Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. To byłoby fantastycznie. Ulka jesteś niesamowita, jak Ty znalazłaś tą Fundację?. Ja nieraz przeglądam galerię i serce pęka na widok tych starszych czasem kalekich piesów. A teraz... już chyba połowa weteranów wyjechała.:lol:
  2. Właśnie chcemy teraz hotelikować nasze wirtualne, muszę tylko z moim domowym Filipem ustalić kolejność, bo młody upiera się przy swoim imienniku:evil_lol:.Myślę, że i Gracja i Filipp mogą się komuś spodobać. Bardziej się niepokoję o Krzywika, bo u nas takie bidy są bez szans.
  3. Ciekawe jak tam ogonek Węglastego?
  4. Tak się cieszę, zwłaszcza, że wszystkim "naszym" psom bardzo się udało. Z tego co widziałam na wątku Fundacji to Miś- Brown chyba w lutym też trafił do DS. Fafik, Magia, Brown, Dziadunio,a teraz Loczek, sama radość.:lol:
  5. Wspaniałe, właśnie rok temu Fafik opuścił schronisko i zamieszkał u Murki, a potem znalazł taaaaki dom. Takie informacje dodają siły do dalszego "wyciągania" psiaków.
  6. Murka ,ten przekaz to chyba jeszcze nie doszedł, bo go wysłałam dzisiaj o 15(300zł).
  7. Właśnie wysłałam przekaz na Loczka. Murka, a na ile cm jemu trzeba obróżkę?
  8. A którego psiaka Ulka teraz uszczęśliwi?
  9. Super wiadomość, Bądź szczęśliwy Marmurku. Ach , gdyby wszystkie psiaki tak szybko zwalniały miejsce w hoteliku.
  10. Fafikowi się poszczęściło , więc może i Saifowi się uda.
  11. Loczek jest chyba najbardziej dobitnym przykładem, że w schronisku pies możę zachowywać się inaczej. Mieleckie schronisko jest bardzo liczne , więc nie ma mowy o jakimś indywidualnym traktowaniu każdego psa. Szkoda tylko, że tyle lat zmarnował w boksie, ale jego adopcja to jednak spektakularne wydarzenie. I chyba "lepiej późno niż wcale".
  12. No proszę i taki słodziak niemal całe życie spędził w boksie. Tak się cieszę, że chociaż na koniec znajdzie domek. :loveu:
  13. A co taka śliczna Misia robi jeszcze w hoteliku? Pora do domu.
  14. Marmurkiem każdy musi się zachwycić. Trzymamy kciuki.
  15. Jak tam piękny kudłaczek. pewnie cieszył się wiosennym słońcem.
  16. Myślę, że końcem kwietnia może być już za ciepło na ubranko, trzeba się nad tym zastanowić.Loczek opuści hotelik najszybciej z "naszych" psów. Fafik i Węgielek byli około 3 miesięcy, Magia ponad 4, a Loczek pewnie tylko ponad miesiąc, a myśmy przygotowani byli nawet na dożywocie u Murki. Patrząc teraz na Loczka i działalność Ulki , Reno , Halci , wierzę, że jeszcze inne bidy z końcowych stron galerii znajdą domki. To super sprawa, jak tacy weterani opuszczają schron.
  17. Może pogoda wreszcie się poprawi i Loczek będzie mógł wychodzić bez obaw.
  18. Jak się czuje "odnowiony" Loczek? Następnego po nim podrzucilibyśmy Murce Filippa. To na usilną prośbę naszego syna Filipa:cool3:. On mieszkał z Magią w 39, a potem w 35 lub 37. Myślę , że po ponad roku w schronisku trzeba mu dać szansę. To ładny, czarny kudłaczek.
  19. Bo u nas "kupią se yorka" z pseudohodowli, a potem jak wejdzie inna moda to schroniska zapełnią się psami w typie yorków, tak jak jest z onkami, colakami, astami itd. Szkoda słów.
  20. Murko czy Loczek potrzebuje jakieś leki ?
  21. A t o się Loczek zrobił golasek . Może by jemu jakieś ubranko skombinować, tylko jaki on ma "wzrost".
  22. Tak , to absolutna bomba. bardzo się cieszymy. Ten kudłaczek z 37 to strasznie podobny do naszego wirtualnego Filippa , tego co mieszkał kiedyś z Magią. Do hoteliku oczywiście wybierzemy kolejnego psiaczka . Już mamy co najmniej 6 kandydatów. Dziękujemy Ulka za znalezienie domku dla Lokusia:Rose::Rose::Rose:
  23. Zawsze bardzo się cieszę kiedy jakiś pies opuszcza schronisko, ale największą radość sprawiają weterani. Tak było z dotychczasowymi naszymi podopiecznymi. Nie mogliśmy uwierzyć kiedy pojechał Dziadunio Filipków, psiak uznawany za dzikuska, a teraz Loki. Jestem bardzo szczęśliwa:multi::multi::multi: A czy Loczkowi nie przydałby się jakiś specjalny, wygodny kontenerek? Musicie nam poradzić? Czy w domku gdzie ma mieszkać jest już jakiś mielczak? Czyli powoli możemy wybierać następnego hotelowicza?
  24. Bardzo nam miło, że Loczek otrzymał wsparcie, nie mamy nic przeciwko rozliczeniu na forum, w końcu nie robimy nic złego:evil_lol:. Taki starszy pan wymaga dodatkowych nakładów i każda złotówka się liczy. Loczek i Collie z Łańcuta są już na stronie Fundacji. Oni chyba wiedzą, że po11 latach Lokuś może mieć różne nawyki.
  25. No to może da się go już "ufryzować" i co tam jeszcze szczepienia itd. Och , gdyby to się udało. Jutro postaram się przesłac na niego kasę, bo Dziadzio Loczek to bardziej "kosztowny":cool3:Trrzymajci kciuki. Ulka możesz zapewnić Fundację, że na jego miejsce weźmiemy następnego biedaka.
×
×
  • Create New...