Powysyłałam nr konta- jeśli ktoś nie dostał proszę krzyczeć :)
Jest tez podany w razie czego w 1 poście.
Havanko wątek właśnie jest reklamowany, dlatego weszło tylko cudnych cioteczek i mamy 100zł deklaracji - ja już wyciągałam psiaki i zbierałam na nie pieniążki - obecnie to niestety 4 pies , który ma być na mnie -a jedynie 1 pies ma deklaracje, nie mogę sobie pozwolić, ze piesek jechał bez większość deklaracji, bo już pozostałe pieski ich nie mają na stałe.
niestety moje doświadczenia są takie, jak pies jest bezpieczny to zmniejsza się nim zainteresowanie zaś deklaracje nie dochodzą żadne, więc dobrze gdyby się udało jednak te deklaracje dozbierać - bo najzwyczajniej w świecie nie będę miała z czego płacić, a nie będę przez kikou świeci oczami :(