Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Właśnie bojowa Bójka, bajkowa Bajka, a teraz brawurowa Brawurka. A swoją drogą ciekawe jak pani Dorotka nazwie Bajkę. Nie dopuszczam myśli, że mogłaby jej nie wziąć. -
Poczytałam ten wątek i ...po prostu brak słów. Wszystkie psy tutaj mają za sobą dramatyczne przeżycia , ale 3 lata bezdomności i to okrucieństwo, które go spotkało po prostu poraża. Mój syn, nastoletni gimnazjalista postanowił przekazać na Reda 100zł. Są to pieniądze,z jego stypendium za wyniki w nauce. Postaramy się je jak najszybciej przesłać, zwłaszcza, że Red może wymagać leczenia.
-
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, Brawurka wchodzi na nasze miejsce i brawurowo szuka domu:lol: -
Lukas - szczeniak mix teriera - już we własnym domu!!!
Filipki replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Lukas wygląda jak bliźniak Gacka. Mam cichą nadzieję, że ze względu na wiek szybciej znajdzie dom niż Gacenty.Aguziazet , a ty sama utrzymujesz 2 psy w hoteliku? -
KLEMENTYNKA z Mielca jak większy papillon - JUŻ W DOMKU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie rozumiem, że po Klementynkę jeszcze nie ustawiają się kolejki. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to świetnie . Będziemy śledzić co się dzieje . bo do 10 jesteśmy. Ciekawi mnie też jak będzie się zachowywać trzecia siostra. Może też szybko się zsocjalizuje. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A kiedy Bajka może pojechać?Pytam, bo wybieramy się na urlop i może mnie ominąć to wydarzenie. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To w przyszłym tygodniu Bajka wędruje do domu . Wyjątkowo szybko ostatnio uwalnia się nasze miejsce. Miejmy nadzieję , że ostatnia z sióstr też szybko znajdzie dom. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wszyscy jesteśmy z Tobą duchowo. Trzymaj się. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ulka czujemy się odpowiedzialni materialnie za Bajkę, tak więc wyrównamy ewentualne niedobory, tylko ten ciągły brak czasu. Oczywiście za wszelką pomoc w utrzymaniu Bajki jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Bajka jest na szczęście zdrowa więc chyba nie jest źle. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to uzgodnione, po Bajce przyjeżdża trzecia siostra - Brawurka ( to z Atomowek ,jakby ktos nie znal współczesnych bajek). Murko gdybym w tym tygodniu nie zdążyła, bo jadę na kongres do Wrocławia , to w przyszłym wyślę przekaz na Bajkę. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Właśnie dlatego,że przykro tak zostawić jedną siostrę wzięlibyśmy ją na miejsce Bajki. Możę okaże się , że wcale nie taka dzika i też szybko znajdzie dom. Potem musimy ruszyć z naszą "prywatną" , długą kolejką. Już dawno obiecałam mojemu Filipowi Filippa i muszę dotrzymać słowa. Myślałam nawet o jego ciachnięciu w schronie, ale po tym co zobaczyłam z Fundacji nie chcę ryzykować. Tak więc po Bajce niech przyjeżdza na nasze miejsce trzecia siostra . Nie można jednej tak zostawić. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To jak Bajka wyjedzie mamy wziąć do hoteliku tę trzecią siostrę? Czy może ona przy okazji też znalazła dom? -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam Gracja.Bardzo mnie cieszą pozytywne wieści o jej długoletnim koledze z boksu 56-Brownie. Mam nadzieję, że u Krzywika też wszystko w porządku. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy . A jeśli siostra- Brawurka taka dzika to może też ją trzeba zahotelikować. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nasza słodka Gracja . Po tylu latach w boksie 56 wreszcie jest w domu. -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jak tam bajeczna Bajka? A ta siostra co została w schronie ma jakieś szanse na dom? -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bajka jest cudowna. Mam nadzieję, że nie macie nam za złe, żeśmy ją samowolnie nazwali, ale ona faktycznie jest bajkowa. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bądź szczęśliwa Gracjanno. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oby wszystkie psiaki były tak kochane jak nasz Winnie- Węgielek. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że opuszczają schronisko, zwłaszcza Krzywik , tutaj na pewno nie znalazłby domu. Hyzio- Manfred to taki węgielkowaty jest. W siostrach się z trudem połapałam. Tych było 3, jak u Czechowa albo jak mi podpowiada Filip atomówki. TO może nazwijmy ją Bajka , jak jedna z Atomówek, bo Bójka mi się nie podoba, a Brawurka to chyba ona nie jest. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Stało się to tak błyskawicznie, że nawet nie zdążyliśmy wysłać wyprawki. Mam nadzieję, że Murka coś znajdzie dlą Gracji , a my prześlemy do hoteliku. Dziewczyny w wolnej chwili napiszcie coś o tej Siostrze. Czy to te 3 sunie z Lagowa? I co z pozostałymi siostrami? Mizianka dla gracji. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Gracji się udało , a siostrze nie , a żaden z "naszych",licznych kandydatów nie jest przygotowany, to niech siostra przyjeżdża. Trzeba ją tylko jakoś nazwać, Myślę, że wspólnie ją utrzymamy;). Moze mój Filip nie urwie mi głowy za Filippa. :evil_lol: Już dawno chce go wyciągnąć ze schronu i pewnie w następnej kolejności poprosimy o niego. -
Czekoladka w wydaniu midi w hoteliku - GRACJA JUŻ W DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Gracji z Hanusią są niesamowite. Po poczytaniu i obejrzeniu tego wątku od razu poczułam się lepiej. Czy dobrze rozumiem , że wyjazd tuż- tuż. Mamy już wybierać następcę Gracji i nowych wirtualnych? Swoją drogę "nasze" piesy mają dużo szczęścia, oczywiście za sprawą Ulki, Reno i reszty cioteczek.