Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Jestem tego samego zdania. Przecież pies to odpowiedzialność również finansowa. Może zrobiłabym wyjątek dla jakichś emerytów, ale tak przynajmniej część kosztów powinni zwracać.
  2. Jak zawsze bardzo dziękuję za ogłoszenia . W sumie to mamy teraz "dwupak" Brawurkę i [B]Bajkę.[/B]
  3. Po tym wszystkim co Red przeżył kilka dni w klinice musi wytrzymać. Później zdrowy i wesoły poczeka u Murków na dom.
  4. Brawurka uśmiechnięta i szczęśliwa. Może już niedługo znajdzie swojego człowieka?
  5. Nie jestem ani w 1% tak zaangażowana w ratowanie psów jak Ulka, ale nie można do pewnych rzeczy podchodzić obojętnie. Przecież nikt nikomu nie wciska psów na siłę. Bajka jest młoda i ładna ,więc na pewno znajdzie dom.Tylko po co dodatkowe problemy, nerwy , a przede wszystkim stres dla psa po przejściach. Przecież większość dogomaniaków też ma swoje kłopoty. problemy, a nawet tragedie i nie chodzi o to abyśmy się tu licytowali i kłócili. Adopcja psa musi być przemyślana. A może dod początku mąż Baj-Do nie chciał psa?
  6. A ja nie rozumiem jednego. Dlaczego będąc alergikiem Baj-Do w ogóle zdecydowała się na psa? i dlaczego teraz uważa, że my jesteśmy przęmądrzałe, zaślepione itd, a ona niby jest w porządku.
  7. No cóż, Ulka jak zawsze trafiła w sedno i napisała to co większość z nas myśli. A mnie przypomniała się "Dobra Pani " Orzeszkowej. Z przerażeniem patrzę, że takich jest coraz więcej. Te powroty psów z adopcji są strasznie dołujące.PIES NIE JEST RZECZĄ.
  8. Super, śliczna ta nasza Brawurka, a w takim sadzie każdy by chętnie pospacerował. Na bieganie bez smyczy na pewno lepiej poczekać, nie ma co ryzykować.
  9. Jestem załamana .Co będzie z Bajką?
  10. I jak tam Brawurka? Są jakieś postępy?
  11. Brawurka na pewno wszystkiego się nauczy. A wiadomo coś o jej przeżyciach z przeszłości?
  12. Widzę, że "nasza" Bajka ma się znakomicie. Bardzo nas to cieszy:multi:. A może jest jakiś klon Pani Dorotki,żeby i Brawurka znalazła taki domek.
  13. Kolejny, szczęśliwy pies , a tyle lat tkwił w boksie.
  14. Dopiero nadrabiam zaległości. Cieszę się, że Brawurka już w hoteliku. Myślę, że za przykładem Bajki szybko znajdzie domek.Musi się tylko przełamać i uwierzyć w ludzi.
  15. Bajka na pewno jest szczęśliwa, a Brawurka też niedługo opuści schronisko. Do 25 nas nie będzie, wszelkie ewentualne zaległości wyrównamy po powrocie.
  16. Ulka nie masz co dziękować, przecież najchętniej wszyscy wyciągnęlibyśmy wszystkie psiaki. Też jestem ciekawa jaka jest trzecia siostra. Jeśli się da to niech opuszcza schron jak najszybciej.
  17. Bardzo miła wiadomość. Murko a jak finanse Bajki. Jeżeli coś brakuje to my wyrównamy,ale musiałabym wiedzieć dzisiaj , bo pojutrze bladym świtem wyjeżdżamy., więc jeśli nie zdążysz to dopiero po powrocie po 25. Dziękujemy Ulce 18 i Reno za pomoc w utrzymaniu Suni:Rose: Kiedy może przyjechać Brawurka? Może uda się połączyć jej przyjazd z tą sunią Ulki , albo innym mielczakiem?
  18. To już dzisiaj. czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń.
  19. To jeszcze młody piesek, musiał faktycznie od szczenięctwa nie mieć domu. Na tych zdjęciach to podobny jest do Gracji. Mamy nadzieję, że łapka się zrośnie.
  20. Podejrzewam, że Lukas to sklonowany Gacek:diabloti:
  21. Piękna ta Emi i bardzo podobna do Gracji, ktora znalazla dom. Myślę, że i Emi nie będzie długo czekać.
  22. A jak się czuje Red? Czy bardzo jeszcze obolały? I co z tym złamaniem?
  23. Jakimś ideałem to znowu nie jest, ale psy kocha, w związku z czym mamy już 4 kundelki, w tym 3 przygarnięte i gdybyśmy nie studzili jego zapałow to pewnie już by było małe schronisko. Historia Reda naprawdę wzrusza. Sami nie deklarujemy stałych wpłat, bo mamy zawsze jakiegoś "własnego" podopiecznego u Murki, ale w razie pilnej potrzeby postaramy się pomóc. Nasz Ami też koczował na osiedlu, potem był u Murki, a teraz to już jest u nas.
  24. Kleosia jest cudowna, na co ci ludzie czekają?
×
×
  • Create New...