-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Staruszka szuka domu-jej oczy błagają o pomoc!!!! w BDT
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
jeśli mamy ją ogłaszać to foty ładne potrzebne ,bo z tym jednym to nawet nie ma co -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
yuki a jest wątek tej suni co była z nim? -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
no niestety, ale wielu piesków się nie załapie, bo fundacja jest juz zapsiona psiakami i nie mają za bardzo miejsc -np niewidomy staruszek kudłaty. Poza tym jest dużo staruszków, ale nie ma komu zakładać wątki :( -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękuje zaksięgowało się 225zł od 1barto oraz 20zł go-ja:loveu: -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie Pan zgadza się na wizytę - miejscowość to kamiennik 64-733 czyli najbliżej jest Trzcianka ok 50km, Poznań ok 101km kto ma pomysł kto by mógl zrobić wizytę w tym miejscu? -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a skąd Pan jest ? -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
proszę bardzo jeszcze 4 osoby które się zadeklarowały o wpłaty wszystkim pomagającym ogromnie dziękujemy, ze piesek dostał szansę, bo teraz w ogółe w schronisku przepełnienie - ostatnio zostały uśpione 2 psiaki, bo na boskach zaczynają się zagryzać :( -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
GoskaGoska replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o a ja marca nie ma opłaconego a nikt się nie upomina , muszę tylko sprawdzić czy na gdzieś jeszcze konto erki -
kurcze ja tez zrobiłam na parę miesięcy i nie wiem czy się marzec załapał, ale nic sprawdzę sobie na wątku Górki
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękujemy holly bardzo , bo w duży stopniu ratuje finansowo Sonią :Rose: właśnie zaksięgowała się wpłata od niej 280zł z bazarku:loveu: dziś zrobię przelew do Jaggi za resztę sterylki -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
ja ci mogę napisać, ze wiem , ze ten połłysy owczarek toleruje koty, bo byłam w biurze z nim jak kot siedział na biurku, on go chciał powąchać a kot go łapą pac - i się biedak wystraszył- nawet nie warknął , ale to pewnie za ciężki przypadek dla tego Pana, ale jak coś kikou ma 1 kota to może bardziej popatrzeć -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
a nic nowego u niej chyba - ale najważniejsze, ze jej się raczej poszczęści i w sob zostanie zabrana przez fundacje niemiecką. -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Ula nikt praktycznie szybciej na koty psów nie sprawdza nim nie ma takie potrzebny, można jedynie wnioskować z opisów jak pies jest tolerancyjny i łagodny to, że koty może również tolerować, ale tak to trzeba psa wyciągnąć i sprawdzić. Aczkolwiek takie schroniskowe badanie nie musi być 100% , bo np ten co kotów nie lubiła i chciał gonić - po 2 tyg śpi na jednym posłaniu, a znów może być tak, że pies jest w schronisku w szoku , ma za dużo bodzców i nawet kotów nie zauważy, a w domu się może rozbrykać. Moje zdanie jest takie, że jeśli pies nie ma morderczych zapędów do kotów to się go da nauczyć przyjaźni kocio-psiej. Niestety sama nie próbowałam - jednak opieram to już na przypadkach adopcyjnych gdzie były różne historie z kotami i psami -
[INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/227/4f3016a1d553cfacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d952862cbeebce33"][IMG]http://images37.fotosik.pl/226/d952862cbeebce33m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/230/a6a248966ec01d2emed.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
tak ten jest od 2008 roku tylko on nie ma białego dodatku jak pamiętam więcej jego fotek [INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/230/69e13bfb6730dbcdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/142/48404704980eb1f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/231/4ad5015339e2ba72med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/231/5aef95a556950a56med.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
odnowiłam mu allegro, ale juz zwykłe a nie wyróżnione :shake: -
super ze małe Koni pojadą do DT pewnie szybciutko znajdą domek