Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. A czy Buźka nie miałby szans w Fundacji?
  2. Żadnych zdjęć Bajusi? A tak w ogóle to w jakiej miejscowości ona teraz jest?
  3. Skoro tak doświadczone dogomaniaczki są na tak to trzeba dać Brawurce szansę. Oczywiście,że 100% pewności nie ma nigdy, ale wszystkiego nie jest się wstanie przewidzieć. Kiedy Brawurcia mogłaby jechać? Czy będą jakieś możliwości transportu?
  4. Pico to nasz wirtualny:lol:. Łatwo go znależć w wirtualnych, tylko tam nazywa się Zyzio. W boksie 6 jest też taka Uszatka, ale ona się już chyba zalapała na wyjazd.
  5. Czyli po cichutku możemy myśleć o następcy? Tym razem Filip już nie popuści i musimy wziąć Filipa:diabloti:. NIe mogę zniechęcać młodego dogomaniaka.A za Brawurkę trzymamy kciuki.
  6. Żeby wszystkie schroniskowe bidy tak trafiły .
  7. Najbardziej cieszy, że w ciągu ostatniego roku dzięki wyjazdom znalazło dom mnóstwo weteranów i psów starszych. Myślę, że ludzi z Fundacji zobaczą, że mimo trudnych warunków wiele się robi dla psów i nadal będą pomagać. Ciekawe czy Pani od Brawurki się nie rozmyśliła?
  8. Ale super, Brawurka się socjalizuje.a Zyzio opuszcza schronisko. Myślałam, że jak ostatnio 3 nasze pojechały to teraz nie będzie na liście żadnego, a tu proszę . Wielkie dzięki Ulka:Rose:. mam nadzieję,że wreszcie dorwę trochę czasu , to przekopię się przez wątki.
  9. Kilka dni byłam bez komputera a tu takie wiadomości. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
  10. To nieprawdopodobne, że mimo takich przeżyć Red tak kocha ludzi.
  11. Jak przyjemnie czytać takie wiadomości. Pierwsza "Atomówka " super. Czy będziemy mieć kiedyś zdjęcia Bajki. Nie wiem jak to u nas z kontrolami poadopcyjnymi. Siostry są w sumie do siebie podobne. Może w Brawurce też się ktoś zakocha. A właściciele pierwszej nie chcą jeszcze jednej:cool3:?
  12. I co Brawurko ,nikt jeszcze o ciebie nie pyta?
  13. Mam nadzieję, że ta Bajka będzie miała szczęśliwe zakończenie.
  14. Wiem, że Murka bardzo zajęta, ale chcę tylko spytać czy doszła nasza sierpniowa wpłata?
  15. Nie taka była intencja mojej wypowiedzi jak sugeruje Baj-Do, ale nie chcę już się nad tym rozwodzić, bo trzeba faktycznie zakończyć ten temat. Cieszą mnie wiadomości i czekamy na nowy domek.
  16. Brawurka czeka na swojego człowieka.
  17. Tak trzeba będzie w umowie uwzględniać takie sytuacje. Po nieudanych adopcjach pies nie może po prostu znikać. Wszyscy chcemy wiedzieć o jego dalszych losach. Większość z dogomaniaków też ma swoje problemy, opłacający hoteliki to nie są zdziwaczali krezusi, ale przeciętni ludzie, którzy nieraz rezygnują z innych rzeczy na to konto. Niepokoi nas los Bajki. Sama nie wiem czy powrót do hoteliku do czasu znalezienie domu nie bylby lepszym rozwiązaniem . Prawdę mówiąc to w ogóle nie wiem co myśleć o tej sytuacji.
  18. Ulka ma absolutną rację. Nie może być tak, że po nieudanej adopcji "tracimy" psa. Nigdy nie unikniemy wpadek adopcyjnych i trzeba zmienić treść umowy. Przecież nawet do tych wirtualnych człowiek się przywiązuje i chce wiedzieć co z nimi. Po tylu staraniach, wyciągnięciu suni sponsorowaniu nie wiemy gdzie trafi i czy znowu się komuś nie znudzi. Wyć się chce.
  19. Szkoda, że nic nie wiemy co słychać u Bajki.
  20. No to jest 2 razy po 2 zwierzaki , sprawiedliwie. A dlaczego macie taki ładny trawnik . Casablanka i Kostaryka nie kopią dołków????
  21. Też tak myślę, to byłoby okropne stracić ją z oczu. Zastanawiam się też, choć może to głupie, czy nie warto by było znać przed adopcją stanowisko obojga małżonków, bo potem jedno chce i myśli , że jakoś to będzie, albo zasłania się mężem.
  22. To teraz Brawurka szybciutko się wszystkiego nauczy i rusza na poszukiwanie domu.
  23. Sliczna jest, mnie przypomina wystraszoną sarenkę.
  24. Wiadomo coś jak się czuje Bajka? Czy jest jakieś zainteresowanie sunią?
×
×
  • Create New...