Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak zmykajcie do łóżka, a widok helikoptera robi wrażenie, to dopiero poważna akcja. A Dziadunio pojechał? -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bądź szczęśliwy Gacuniu i szybko znajdź stały domek. Nie ukrywam,że chociaż to ogromna , a właściwie jedyna szansa dla tych psiaków, to na widok zdjęć z podróży Gacka i Węgielka łza w oku się zakręciła. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ulka, Reno bardzo dziękujemy za opiekę nad Węgielkiem, duchowo cały czas z nim jesteśmy i mamy nadzieję, że będzie szczęśliwy. A wy cioteczki powinnyście chyba teraz wypoczywać po takich trudach. Myślę, że będziemy mieć jakieś wieści o naszym małym czarnuszku. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oj troche pokręciłam, Bojażliwy, nazwany przez nas Stresik jest na 17 stronie. To co można ściągać banerek Węgielka i Gacka? -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Węgielek poradził sobie w podróży?U Loczka to pewnie dolegliwości związane z wiekiem. Z tego co pisał Kierownik to on spędził w schronisku 10 lat, więc pewnie odzwyczaił się od ludzi. U Murki pozna inne życie i możę jak pisze Ulka ktoś z sąsiadów go weźmie.Czy Dziadunio pojechał? Jeśli tak to wzięlibyśmy na wirtualnego BOjaźliwego z boksu 24 strona 14 w galerii. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam wejść na dogo, a tu takie wiadomości. Biedny Loczek , przynajmniej na starość pozna inne życie. Bardzo cieszymy się z Dziadunia. A jak tam Węgielek. Super, że sierść odrasta. To pewnie był uboczny skutek kastracji. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dla nas to wręcz sensacja. Liczyłam , żę z naszych wirtualnych szansę na dom ma Gracja i Filipp, myślałam, że może kiedyś załapie się Krzywik, Ale Dziadunio:crazyeye:. Super, Trzymam kciuki i też wierzę w Kierownika.A w ogóle to czujemy się jak hodowcy psów eksportowych:evil_lol: -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ten "kleine Filipkow" to Loczek ? Już z wrażenia się gubię -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to niespodzianka. Murcio a napiszesz coś jeszcze o Węgielku, bo żeśmy mu całkiem wątek zaloczkowali ,a Węglasty jest taki kochany i troszkę nam smutno się z nim rozstawać. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wysłałam wpłatę na Węgielka. Myślę, że na niego to już ostatnia. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Siedzi sobie Loczek spokojnie w boksie, sierść w dredach, bo taka moda, a tu mu ciotki fryzurę planują, co też tego biedaka czeka:cool3:. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja go zauważyłam jak byłam z Murkami w schronie , to już blisko rok . Myślę że Murka nie takim bestiom dawała radę:razz:. Już się rozglądam za wyprawką dla niego. Myślę, że jemu w zielonym będzie do twarzy ( dla odmiany po tych czerwonych). Niestety nie wiem gdzie się kupuje te fajne apaszki.A i proszę wymiziajcie Węgielka. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że bestia nikogo nie pożre, a pięknie wystrojona i wyczesana załapie się na starość do jakiegoś domku. Rozumiem też, że mimo kłopotów z ogonkiem Węgielek trafi do swoich ludzi. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No to jeżeli Loczek ma szansę to teraz bierzemy jego. Murka się pewnie przy nim zapracuje, ale to jego jedyna szansa. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za pomoc. Zatem jeśli Loczek nie pojedzie to wzięlibyśmy takie cudo z boksu 34 w galerii na 9 lub10 stronie, biały z czarną główką. Jeśli go już nie ma to pojedzie nasz wirtualny Filipp. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
W sumie to ciężka decyzja, bardzo go żal ale równocześnie jeśli Loczek zablokuje miejsce to następne bidy starzeją się w schronisku i potem też maleje ich szansa na dom. Wiem, że Ulka 18 jest bardzo zajęta , ale chciałabym jeszcze poznać jej opinię. Gdyby istniała szansa, że Loczek trafi do Fundacji ,to w hoteliku by się do tego przygotował, jeśli nie to :-( -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Co tam słychać u Węgielka? Czy mimo tych kłopotow z sierścią znajdzie swoje miejsce w kochającym domku. Przeczytałam też pocztę i może nic się nie stanie jak tu trochę "pooffujemy " o następcy. bardzo chcieliśmy pomóc kudłaczowi z 17. Nie wiemy jednak co robić w tej sytuacji. Wg . nas jedyną szansą dla niego jest hotelik i albo w nim dożywocie , albo po oporządzeniu go i bliższym zapoznaniu pomoc fundacji. Następni na "naszej liście" do wyciągania ze schronu są: śliczny, biały kudłaczek str 10 boks 34, nazwaliśmy go Miko, nasz wirtualny Filipp, taki kudłaczek podobny do Węgielka i Gracja. Proszę powiedzcie co robimy z kudłaczkiem z 17? -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A to się porobiło. Czy oni nie chcą już Węgielka. Mnie się wydaje, że wpływ na to miała kastracja. Zarówna narkoza mogła tak wpłynąć, zmiany mieszkania stres, czytałam też , żę czasem możę się tak objawiać zespól pokastracyjny. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oxycort wysłany. Murka czy problemy z łysieniem Węgielka nie zaczęły się po kastracji ?.Mogła wpłynąć na to narkoza,ponadto zmiana temperatury, chwilę był w domu, potem lubił leżeć na śniegu.Mam nadzieję, że pańciowie Węgielka nie zrażą się niczym. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murka a może jeszcze potrzebujecie jakiś antybiotyk ( z tych "ludzkich"), to mogę od razu wysłać? To super, że jest kontakt z "Węglowskimi". mam nadzieję, że później też się coś o nim dowiemy. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mogę wysłać w sprayu, ale dopiero w poniedziałek , ale jak wyślę priorytetem to we wtorek dojdzie. Ulka to ty masz kontakt z panciami Węgielka bezpośredni czy przez fundację? -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję , że to nic poważnego i Węgielek spokojnie pojedzie do swojego domku. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy nasza wpłata z lutego dotarła ? -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No, już lepiej to nie mógł trafić ten " nasz skarb". Aż się wierzyć nie chce, pozostaje tylko odliczać dni i czekać na relacje. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Po prostu się rozpłynęłam. Nie ukrywam, że Węgielek to też nasza wielka miłość i przykro nam było, że nie możemy dać mu domu. teraz już jestem spokojna i nawet nasz Filip, który nie był zachwycony adopcją Węgielka / bo sam go chciał/ cieszy się, że Węgluś tak trafił. Tylko w tym nowym łóżku może mu być za ciepło:evil_lol:. Pomyśleć, że psina prawie 5 lat siedziała w boksie.