Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To byłoby fantastycznie. Ulka jesteś niesamowita, jak Ty znalazłaś tą Fundację?. Ja nieraz przeglądam galerię i serce pęka na widok tych starszych czasem kalekich piesów. A teraz... już chyba połowa weteranów wyjechała.:lol: -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Właśnie chcemy teraz hotelikować nasze wirtualne, muszę tylko z moim domowym Filipem ustalić kolejność, bo młody upiera się przy swoim imienniku:evil_lol:.Myślę, że i Gracja i Filipp mogą się komuś spodobać. Bardziej się niepokoję o Krzywika, bo u nas takie bidy są bez szans. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam ogonek Węglastego? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, zwłaszcza, że wszystkim "naszym" psom bardzo się udało. Z tego co widziałam na wątku Fundacji to Miś- Brown chyba w lutym też trafił do DS. Fafik, Magia, Brown, Dziadunio,a teraz Loczek, sama radość.:lol: -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe, właśnie rok temu Fafik opuścił schronisko i zamieszkał u Murki, a potem znalazł taaaaki dom. Takie informacje dodają siły do dalszego "wyciągania" psiaków. -
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A którego psiaka Ulka teraz uszczęśliwi? -
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość, Bądź szczęśliwy Marmurku. Ach , gdyby wszystkie psiaki tak szybko zwalniały miejsce w hoteliku. -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fafikowi się poszczęściło , więc może i Saifowi się uda. -
Loczek jest chyba najbardziej dobitnym przykładem, że w schronisku pies możę zachowywać się inaczej. Mieleckie schronisko jest bardzo liczne , więc nie ma mowy o jakimś indywidualnym traktowaniu każdego psa. Szkoda tylko, że tyle lat zmarnował w boksie, ale jego adopcja to jednak spektakularne wydarzenie. I chyba "lepiej późno niż wcale".
-
SŁODKA MISIA z Mielca! Malizna ma dom dzięki Majaa :D
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A co taka śliczna Misia robi jeszcze w hoteliku? Pora do domu. -
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Marmurkiem każdy musi się zachwycić. Trzymamy kciuki. -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak tam piękny kudłaczek. pewnie cieszył się wiosennym słońcem. -
Myślę, że końcem kwietnia może być już za ciepło na ubranko, trzeba się nad tym zastanowić.Loczek opuści hotelik najszybciej z "naszych" psów. Fafik i Węgielek byli około 3 miesięcy, Magia ponad 4, a Loczek pewnie tylko ponad miesiąc, a myśmy przygotowani byli nawet na dożywocie u Murki. Patrząc teraz na Loczka i działalność Ulki , Reno , Halci , wierzę, że jeszcze inne bidy z końcowych stron galerii znajdą domki. To super sprawa, jak tacy weterani opuszczają schron.
-
WYJĄTKOWY ZJAWISKOWY >> MARMUREK << pojechał do domu do Warszawy!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bo u nas "kupią se yorka" z pseudohodowli, a potem jak wejdzie inna moda to schroniska zapełnią się psami w typie yorków, tak jak jest z onkami, colakami, astami itd. Szkoda słów. -
Tak , to absolutna bomba. bardzo się cieszymy. Ten kudłaczek z 37 to strasznie podobny do naszego wirtualnego Filippa , tego co mieszkał kiedyś z Magią. Do hoteliku oczywiście wybierzemy kolejnego psiaczka . Już mamy co najmniej 6 kandydatów. Dziękujemy Ulka za znalezienie domku dla Lokusia:Rose::Rose::Rose:
-
Zawsze bardzo się cieszę kiedy jakiś pies opuszcza schronisko, ale największą radość sprawiają weterani. Tak było z dotychczasowymi naszymi podopiecznymi. Nie mogliśmy uwierzyć kiedy pojechał Dziadunio Filipków, psiak uznawany za dzikuska, a teraz Loki. Jestem bardzo szczęśliwa:multi::multi::multi: A czy Loczkowi nie przydałby się jakiś specjalny, wygodny kontenerek? Musicie nam poradzić? Czy w domku gdzie ma mieszkać jest już jakiś mielczak? Czyli powoli możemy wybierać następnego hotelowicza?
-
Bardzo nam miło, że Loczek otrzymał wsparcie, nie mamy nic przeciwko rozliczeniu na forum, w końcu nie robimy nic złego:evil_lol:. Taki starszy pan wymaga dodatkowych nakładów i każda złotówka się liczy. Loczek i Collie z Łańcuta są już na stronie Fundacji. Oni chyba wiedzą, że po11 latach Lokuś może mieć różne nawyki.