Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Z trudem ,ale udało się nam zalogować na tej stronie. Bardzo się cieszymy ,że udało się Fafikowi po tylu latach w schronisku. Nam się też bardzo podoba ta forma pomocy.Niestety na większe zaangażowanie nie możemy sobie pozwolić. Mamy już dłuuuuuuuugą listę psiaków do "wyciągnięcia", chyba na 5 lat. Po Fafiku będzie nasza wirtualna Magia, pózniej to piesek z 3 boksu za stodółką. To chyba jest Lisek.My znamy te psiaki tylko ze zdjęć.Oczywiście znowu będzie prośba o pomoc przy ogłaszaniu. Ciekawa jestem jak "nasz" Fafik będzie się nazywał w nowym domu?
  2. Witam. Jestem dotychczasową wirtualną opiekunką Fafika.Bardzo się cieszę, że psinek znalazł dom. Serdecznie dziękuję wszystkim za ogłaszanie Fafika, bo my tylko sponsorujemy jego hotelik.Pozdrawiamy gorąco Murkę i życzymy powrotu do zdrowia.
×
×
  • Create New...