Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Też tak myślę, a wiek niestety ma swoje prawa. Przecież my nie wiemy ile on ma naprawdę lat, nie wiemy w jakim wieku trafił do schroniska .Myślę, ze i tak jest odpornym psiakiem. Wyraźnie zdjęcie mówi 0 wielokrotnym zapaleniu płuc. Nie wierzę, że za każdym razem był leczony. Przecież przy tej ilości psów pracownicy nie zauważą wszystkiego, a Locze4k to przetrzymał. Mam nadzieję ,że doprowadzimy do stabilizacji jego stanu i na starość pozna lepsze życie.
-
SŁODKA MISIA z Mielca! Malizna ma dom dzięki Majaa :D
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
I co ? Misia rozpracowała następny kołnierz? -
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
Filipki replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogonek pięknie chodzi :loveu::loveu:, tylko oczka jeszcze trochę wystraszone. -
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pomysł z psami z hoteliku jest świetny. Wystarczy popatrzeć na ich zachowanie w schronie a u Murki. Saif tam wystraszony a tu..., to samo było z Węgielkiem i wieloma innymi. No i to, że warto , aby ludzie dowiedzieli się o hoteliku Murki. -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Saif jest grzeczny ,śliczny i w ogóle super. -
W sumie w tym wieku i po tylu latach w schronie to można się tego spodziewać. Myślę, że bardzo ważne będzie odpowiednie ustawienie dawki leków. Gdyby Loczek zażywał "ludzkie " leki to bez problemu je podeślemy. Chyba właśnie ta opinia trudnego psa spowodowała, że nie został adoptowany. Jednak hotelik to wielu przypadkach idealne wyjście, już niejeden psiak pokazał się z innej strony.
-
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękny, kochany psiak. Skąd takie cuda biorą się w schroniskach? -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale piękny puchacz , pomyślec tylko , że w schronisku był taki niepozorny. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Cuuudnie. Zdjęcia też już obejrzałam, oby wszystkie psy tak trafiały. Zaraz zmuszę Młodego do zmiany banerków:evil_lol:. -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bo Gacek to wspaniały pies , tylko u nas nikt go nie docenił. -
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale cudo zamieszkało u Murki, włochaty, colliowato-kundelkowaty, po prostu pies-marzenie. -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super, że Saif opuścił schronisko. Piękny piesek, faktycznie podobny do Fafika. bardzo nam się podoba to "zakudłaczenie" hoteliku:lol:. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy ,że nasz kudłaczek tak trafił. Po pięciu latach w schroniskowym boksie rozpoczął nowe życie. Pozbyliśmy się już wszelkich wątpliwości co do jego dalszego losu. Ulka , Reno dziękujemy:Rose: -
Po trzech "naszych" psiakach w hoteliku w wieku mocno średnim postanowiliśmy wyrwać ze schronu Jakiegoś młodszego , i tak w końcu wybór padł na Loczka :evil_lol:. Zatem "młodzieniec" ten zamieszkał u Murków. Mam nadzieję , że nie sprawi dużo problemów. Zdaję sobie sprawę, że Loczek ma nikłe szanse na dom i chyba tylko cud lub Ulka mogą to sprawić, ale i tak uważamy ,że nasz wybór był słuszny . 11 lat w schronie wystarczy. dziękujemy Raduni za banerek i Sabinie 02 za wsparcie finansowe Loczka.
-
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za info, ale z grypą żołądkową nie wygrasz, odpuść na razie dogo . Wszyscy chcemy informacji, zdjęć, ale możemy poczekać. A liczba w totka imponująca. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to wirusówki też muszą być wcześniej? Spokojnie Ulka nie denerwuj się .Wiem, że to wkurzające, ale oni nie mają chyba pojęcia jak w Polsce wygląda schronisko i praca PRAWDZIWYCH WOLONTARIUSZY. Gdyby nie twoje działania okupione takim trudem , to ile psów nigdy nie znalazłoby domu? A tak po cichutku to ile uszczęśliwiłyście psiaków tym razem? Już nie pytam które.