Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. jeśli mamy ją ogłaszać to foty ładne potrzebne ,bo z tym jednym to nawet nie ma co
  2. yuki a jest wątek tej suni co była z nim?
  3. no niestety, ale wielu piesków się nie załapie, bo fundacja jest juz zapsiona psiakami i nie mają za bardzo miejsc -np niewidomy staruszek kudłaty. Poza tym jest dużo staruszków, ale nie ma komu zakładać wątki :(
  4. dziękuje zaksięgowało się 225zł od 1barto oraz 20zł go-ja:loveu:
  5. słuchajcie Pan zgadza się na wizytę - miejscowość to kamiennik 64-733 czyli najbliżej jest Trzcianka ok 50km, Poznań ok 101km kto ma pomysł kto by mógl zrobić wizytę w tym miejscu?
  6. proszę bardzo jeszcze 4 osoby które się zadeklarowały o wpłaty wszystkim pomagającym ogromnie dziękujemy, ze piesek dostał szansę, bo teraz w ogółe w schronisku przepełnienie - ostatnio zostały uśpione 2 psiaki, bo na boskach zaczynają się zagryzać :(
  7. o a ja marca nie ma opłaconego a nikt się nie upomina , muszę tylko sprawdzić czy na gdzieś jeszcze konto erki
  8. no to o takim nic nie wiem niestety - trzeba by bylo do schroniska zadzwonić i po nr się dowiedzieć czy jeszcze jest
  9. kurcze ja tez zrobiłam na parę miesięcy i nie wiem czy się marzec załapał, ale nic sprawdzę sobie na wątku Górki
  10. dziękujemy holly bardzo , bo w duży stopniu ratuje finansowo Sonią :Rose: właśnie zaksięgowała się wpłata od niej 280zł z bazarku:loveu: dziś zrobię przelew do Jaggi za resztę sterylki
  11. ja ci mogę napisać, ze wiem , ze ten połłysy owczarek toleruje koty, bo byłam w biurze z nim jak kot siedział na biurku, on go chciał powąchać a kot go łapą pac - i się biedak wystraszył- nawet nie warknął , ale to pewnie za ciężki przypadek dla tego Pana, ale jak coś kikou ma 1 kota to może bardziej popatrzeć
  12. zawsze można poprosić moda - a zmianę osoby zajmującej się wątkiem
  13. a nic nowego u niej chyba - ale najważniejsze, ze jej się raczej poszczęści i w sob zostanie zabrana przez fundacje niemiecką.
  14. Ula nikt praktycznie szybciej na koty psów nie sprawdza nim nie ma takie potrzebny, można jedynie wnioskować z opisów jak pies jest tolerancyjny i łagodny to, że koty może również tolerować, ale tak to trzeba psa wyciągnąć i sprawdzić. Aczkolwiek takie schroniskowe badanie nie musi być 100% , bo np ten co kotów nie lubiła i chciał gonić - po 2 tyg śpi na jednym posłaniu, a znów może być tak, że pies jest w schronisku w szoku , ma za dużo bodzców i nawet kotów nie zauważy, a w domu się może rozbrykać. Moje zdanie jest takie, że jeśli pies nie ma morderczych zapędów do kotów to się go da nauczyć przyjaźni kocio-psiej. Niestety sama nie próbowałam - jednak opieram to już na przypadkach adopcyjnych gdzie były różne historie z kotami i psami
  15. i jego pierwszy wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/142023-ani-jamnik-ani-spaniel-wcale-nie-taki-niedotykalski-DANTE-bardzo-potrzebuje-domu[/URL]
  16. [INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/227/4f3016a1d553cfacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d952862cbeebce33"][IMG]http://images37.fotosik.pl/226/d952862cbeebce33m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/230/a6a248966ec01d2emed.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  17. tak ten jest od 2008 roku tylko on nie ma białego dodatku jak pamiętam więcej jego fotek [INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/230/69e13bfb6730dbcdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/142/48404704980eb1f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/231/4ad5015339e2ba72med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/231/5aef95a556950a56med.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  18. jejku biedaczek może się uda , az dziwne ze nikt nie zadzwonił z wyróżnionego allegro :( może teraz jak się ciepło zrobi ktoś będzie chciał go pokochać- on taka min krówka taki umaszczony
  19. odnowiłam mu allegro, ale juz zwykłe a nie wyróżnione :shake:
  20. super ze małe Koni pojadą do DT pewnie szybciutko znajdą domek
  21. Aga zbudlowała wątek psa, dlatego tamten wątek powinien zostać zamknięty, bo nie może miec 1 pies dwóch wątków W każdym razie on ma więcej z jamnika niż ze spaniela - jak bym go oglaszała jako mix jamnika długowłosego- on jest niski a długi
  22. biedna ta Albinka, a kliniki co ją tak załatwiła nie zostawiała bym tego!
  23. jak ketniu nad nim czuwa to juz jest super :) tylko, zeby DT był domowy a nie kojec , bo kojec to on ma w schronie
×
×
  • Create New...