Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Brawurka to niełatwy przypadek, ale Pani Basia o tym wiedziała, więc może się nie podda.
  2. No to świetnie, ciekawa jestem jaki się Saif okaże poza schroniskiem . Mam pytanie czy Saif zostaje Saifem ? Chodzi mi o to , żeby nikomu nie pomyliły się wątki. On chyba ma opiekunkę wirtualną , to może niech zdecyduje. Ciekawe jak tam Brawurka. A filmik ze sprzątania cudo. Powinnyście dostać Oskara za całokształt. Jestem pełna podziwu.:klacz::klacz::klacz:
  3. To faktycznie przeżycia, ale Pani Basi wyraźnie zależy na Brawurce, wierzę, że się dogadają. Super by było gdyby Mariusz zabrał Saifa I .Jeśli Ulka w piątek go widziała to pewnie tam jest.
  4. Dobrze by było jakby się Saif załapał , bo już długo czeka i właściwie to mial chyba przyjechać na miejsce Saifa I , a może na odwrót . Już mi się pokręciło. Ważne , żeby jakis pies w ogóle wyrwał się ze schroniska. Najwyżęj jak się sytuacja uspokoi, najlepiej po wyjeżdzie Fundacji, spróbują jeszcze odszukać tego zagubionego. Trzymamy kciuki za Brawurkę i Mariusza oczywiście.:evil_lol:
  5. Pewnie to ostatnia noc Brawurki w Hoteliku. Murko czy doszła nasza wpłata?. Na miejsce Brawurki miał przyjechać Filip, się gdzieś zawieruszył. Póki się nie odnajdzie chcemy wziąć Saifa , z którym też było zamieszanie. Podkradamy go z mieleckiej kolejki, ale chyba nie macie nic przeciwko temu. Gdyby udało się go zabrać już jutro bylibyśmy bardzo szczęśliwi. Szkoda ,żeby psina tkwiła w schronisku.
  6. Pewnie ,taka miejscówka to super sprawa:loveu:. A ja jestem dumna i blada, że byliśmy pierwsi, a zainspirowała nas do tego historia Amisia, który dzięki hotelikowi uniknął Krzyczek.
  7. Wiem, że z ogłoszeniami jest super, bo my tylko wyciągamy psy, a wy szukacie im domów. Jak policzyłam mielczaki mamy u Murki niecałe półtora roku, a Filip będzie ósmym psem , który opuści schronisko. To dzięki waszym ogłoszeniom:Rose::Rose:. W skali całego schroniska to niewiele, ale z drugiej strony to 8 szczęśliwych piesów. Nie wiem dlaczego niektórzy tak złorzeczą na te miejsca stałe . Przecież tam też są psy naprawdę potrzebujące. Wszystkie "nasze" to byli wetarani schroniskowi lub jak Brawurka wycofane, które gdyby nie hotelik pewnie by zdziczały całkiem.
  8. Reno , myślę ,że tym razem nie będzie takiej potrzeby. TY i Ulka jesteście zawsze i wszędzie. Wystarczy, damy rady. Ale oczywiście będę was prosić o ogłaszanie naszego następnego hotelowicza.;)
  9. Oby tylko nie było tak bajkowo jak w pierwszym domu Bajki:cool3:. Niech już lepiej będzie brawurowo.:lol:
  10. Buźka musi znależć dom, tylu biedakom się udało , to i on spotka swojego człowieka.
  11. Czyli wspólnymi siłami wyekspediujemy Brawurkę. Oby tylko "Pan Murek" mógł pojechać. Cieszę się też , że kolejny psiak opuści schronisko. Mam nadzieję, że Pani Iza odszuka Filipa. Spotkaliśmy ją w czasie odwiedzin w schronie i zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie.
  12. To byłoby super. Brawurka do domu, a Filip do hoteliku. Mój Filip będzie wreszcie szczęśliwy, że jego imiennik puści schronisko. Pierwszy Filipcio był w schronie bardzo krótko, a ten już co najmniej 2 lata.
  13. Oczywiście ,że dołożymy 50zl.Fajnie, że Pani Basia jest zaangażowana. Ulka Ty nic nie dokładaj, bo wszędzie dokładasz. Jak kiedyś nie będziemy dawać rady to poprosimy. Najgorzej jak któryś psiak choruje to wtedy ciężko wyrobić.Brawurka zdrowa i wysterylizowana to nie jest źle. A Filipa dałoby się wziąć w powrotnej drodze? To taki mały , czarny kudłaty. Typowy kundelek, wręcz wzorzec rasy:evil_lol:.Dawniej był z Magią w 37. Teraz nie wiem ,w którym boksie.
  14. Dzisiaj syn wysłał przekaz na Kręcioła. Mam nadzieję,że nic nie pomyliliśmy.
  15. Jeśli kwota 150zł, o której pisała Murka jest aktualna,a Eloise deklarowała 50, Pani Ania też coś może dołożyc ,to my też się dołożymy i niech sunia jedzie.Gdyby w powrotnej drodze przyjechał z Mielca Filip to tym bardziej. Brawurka jest już chyba na minusie, ale dzisiaj wysłałam przekaz.
  16. Brawurka nie ma zapasu finansowego. W najbliższych dniach zrobimy wpłatę na wrzesień. Myślę natomiast,że nowy dom, jeśli jest poważnie zainteresowany powinien wziąć pod uwagę transport. Może mam uraz po Amigo, ale taka dostawa gratis już nieraz różnie się kończyła.
  17. A Pańciowie Brawurki poczekają na nią?
  18. Od dawna trzymam kciuki za Buźkę, wreszcie musi i on znaleźć domek.
  19. Na pewno coś się znajdzie. Ja niestety dopiero w pażdzierniku jadę na szkolenie do Krakowa. W hoteliku to teraz prawdziwa wymiana turnusów . Tyle dziewczynek wyjedzie, szkoda ,że chłopaki, Rufi, Pepe i inni się zasiedzieli.
  20. Bardzo wzruszyła mnie historia Kręciolka . Mamy 4 kundelki ( 3 adoptowane) , stale tymczasowicza u Murki i wirtualne w Mielcu, więc nie składam stałej deklaracji, ale jednorazowo na początek pomożemy, żeby z braku funduszy nie stracił szansy. Proszę o nr konta.
  21. Emi jest tak podobna do Gracji, która znalazła tam wspaniały dom.Cieszę się, że Emi pójdzie w jej kierunku.
  22. On jest cudowny. Po takich przezyciach, taki pogodny.
  23. Ciekawe w jakim tempie Redzik rozgryza zabawki. ?Nasz Pusio szaleje za piszczącymi i wystarcza mu taka średnio na pół godziny, zepsuta już go nie interesuje. Czy Red też tak załatwia zabawki?
  24. Pewnie lepiej , gdyby się udało wcześniej.Czy adoptujący Brawurkę zapłaciliby za transport? Może wtedy udałoby się prędzej coś znaleźć.
×
×
  • Create New...