Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A duży ten minus? Niech Murka przerzuci 100zł z tego co czeka na Grację. Nie wiadomo kiedy ona przyjedzie , myślę ,że jakoś sobie później poradzimy. -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
To my chyba poprosimy Grację. Czeka już długo, ale nie jest staruszką. A co z tym małym białym co miał jechać , ale chorował? Pojechał czy czeka w schronie? -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja chętnie zapłacę za ogłoszenie Gracji ze schroniska, więc proszę wpiszcie ją też w kolejkę do ogłoszeń. -
Ulka ten z 10 fantastyczny, dla nas miłośnikow kudłaczy po prostu super. A on ma opiekuna wirtualnego? Zastanawiam się też nad tym co pisała Reno, tylko nie wiem na którym wątku, że teraz w hoteliku jest kilka czekoladek, więc może na razie nie brać następnej czyli Gracji.Jeśli tak uważacie to może na nasze miejsce pojechałby ten Lisek z 10.
-
Tak Loczek na pewno może uchodzić za wielki sukces. Tylko dodam jeszcze, że największy wkład w znalezienie mu domu miała Ulka, czego skromnie nie zauważyła w swoim poście. Wielkie dzięki:Rose:.To wielka radość jak schronisko opuszcza jakikolwiek pies, jeszcze większa jak te z kilkuletnim stażem, ale kiedy dom znajduje taki weteran jak Loczek .... po prostu brak słów.
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak ja kocham takie kudłaczki. Dlaczego nikt nie chce Saifa? -
MIELEC. Dramat cudownego Amigo. Nareszcie w domu :)))
Filipki replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Murka , jeżeli nie "upchasz" nigdzie "nadprogramowanego" Amigo , to pożyczymy naszego miejsca, ale nie rezygnujemy oczywiście z niego, jedynie rozumiemy sytuacje awaryjne.Jak się coś zwolni to oczywiście Gracja czeka. Ostateczną decyzję pozostawiamy tobie. -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja też nie rozumiem, dlaczego nikt nie chce Saifika, jestem niepoprawną miłośniczką takich puchaczy. Wszystkie nasze 4 psiaki to kudłacze. -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jak się czujesz Zojeczko? -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Teraz już musi być dobrze, taka piękna sunia. Zdrowiej Zojka. -
Jakie sympatyczne te hotelikowe i mieleckie wątki. Ja jestem dopiero rok na dogo, ale widzę, że tu mimo psich tragedii, kłopotów wielu nas w pracy, w domu , z dziećmi itd, nie ma awantur i kłótni. Na inne wątki to czasem aż przykro patrzeć. A te wagi to w końcu zrównoważone czy nie. Bo mój Młody to Waga, ale do równowagi mu daleko.
-
Wiadomo jak tam Lisek w nowym domku?
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
I co? U Agusia nadal cisza? -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem tych ludzi. Taki piękny piesio. -
Piękna ZOJA w typie FLAT COATED RETRIEVER JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jak tam Zojeczka? A czy te kleszcze mogą dawać objawy po dłuższym okresie? Bo nasz Ami miał ich sporo, dziewczyny w Błoniu wyciągały, ale zdrowy jak ryba .