliczna i kochana, ale jakoś nikt jej nie chce. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murko, a pieniążki na Grację doszły? -
CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kolejna wspaniała dama u Murki, w dodatku taka młodziutka. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oj , trzymamy, trzymamy. Wtedy cały dawny boks 56 miałby domek. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I pomyśleć, że Gracja po 4 latach w schronie jest taka pogodna i towarzyska.Kto doceni słodką czekoladkę? -
KLEMENTYNKA z Mielca jak większy papillon - JUŻ W DOMKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Prześliczna sunia, na pewno szybko znajdzie dom. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
U Amisia wszystko w porządku. Jak TZ odzyska formę po operacji to będą zdjęcia, a może i jakiś filmik. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murko , dopiero dzisiaj poszedł przekaz na Grację, myślę, że nie pomyliłam konta. A co słychać u naszej ślicznotki? -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe zdjęcia, ależ się Fafikowi udało.A Kubuś cudowny. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy. Oczywiście pamiętamy o naszych zobowiązaniach, tylko nawet nie mam kiedy wybrać sie na pocztę. Gracja idź do domu, bo tyle pięknych psów , zwłaszcza suniek czeka. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czyli Gracja nadaje się do dzieci. A pamiętacie ,że w schronie przez kilka lat Gracja była chłopcem. Nazywała się Brownik:evil_lol: -
No cóż, przeciętny człowiek nie ma pojęcia jaka jest sytuacja schronisk i bezdomnych zwierząt. Inna sprawa, że ludzie faktycznie często są złośliwi. Też mam nadzieję, że Loczek na koniec zaznał trochę szczęścia. Podróż pewnie go zmęczyła , ale nie jesteśmy wstanie wszystkiego przewidzieć.Pamiętam przed rokiem naszą Magię w strasznym stanie w schronie i żwawą Laurę . I co? To Laura niespodziewanie odeszła za TM.
-
Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!
Filipki replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A czytałyście czerwcowy PP. Polecam artykuł na stronie 14. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Co tam u pięknej Gracji.? Tak mnie przybiła wiadomość o Loczku, że mimo odrobinki czasu nie mam siły zaglądać na inne wątki. -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Podejrzewam, że Pani się odwidziało, bo może z powodu kryzysu ludzie mniej jeżdżą na urlopy i ma mniej pensjonariuszy, więc wtedy i schroniskowe dobre. -
Ulka wiele osób docenia Twój i Reno wysiłek , to wy jesteście "siłą napędową" wszystkich poczynań. W pełni się z tobą zgadzam,każdy pies zasłużył na pomoć, ale nie da się wszystkim pomóc. Mając stałe miejsce u Murki nie składamy już innych deklaracji, bo boimy się niewypłacalności. Często koszty są znacznie wyższe np Loczek. Gdyby nie pomoc innych i szybka dzięki Ulce i Reno adopcja byłoby nam ciężko. Emi szalenie mi się podoba, ale też nie mogę jej wesprzeć.
-
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że to taka słodka sunia. Murko przekaz na Grację wyślę dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz nie miałam czasu. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Gracja już w hoteliku. Ostatnio prawie nie zaglądałam na dogo z powodu choroby TZ. Właśnie przywiozłam go do domu po zabiegu operacyjnym i jestem wykończona fizycznie i psychicznie. Myślę, że wiadomości o Gracji poprawią mój stan. -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Murko czy Gracja będzie już mogła przyjechać? I jeszcze mam prośbę do "zlotowiczek". Możecie popatrzeć w jakim stanie jest boks 149? Czy ma zadaszenie, ciepłe budy itp?