Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Dla Loczka jedyną nadzieją jest fundacja. Tutaj on nie ma najmniejszych szans na adopcję. Może niedługo będzie mógł zrobić nową fryzurę i się spodoba? Oni przecież biorą takie starsze psiaki.
  2. Też tak myślę, a wiek niestety ma swoje prawa. Przecież my nie wiemy ile on ma naprawdę lat, nie wiemy w jakim wieku trafił do schroniska .Myślę, ze i tak jest odpornym psiakiem. Wyraźnie zdjęcie mówi 0 wielokrotnym zapaleniu płuc. Nie wierzę, że za każdym razem był leczony. Przecież przy tej ilości psów pracownicy nie zauważą wszystkiego, a Locze4k to przetrzymał. Mam nadzieję ,że doprowadzimy do stabilizacji jego stanu i na starość pozna lepsze życie.
  3. Chyba ta mina to związana jest z całym dotychczasowym życiem, może to jakiś syndrom więźnia. Płuca nie bolą , ale może Loczek ma duszności, pewnie jest też osłabiony chorobą i lekami.
  4. Mam nadzieję, że jak go jeszcze upiększymy i ustabilizuje się jego zdrowie to znajdzie spokojny własny dom na stare lata.
  5. I co ? Misia rozpracowała następny kołnierz?
  6. Ogonek pięknie chodzi :loveu::loveu:, tylko oczka jeszcze trochę wystraszone.
  7. A czy nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do jak najszybszego strzyżenia?
  8. Pomysł z psami z hoteliku jest świetny. Wystarczy popatrzeć na ich zachowanie w schronie a u Murki. Saif tam wystraszony a tu..., to samo było z Węgielkiem i wieloma innymi. No i to, że warto , aby ludzie dowiedzieli się o hoteliku Murki.
  9. Saif jest grzeczny ,śliczny i w ogóle super.
  10. W sumie w tym wieku i po tylu latach w schronie to można się tego spodziewać. Myślę, że bardzo ważne będzie odpowiednie ustawienie dawki leków. Gdyby Loczek zażywał "ludzkie " leki to bez problemu je podeślemy. Chyba właśnie ta opinia trudnego psa spowodowała, że nie został adoptowany. Jednak hotelik to wielu przypadkach idealne wyjście, już niejeden psiak pokazał się z innej strony.
  11. Ja też uznałam, że odcienie zieleni dla Loczka są najlepsze. Murko a jaki obwod szyi ma Loczek?
  12. Piękny, kochany psiak. Skąd takie cuda biorą się w schroniskach?
  13. Ale piękny puchacz , pomyślec tylko , że w schronisku był taki niepozorny.
  14. Z niecierpliwością oczekujemy , co przyniesie wynik badania .mam nadzieję, że to jakieś zapalenie , a nie żadne draństwo.
  15. Myślę, że kastracja takiego staruszka nie ma sensu, co do wirusówek to nie wiem jak to jest w przypadku starszych psów.
  16. Też chcemy nowej fryzurki dla Loczka, tylko obawiamy się o jego zdrowie.Koniecznie trzeba go najpierw porządnie zdiagnozować, bo ten kaszel w jego wieku może być niebezpieczny, a potem oczywiście salon piękności.
  17. Rtg płuc musi być zrobione w piątek. Właściwa diagnoza ułatwi leczenie i dalsze postępowanie. Jak się wstawia banerki? Może jest gdzieś instrukcja?
  18. Cuuudnie. Zdjęcia też już obejrzałam, oby wszystkie psy tak trafiały. Zaraz zmuszę Młodego do zmiany banerków:evil_lol:.
  19. Bo Gacek to wspaniały pies , tylko u nas nikt go nie docenił.
  20. Ale cudo zamieszkało u Murki, włochaty, colliowato-kundelkowaty, po prostu pies-marzenie.
  21. Super, że Saif opuścił schronisko. Piękny piesek, faktycznie podobny do Fafika. bardzo nam się podoba to "zakudłaczenie" hoteliku:lol:.
  22. Bardzo się cieszymy ,że nasz kudłaczek tak trafił. Po pięciu latach w schroniskowym boksie rozpoczął nowe życie. Pozbyliśmy się już wszelkich wątpliwości co do jego dalszego losu. Ulka , Reno dziękujemy:Rose:
  23. Po trzech "naszych" psiakach w hoteliku w wieku mocno średnim postanowiliśmy wyrwać ze schronu Jakiegoś młodszego , i tak w końcu wybór padł na Loczka :evil_lol:. Zatem "młodzieniec" ten zamieszkał u Murków. Mam nadzieję , że nie sprawi dużo problemów. Zdaję sobie sprawę, że Loczek ma nikłe szanse na dom i chyba tylko cud lub Ulka mogą to sprawić, ale i tak uważamy ,że nasz wybór był słuszny . 11 lat w schronie wystarczy. dziękujemy Raduni za banerek i Sabinie 02 za wsparcie finansowe Loczka.
  24. Dzięki za info, ale z grypą żołądkową nie wygrasz, odpuść na razie dogo . Wszyscy chcemy informacji, zdjęć, ale możemy poczekać. A liczba w totka imponująca.
  25. A to wirusówki też muszą być wcześniej? Spokojnie Ulka nie denerwuj się .Wiem, że to wkurzające, ale oni nie mają chyba pojęcia jak w Polsce wygląda schronisko i praca PRAWDZIWYCH WOLONTARIUSZY. Gdyby nie twoje działania okupione takim trudem , to ile psów nigdy nie znalazłoby domu? A tak po cichutku to ile uszczęśliwiłyście psiaków tym razem? Już nie pytam które.
×
×
  • Create New...