-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
I co Bianka to ten domek z dogo? -
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
będzie wiadomo, jak znajdzie DS -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ale inne psiaki też mają, czy tylko on tak brudzi -jejku , zeby mu się wszystko szybko uspokoiło -
nie wiem jak to się nazywa fachowa, w kazdy razie jeśli to jest to co ja pisałam, to wirus i robią się takie kalafiorki na tej 3 powiece - właśnie tak podejrzewałam od początku - może wracać tak np jak opryszczka u ludzi. Moja sunia to też ma, ale generalnie nie trze, raz miała jakąś większą aktywność tego wirusa, że zaczęło jej ropieć itd ale po kroplach jej przeszło, więc na razie jej tego nie ruszam.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z Barym szkoda naprawdę, ale pies każdy musi się wybiegać i duży i mały - jak Pani chce mało aktywnego to staruszka musi adoptować :( -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga dobrze sama wiesz, że nie jedne juz byl ,co się tylko od uśpienia nadawał, a poźniej po wyciągnięciu żył jeszcze dość sporo - tym bardziej, ze diagnoza - (tylko właśnie nie doczytałam jaka) była tylko z jednego źródła, wiadomo, ze schron nie wyczerpuje wszystkich możliwości leczenia, ba nawet diagnozy. Owszem nie widziałam go, nie wiem jakie dolegliwości były powodem uśpianie, ale i tak jakby wiedziałam, ze zostanie wysłany za TM to bym prosiła kikou, zeby go zabrała do siebie i próbowała zawalczyć o niego. Swoje osobistego psa nie poddałabym eutanazji, po opinii z jednego źródła , nic nie poradzę, ale niektóre psy z dogo zapadają mi tak w serce, ze ciężko się pogodzić z niektórymi decyzjami. -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nie - a co mu dokladnie było ? nie mogę się jakoś z tym pogodzić, bo wiadomo, ze pies jakby mial dom to mogłby szybciej dojsc do siebie -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
go-ja my tu robimy bazarki - na których jest praktycznie wszystko - jest dział bazarek - : [URL]http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek[/URL] i klikasz w napisz nowy temat i tworzysz swój bazarek - w tytule bazarku powinna być data do kiedy trwa. W bazarku określasz na jakiego psa robisz bazarek - możesz dać fotkę też psa i dajesz link do jego wątku , piszesz do kiedy jest bazarek datę i godzinę No i robisz juz bazarek - fotki towaru ( które zeby dać na forum trzeba wgrać np na fotosik.pl , opis towaru oraz cena może być wywoławcza lub kup teraz i określasz ile by wyniosła również wysyłka- generalnie jeśli ty nadajesz towar najpierw zbierasz pieniądze na swoje konto -bo tam dostajesz za towar + koszty wysyłki - a poźniej przelewasz już za sam towar pieniądze do osoby, która zbiera na psa i zapisuje na wątku w rozliczeniu. -
czyli znalazła się to dobrze , a teraz coś trzeba dla niej wymyśleć, myślę ze trzeba zmienić tytuł, bo kasę tak czy siak trzeba na nią zbierać choćby na sterylkę i jakieś miejsce
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a moze zrobic plakaty z jego ogłoszeniem i moze ktos w Krakowie gdzieś rozwiesił , bo naprawdę to dziwne , ze jeszcze domu nie ma - a on ma allegro? -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
GoskaGoska replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
biedny Edziu jak płacze już po paru dniach - to teraz już jak znajdzie DS to dopiero będzie lament :( , bo przeciez u mamy Moniki to miejsce gdzie już jest dość długo i nie jest tak przerzucany z domu do domu, nawet biedaczek nie wie, ze jeszcze jedna przeprowadzka go czeka , oby jak najszybciej mial to za sobą -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
GoskaGoska replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
najgorsza rzecz w DT jak pies się patrzy z wyrzutem :(, ze się go chce oddać. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
erka ale ten p.Tomasz brat Ingrid jezdzi często raz w tyg z Katowic do Wrocławia, ten co kiedyś dawałam ci nr -poza tym to nie jest tak daleko więc nawet płatny transport się wtedy załatwi -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
u Holly na bazarku Sonii kupiłam sobie parę karteczek - a Holly nie chce kasy za wysyłkę -więc to co bym wydała na znaczki daję na Sonię czyli dopisuję 17zł do jej rachunku i jeszcze 10zł , bo książkę po Monice przejęłam -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
proszę mi wysłać tez nr konta mrówki bo na cegielko bazarku ma do wysłania -
Astek z podszerstkiem ;) Proludzki! MA DOM!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
i jak tam psiak dalej siedzi -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
to co podesłać jakiegoś co potrzebne ogłoszenie? -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
Ula Niemcy są już zapsieni naszymi psami , sami nie mają juz miejsc w DT tam, poza tym w schronisku teraz jest bardzo dużo staruszków, które nie mają wątków na dogo - więc nie można liczyć na to , ze wszystkie ciężkie przypadki od nas zabiorą, muszę też iść pieski w PL do adopcji , bo fundacja nie zabierze wszystkich bid :( -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
proszę jak coś robić na Wrocław - ja jej zrobię allegro i gumtree , cafeanimal - to tych 3 tego nie rób , jesli będzie jakiś dom we Wrocławiu to się zrobi wizyty i ja będę ją mogła mieć na oku , bo już wracam do PL na stałe -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
zrobiłam dogo bazarek cegiełkowy - jeśli by ktoś był chętny proszę Mrówa wysyłaj swoje dane do przelewu i fotki Jammala na maila [url]http://www.dogomania.pl/threads/182060-Amputacja-A-apki-czy-2-zA-operacja-na-juz-fotki-na-sprzedaz-do-28-03-do-24-00?p=14316259#post14316259[/url] -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
tez podniosę na razie poźniej pomyślę co można jeszcze zrobić -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
deklaracji stałych malutko, a ta rodzina co ma go poznać rozumiemu , że na razie milczy? to dla przypomnienia napiszę , ze prosimy o stałe deklaracje