Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Właśnie bojowa Bójka, bajkowa Bajka, a teraz brawurowa Brawurka. A swoją drogą ciekawe jak pani Dorotka nazwie Bajkę. Nie dopuszczam myśli, że mogłaby jej nie wziąć.
  2. Poczytałam ten wątek i ...po prostu brak słów. Wszystkie psy tutaj mają za sobą dramatyczne przeżycia , ale 3 lata bezdomności i to okrucieństwo, które go spotkało po prostu poraża. Mój syn, nastoletni gimnazjalista postanowił przekazać na Reda 100zł. Są to pieniądze,z jego stypendium za wyniki w nauce. Postaramy się je jak najszybciej przesłać, zwłaszcza, że Red może wymagać leczenia.
  3. Oczywiście, Brawurka wchodzi na nasze miejsce i brawurowo szuka domu:lol:
  4. Lukas wygląda jak bliźniak Gacka. Mam cichą nadzieję, że ze względu na wiek szybciej znajdzie dom niż Gacenty.Aguziazet , a ty sama utrzymujesz 2 psy w hoteliku?
  5. Nie rozumiem, że po Klementynkę jeszcze nie ustawiają się kolejki.
  6. A to świetnie . Będziemy śledzić co się dzieje . bo do 10 jesteśmy. Ciekawi mnie też jak będzie się zachowywać trzecia siostra. Może też szybko się zsocjalizuje.
  7. A kiedy Bajka może pojechać?Pytam, bo wybieramy się na urlop i może mnie ominąć to wydarzenie.
  8. To w przyszłym tygodniu Bajka wędruje do domu . Wyjątkowo szybko ostatnio uwalnia się nasze miejsce. Miejmy nadzieję , że ostatnia z sióstr też szybko znajdzie dom.
  9. Wszyscy jesteśmy z Tobą duchowo. Trzymaj się.
  10. Ulka czujemy się odpowiedzialni materialnie za Bajkę, tak więc wyrównamy ewentualne niedobory, tylko ten ciągły brak czasu. Oczywiście za wszelką pomoc w utrzymaniu Bajki jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Bajka jest na szczęście zdrowa więc chyba nie jest źle.
  11. No to uzgodnione, po Bajce przyjeżdża trzecia siostra - Brawurka ( to z Atomowek ,jakby ktos nie znal współczesnych bajek). Murko gdybym w tym tygodniu nie zdążyła, bo jadę na kongres do Wrocławia , to w przyszłym wyślę przekaz na Bajkę.
  12. Właśnie dlatego,że przykro tak zostawić jedną siostrę wzięlibyśmy ją na miejsce Bajki. Możę okaże się , że wcale nie taka dzika i też szybko znajdzie dom. Potem musimy ruszyć z naszą "prywatną" , długą kolejką. Już dawno obiecałam mojemu Filipowi Filippa i muszę dotrzymać słowa. Myślałam nawet o jego ciachnięciu w schronie, ale po tym co zobaczyłam z Fundacji nie chcę ryzykować. Tak więc po Bajce niech przyjeżdza na nasze miejsce trzecia siostra . Nie można jednej tak zostawić.
  13. Oj strasznie się Monka zasiedziała u Murki.
  14. To jak Bajka wyjedzie mamy wziąć do hoteliku tę trzecią siostrę? Czy może ona przy okazji też znalazła dom?
  15. Ciekawe jak tam Gracja.Bardzo mnie cieszą pozytywne wieści o jej długoletnim koledze z boksu 56-Brownie. Mam nadzieję, że u Krzywika też wszystko w porządku.
  16. Bardzo się cieszymy . A jeśli siostra- Brawurka taka dzika to może też ją trzeba zahotelikować.
  17. Nasza słodka Gracja . Po tylu latach w boksie 56 wreszcie jest w domu.
  18. Jak tam bajeczna Bajka? A ta siostra co została w schronie ma jakieś szanse na dom?
  19. Bajka jest cudowna. Mam nadzieję, że nie macie nam za złe, żeśmy ją samowolnie nazwali, ale ona faktycznie jest bajkowa.
  20. Oby wszystkie psiaki były tak kochane jak nasz Winnie- Węgielek.
  21. Dobrze,że opuszczają schronisko, zwłaszcza Krzywik , tutaj na pewno nie znalazłby domu. Hyzio- Manfred to taki węgielkowaty jest. W siostrach się z trudem połapałam. Tych było 3, jak u Czechowa albo jak mi podpowiada Filip atomówki. TO może nazwijmy ją Bajka , jak jedna z Atomówek, bo Bójka mi się nie podoba, a Brawurka to chyba ona nie jest.
  22. Stało się to tak błyskawicznie, że nawet nie zdążyliśmy wysłać wyprawki. Mam nadzieję, że Murka coś znajdzie dlą Gracji , a my prześlemy do hoteliku. Dziewczyny w wolnej chwili napiszcie coś o tej Siostrze. Czy to te 3 sunie z Lagowa? I co z pozostałymi siostrami? Mizianka dla gracji.
  23. Jeżeli Gracji się udało , a siostrze nie , a żaden z "naszych",licznych kandydatów nie jest przygotowany, to niech siostra przyjeżdża. Trzeba ją tylko jakoś nazwać, Myślę, że wspólnie ją utrzymamy;). Moze mój Filip nie urwie mi głowy za Filippa. :evil_lol: Już dawno chce go wyciągnąć ze schronu i pewnie w następnej kolejności poprosimy o niego.
  24. Zdjęcia Gracji z Hanusią są niesamowite. Po poczytaniu i obejrzeniu tego wątku od razu poczułam się lepiej. Czy dobrze rozumiem , że wyjazd tuż- tuż. Mamy już wybierać następcę Gracji i nowych wirtualnych? Swoją drogę "nasze" piesy mają dużo szczęścia, oczywiście za sprawą Ulki, Reno i reszty cioteczek.
×
×
  • Create New...