Marii ja będę powtarzać w koło i zawsze - że czasami lepiej psy mają w mieszkaniach niż te w ogródkach, ogródki ludzi rozleniwiają i ludzie z psami w ogólne na spacer nie chodzą
A Pani zgadza się na wizytę poadopcyjną? Jeśli tak kogoś się poprosi o sprawdzenie za jakiś czas, ja jestem taka, ze jak coś chce to nie umie czekać cierpliwie, a jeśli Pani chce opłacić szczepienia to jak najbardziej powinnaś jej pozwolić na to- przecież to jej pies będzie i człowiek musi się liczyć z wydatkami, nawet adoptując ze schroniska psa ponosi się opłaty. A Ty tak masz tyle bid sama i na hotelowe pieski potrzebujesz, że już po co dokładać do psów co mają iść do DS.