Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Piękny psiaczek, a jak się ładnie uśmiecha.
  2. Mam nadzieję, że Jaruś znajdzie odpowiedni dom, ale na razie niech nabiera zaufania u Murki. Przyznaje,że te ostatnie historie z Bajką i Brawurką trochę mnie podłamały.
  3. Kolejna bezdomna noc Brawurki:-(. Bardzo się o nią boję.
  4. I co będzie jakiś domek dla Rudki?
  5. Nikt nie chce tak wspaniałego piesa?
  6. Czyli można skasować banerek Buźki?:lol:
  7. Może faktycznie z czasem psinka nabierze zaufania. Musiał być chyba bardzo skrzywdzony. Mimo tego przerażenia jest taki słodki.
  8. Nie mam pojęcia o łapaniu nieufnych psów, ale może przydałaby się jakaś profesjonalna pomoc. Myślę o wecie ze środkami farmakologicznymi lub coś w tym stylu.
  9. Najważniejsze to ją złapać póki nie stanie się nic złego.
  10. Co on musiał przeżyć, że tak się boi? Biedny kudłaczek, może powoli się zmieni. Oby tylko nie próbował ucieczek.
  11. Jak tam Jaruś po tygodniu pobytu? mniej się boi ?
  12. Jeśli potrzebna pomoc finansowa przy ogłoszeniach to możemy coś dołożyć. Tak mi żal suni. A ten schron w Olkuszu podobno ma złą sławę. Czy tam ktoś pytał. Co o tym wszystkim sądzi Pani Basia?
  13. Bardzo dziękujemy tej Pani. Buźka wielu osobom zapadł głęboko w serce . Będziemy czekać na wiadomości.
  14. A czy ją w ogóle ktoś szuka? Wiadomo coś?
  15. Bądź szczęśliwy Buziaczku. Tak się cieszę, że wreszcie opuścił schronisko.
  16. Jaruś , błagam bądź grzeczny, bo Brawurka już narozrabiała.
  17. Ja już się załamałam. PO prostu się poryczałam. Ona faktycznie jest dość charakterystyczna. Może ją ktoś zauważy?Pytanie tylko gdzie?
  18. Jaruś to taki piękny "wieloras". Dobrze, że się ośmiela, jeszcze będą z niego Ludzie tzn psy.
  19. Jak tam psinka ? Dalej taki przerażony?
  20. Mam nadzieję, że Brawurka będzie sprawiała coraz mniej kłopotów. My również dziękujemy bardzo Pani Basi i trzymamy kciuki, aby przetrwała najtrudniejszy okres.
  21. Radunia dziękujemy za banerki. Jarek jest śliczny, ale wydaje się bezbrzeżnie smutny. Dobrze , że to on trafił do Murki, tu na pewno odzyska radość życia.
  22. Ja bym go mimo wszystko najpierw zaszczepiła. Będzie wtedy bezpieczny i inne psiaki też, a jak si e trochę oswoi to się go ciachnie. Nie sądzę, żeby tak przerażony pies znalazł od razu odpowiedni dom, więc zdążymy ze wszystkim. Wprawdzie MUrka znowu dostała od nas trudnego psa, ale cieszę się, że taka bida opuściła schronisko.
  23. To taki mały ukłon w stronę Jarka. Psina podobno bardzo przerażona, więc najwyższa pora była do opuszczenia schroniska. Ciekawe co tam u Brawurki?
  24. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak tam Brawurka? A nowy hotelowicz jak się spisuje. Chętnie nazwalibyśmy go Jarek, bo Jarek i Reno tyle robią dla mieleckich piesów.
  25. Też mam taka nadzieję, że Brawurka się zaaklimatyzuje. Boję się też o tego nowego Saifa, bo już dał popis.Chyba faktycznie trzeba mu zmienić imię,żeby nie było pomyłek z poprzednikiem.Mam nadzieje, że Mariusz dojedzie bez przygód.
×
×
  • Create New...