Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. dziękujemy ślicznie za zajrzenie do psiaka i za deklaracje oczywiście oraz życzenia :) już zapisuję
  2. zaksięgowały się pierwsze wpłaty na dziadusia Naten 30zł :) AnnaA 10zł :) Havanka 15zł :) ślicznie dziękujemy i prosimy dalej jeszcze 130zł , zeby się ciut skurczyły
  3. prosimy dogomaniaków o pomoc i jakieś deklaracje od kwietnia - brakuje jeszcze ok 250zł
  4. :loveu:bardzo dziękujemy, zeby jeszcze tak 13 osób się znalazło co by chciała zadeklarować po 10zł a było by wspaniale :multi:
  5. tak dziękujemy za wizytę na wątku :)
  6. dziękujemy za bazarek i podnosimy biedaczka ponownie , może jeszcze ktos zajrzy do biedaczka
  7. ale to gdzie by ona miala jechać, bo jakoś mi umknęło
  8. z konta Szafirka * poszło 150zł na psiaka kwota ta idzie na transport psiaka ze schroniska do DT
  9. benia piękna naprawdę moze spróbować ją ogłosić?
  10. a to ona zostaje na DS u ciebie - myślałam, ze zostaje nim się ktoś znajdzie :), ale jak ma ds u ciebie to super
  11. no kochane jeszcze i az 140zł brakuje - prosimy w jego imieniu o pomoc
  12. właśnie najlepiej nich ją wet obejrzy, oby to byl tylko wynik stresu a marchewka w dużych ilościach wywołuje u psów niestrawność , moja zas np po marchewce ma luźniejsze stolce
  13. marchewki na biegunkę to jednak by nie dawała biegunka u piesków schroniskowcy to niestety bardzo często występuję - proponuję je podać smechtę - którą w apteczek normalnie można kupić. jakby się utrzymywała dłużej - to do weta trzeba się wybrać.
  14. holly ja 11zł - za książkę już napiszę u suni :) a tobie przeleje za wysyłkę :) tylko proszę o wysyłkę ekonomiczną - nie priorytetem i od 29 marca :) bo wcześniej nikt nie odbierze :)
  15. a co jest jakaś szansa dla niego :) biedaczek w tym koszmarze:(
  16. Powysyłałam nr konta- jeśli ktoś nie dostał proszę krzyczeć :) Jest tez podany w razie czego w 1 poście. Havanko wątek właśnie jest reklamowany, dlatego weszło tylko cudnych cioteczek i mamy 100zł deklaracji - ja już wyciągałam psiaki i zbierałam na nie pieniążki - obecnie to niestety 4 pies , który ma być na mnie -a jedynie 1 pies ma deklaracje, nie mogę sobie pozwolić, ze piesek jechał bez większość deklaracji, bo już pozostałe pieski ich nie mają na stałe. niestety moje doświadczenia są takie, jak pies jest bezpieczny to zmniejsza się nim zainteresowanie zaś deklaracje nie dochodzą żadne, więc dobrze gdyby się udało jednak te deklaracje dozbierać - bo najzwyczajniej w świecie nie będę miała z czego płacić, a nie będę przez kikou świeci oczami :(
  17. a co masz na myśli udziwnione?? jak ma zadziałać to pewnie , ze rób udziwnione :)
  18. napisz Jagga nr do ciebie na wątku to dam do 1 postu juz nie daję głowy z tym ogłoszeniami , bo się wyrabiam czasowo jak cos zrobię to napiszę
  19. straszny wysyp tych staruszkow :(
  20. obyś Jagga miala radę , to teraz będę miała na siebie 4 psy - więc dobrze jakby 1 poszedł do DS
  21. dziękujemy bardzo mocno zaraz zacznę rozsyłać konto - wszystkie deklaracje są w 1 poście dzięki wam cioteczki piesek ma szansę na uratowanie - mam nadzieję, że jeszcze troszkę cudownych ciotek się znajdzie , bo hotelik domowy więc piesek godnie będziemy mógł żyć do końca swoich dni, chyba, ze ktos go jeszcze by chciał pokochać i dać DS obecnie mamy 75zł deklaracji stałych , czyli 175zł brakuje by co miesiąc piesek był bezpieczny finansowo mamy 60 zł wpłat jednorazowych - ale to myślę, ze wizyta u weta i jakieś preparaty na wzmocnienie pochłoną - bo dzidzia słabiutki.
  22. szukamy dalej - moze jeszcze ktos się znajdzie , kto będzie chciał pomoc biedaczkowi.
×
×
  • Create New...