Z trudem ,ale udało się nam zalogować na tej stronie. Bardzo się cieszymy ,że udało się Fafikowi po tylu latach w schronisku. Nam się też bardzo podoba ta forma pomocy.Niestety na większe zaangażowanie nie możemy sobie pozwolić. Mamy już dłuuuuuuuugą listę psiaków do "wyciągnięcia", chyba na 5 lat. Po Fafiku będzie nasza wirtualna Magia, pózniej to piesek z 3 boksu za stodółką. To chyba jest Lisek.My znamy te psiaki tylko ze zdjęć.Oczywiście znowu będzie prośba o pomoc przy ogłaszaniu. Ciekawa jestem jak "nasz" Fafik będzie się nazywał w nowym domu?