Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Filipp to taki mały, czarny i oczywiście kudłaty. Ulka mam taką nieśmiałą prośbę. Czy mogłabyś przedstawić Krzywika Fundacji? Boję się, że tutaj to nawet szkoda go ogłaszać:shake:.
  2. A duży ten minus? Niech Murka przerzuci 100zł z tego co czeka na Grację. Nie wiadomo kiedy ona przyjedzie , myślę ,że jakoś sobie później poradzimy.
  3. A czy kiedyś mogłybyście mi zrobić zdjęcie Filippa? Rok temu był w okolicy 35-39.
  4. To my chyba poprosimy Grację. Czeka już długo, ale nie jest staruszką. A co z tym małym białym co miał jechać , ale chorował? Pojechał czy czeka w schronie?
  5. Ja chętnie zapłacę za ogłoszenie Gracji ze schroniska, więc proszę wpiszcie ją też w kolejkę do ogłoszeń.
  6. No strasznie biedna ta łapinka, to chyba po jakimś wypadku. nie bardzo wiem czy można mu pomóc. Łapcia już pewnie taka zostanie, ale kto da dom biednemu Krzywikowi?
  7. Ulka ten z 10 fantastyczny, dla nas miłośnikow kudłaczy po prostu super. A on ma opiekuna wirtualnego? Zastanawiam się też nad tym co pisała Reno, tylko nie wiem na którym wątku, że teraz w hoteliku jest kilka czekoladek, więc może na razie nie brać następnej czyli Gracji.Jeśli tak uważacie to może na nasze miejsce pojechałby ten Lisek z 10.
  8. Też tak myślimy, że Gracja wykorzysta tę wpłatę.
  9. Tak Loczek na pewno może uchodzić za wielki sukces. Tylko dodam jeszcze, że największy wkład w znalezienie mu domu miała Ulka, czego skromnie nie zauważyła w swoim poście. Wielkie dzięki:Rose:.To wielka radość jak schronisko opuszcza jakikolwiek pies, jeszcze większa jak te z kilkuletnim stażem, ale kiedy dom znajduje taki weteran jak Loczek .... po prostu brak słów.
  10. Jak ja kocham takie kudłaczki. Dlaczego nikt nie chce Saifa?
  11. Murka , jeżeli nie "upchasz" nigdzie "nadprogramowanego" Amigo , to pożyczymy naszego miejsca, ale nie rezygnujemy oczywiście z niego, jedynie rozumiemy sytuacje awaryjne.Jak się coś zwolni to oczywiście Gracja czeka. Ostateczną decyzję pozostawiamy tobie.
  12. [quote name='halcia']Czy Murka tez jutro bedzie?A czego garsonka zielona ,a nie wizytowa,np.granatowa w prążek?:evil_lol:[/quote] Bo zieleń to kolor nadziei, a w dodatku chyba bardziej pasuje do "karnacji" Loczka.
  13. Ja też nie rozumiem, dlaczego nikt nie chce Saifika, jestem niepoprawną miłośniczką takich puchaczy. Wszystkie nasze 4 psiaki to kudłacze.
  14. A co się dzieje Bolusiowi? to chyba młody piesek?
  15. Biedny Krummel, nie może mieć takiego pecha, to niesprawiedliwe. A Opa Loczek czuje się dobrze?
  16. Teraz już musi być dobrze, taka piękna sunia. Zdrowiej Zojka.
  17. To się jednak Loczkowi udało. W następną niedzielę będzie już w nowym domku. Szybko się dziadeczek uwinął.
  18. Jakie sympatyczne te hotelikowe i mieleckie wątki. Ja jestem dopiero rok na dogo, ale widzę, że tu mimo psich tragedii, kłopotów wielu nas w pracy, w domu , z dziećmi itd, nie ma awantur i kłótni. Na inne wątki to czasem aż przykro patrzeć. A te wagi to w końcu zrównoważone czy nie. Bo mój Młody to Waga, ale do równowagi mu daleko.
  19. Wiadomo jak tam Lisek w nowym domku?
  20. Nie rozumiem tych ludzi. Taki piękny piesio.
  21. To widzę, że same barano-byczki:diabloti: Ja też 20. 04., ale wtedy urodził się Hitler i moi domownicy twierdzą, że to nie przypadek. A Monka niech już znajdzie dom, bo miejsca na podpisy brakuje.
  22. Jak tam Zojeczka? A czy te kleszcze mogą dawać objawy po dłuższym okresie? Bo nasz Ami miał ich sporo, dziewczyny w Błoniu wyciągały, ale zdrowy jak ryba .
  23. Dzięki Reno, że też już nawet w podpisie się trzeba ograniczać.
×
×
  • Create New...