Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Rzadko ostatnio zaglądałam , bo mam ciężki okres iw pracy i w domu , a tu widzę taka możliwość. Mureczko zdążycie? A czy Krzywik i Hyzio też ruszają po nowe życie? Wielkie dzięki dziewczyny za ogłaszanie Gracji:Rose: A kiedy może opuścić Hotelik?
  2. Gracja jest śliczna i kochana, ale jakoś nikt jej nie chce.
  3. Amiś dziękuje za mizianka. Jak TZ odzyska formę po operacji to umieścimy na amikowym wątku nowe zdjęcia. Pozdrowienia dla Szurki i całej gromadki. A wiadomo coś o Rudym i Czarnym z rynku? Oczywiście serdecznie też pozdrawiamy Enię , Wandę ,Evitę i wszystkie dogomaniaczki.
  4. Murko, a pieniążki na Grację doszły?
  5. Kolejna wspaniała dama u Murki, w dodatku taka młodziutka.
  6. Oj , trzymamy, trzymamy. Wtedy cały dawny boks 56 miałby domek.
  7. Przekaz wysłany. A czy ktoś nie użyczyłby tym dwóm, Rudkowi i Czarnkowi choć kawałka działki. O budę mogłabym się ja postarać i troszkę wesprzeć?
  8. I pomyśleć, że Gracja po 4 latach w schronie jest taka pogodna i towarzyska.Kto doceni słodką czekoladkę?
  9. Prześliczna sunia, na pewno szybko znajdzie dom.
  10. Czy można prosić na PW nr konta Wandy? Te 2 bezdomne są wzruszające. Rudy Lisek taki słodki, ten czarny przypomina naszego Amika ze śmietnika w Błoniu. Może uda jm się znależć jakieś DT.
  11. U Amisia wszystko w porządku. Jak TZ odzyska formę po operacji to będą zdjęcia, a może i jakiś filmik.
  12. Murko , dopiero dzisiaj poszedł przekaz na Grację, myślę, że nie pomyliłam konta. A co słychać u naszej ślicznotki?
  13. Wspaniałe zdjęcia, ależ się Fafikowi udało.A Kubuś cudowny.
  14. Bardzo dziękujemy. Oczywiście pamiętamy o naszych zobowiązaniach, tylko nawet nie mam kiedy wybrać sie na pocztę. Gracja idź do domu, bo tyle pięknych psów , zwłaszcza suniek czeka.
  15. Czyli Gracja nadaje się do dzieci. A pamiętacie ,że w schronie przez kilka lat Gracja była chłopcem. Nazywała się Brownik:evil_lol:
  16. No cóż, przeciętny człowiek nie ma pojęcia jaka jest sytuacja schronisk i bezdomnych zwierząt. Inna sprawa, że ludzie faktycznie często są złośliwi. Też mam nadzieję, że Loczek na koniec zaznał trochę szczęścia. Podróż pewnie go zmęczyła , ale nie jesteśmy wstanie wszystkiego przewidzieć.Pamiętam przed rokiem naszą Magię w strasznym stanie w schronie i żwawą Laurę . I co? To Laura niespodziewanie odeszła za TM.
  17. A czytałyście czerwcowy PP. Polecam artykuł na stronie 14.
  18. Co tam u pięknej Gracji.? Tak mnie przybiła wiadomość o Loczku, że mimo odrobinki czasu nie mam siły zaglądać na inne wątki.
  19. Tak nam przykro, i to podwójnie, z powodu Loczka i przykrości Ulki. Naprawdę wyciągając go ze schronu chcieliśmy dobrze.
  20. Podejrzewam, że Pani się odwidziało, bo może z powodu kryzysu ludzie mniej jeżdżą na urlopy i ma mniej pensjonariuszy, więc wtedy i schroniskowe dobre.
  21. Ulka wiele osób docenia Twój i Reno wysiłek , to wy jesteście "siłą napędową" wszystkich poczynań. W pełni się z tobą zgadzam,każdy pies zasłużył na pomoć, ale nie da się wszystkim pomóc. Mając stałe miejsce u Murki nie składamy już innych deklaracji, bo boimy się niewypłacalności. Często koszty są znacznie wyższe np Loczek. Gdyby nie pomoc innych i szybka dzięki Ulce i Reno adopcja byłoby nam ciężko. Emi szalenie mi się podoba, ale też nie mogę jej wesprzeć.
  22. Bardzo się cieszę, że to taka słodka sunia. Murko przekaz na Grację wyślę dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz nie miałam czasu.
  23. Bardzo się cieszę, że Gracja już w hoteliku. Ostatnio prawie nie zaglądałam na dogo z powodu choroby TZ. Właśnie przywiozłam go do domu po zabiegu operacyjnym i jestem wykończona fizycznie i psychicznie. Myślę, że wiadomości o Gracji poprawią mój stan.
  24. Murko czy Gracja będzie już mogła przyjechać? I jeszcze mam prośbę do "zlotowiczek". Możecie popatrzeć w jakim stanie jest boks 149? Czy ma zadaszenie, ciepłe budy itp?
  25. Ulka , dzięki za Krzywika, może mu się uda. Super,że o nim pomyślałaś.Tylu weteranów ostatnio znalazło domy. Robicie gigantyczną robotę.
×
×
  • Create New...