Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. I co Bianka to ten domek z dogo?
  2. ale inne psiaki też mają, czy tylko on tak brudzi -jejku , zeby mu się wszystko szybko uspokoiło
  3. nie wiem jak to się nazywa fachowa, w kazdy razie jeśli to jest to co ja pisałam, to wirus i robią się takie kalafiorki na tej 3 powiece - właśnie tak podejrzewałam od początku - może wracać tak np jak opryszczka u ludzi. Moja sunia to też ma, ale generalnie nie trze, raz miała jakąś większą aktywność tego wirusa, że zaczęło jej ropieć itd ale po kroplach jej przeszło, więc na razie jej tego nie ruszam.
  4. Z Barym szkoda naprawdę, ale pies każdy musi się wybiegać i duży i mały - jak Pani chce mało aktywnego to staruszka musi adoptować :(
  5. Aga dobrze sama wiesz, że nie jedne juz byl ,co się tylko od uśpienia nadawał, a poźniej po wyciągnięciu żył jeszcze dość sporo - tym bardziej, ze diagnoza - (tylko właśnie nie doczytałam jaka) była tylko z jednego źródła, wiadomo, ze schron nie wyczerpuje wszystkich możliwości leczenia, ba nawet diagnozy. Owszem nie widziałam go, nie wiem jakie dolegliwości były powodem uśpianie, ale i tak jakby wiedziałam, ze zostanie wysłany za TM to bym prosiła kikou, zeby go zabrała do siebie i próbowała zawalczyć o niego. Swoje osobistego psa nie poddałabym eutanazji, po opinii z jednego źródła , nic nie poradzę, ale niektóre psy z dogo zapadają mi tak w serce, ze ciężko się pogodzić z niektórymi decyzjami.
  6. no nie - a co mu dokladnie było ? nie mogę się jakoś z tym pogodzić, bo wiadomo, ze pies jakby mial dom to mogłby szybciej dojsc do siebie
  7. go-ja my tu robimy bazarki - na których jest praktycznie wszystko - jest dział bazarek - : [URL]http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek[/URL] i klikasz w napisz nowy temat i tworzysz swój bazarek - w tytule bazarku powinna być data do kiedy trwa. W bazarku określasz na jakiego psa robisz bazarek - możesz dać fotkę też psa i dajesz link do jego wątku , piszesz do kiedy jest bazarek datę i godzinę No i robisz juz bazarek - fotki towaru ( które zeby dać na forum trzeba wgrać np na fotosik.pl , opis towaru oraz cena może być wywoławcza lub kup teraz i określasz ile by wyniosła również wysyłka- generalnie jeśli ty nadajesz towar najpierw zbierasz pieniądze na swoje konto -bo tam dostajesz za towar + koszty wysyłki - a poźniej przelewasz już za sam towar pieniądze do osoby, która zbiera na psa i zapisuje na wątku w rozliczeniu.
  8. czyli znalazła się to dobrze , a teraz coś trzeba dla niej wymyśleć, myślę ze trzeba zmienić tytuł, bo kasę tak czy siak trzeba na nią zbierać choćby na sterylkę i jakieś miejsce
  9. kazdy będzie mial inne wizje co do rasy :) ale na pewno potrzeba go wyciągnąć ze schroniska albo do Jamora albo do Bogatynii
  10. a moze zrobic plakaty z jego ogłoszeniem i moze ktos w Krakowie gdzieś rozwiesił , bo naprawdę to dziwne , ze jeszcze domu nie ma - a on ma allegro?
  11. biedny Edziu jak płacze już po paru dniach - to teraz już jak znajdzie DS to dopiero będzie lament :( , bo przeciez u mamy Moniki to miejsce gdzie już jest dość długo i nie jest tak przerzucany z domu do domu, nawet biedaczek nie wie, ze jeszcze jedna przeprowadzka go czeka , oby jak najszybciej mial to za sobą
  12. najgorsza rzecz w DT jak pies się patrzy z wyrzutem :(, ze się go chce oddać.
  13. erka ale ten p.Tomasz brat Ingrid jezdzi często raz w tyg z Katowic do Wrocławia, ten co kiedyś dawałam ci nr -poza tym to nie jest tak daleko więc nawet płatny transport się wtedy załatwi
  14. u Holly na bazarku Sonii kupiłam sobie parę karteczek - a Holly nie chce kasy za wysyłkę -więc to co bym wydała na znaczki daję na Sonię czyli dopisuję 17zł do jej rachunku i jeszcze 10zł , bo książkę po Monice przejęłam
  15. tak on koniecznie musi iść do hotelu ze szkoleniem- bowiem w schronie ma złą opinię i generalnie zęby nawet na pielęgniarza ponoć pokazuje - nikt go nie adoptuje ze schroniska - a jak bardziej zachojraczy to będzie uśpiony
  16. Justynko a sprawdził wte jej tą 3 powiekę ? moze ma tego wirusa?
  17. proszę mi wysłać tez nr konta mrówki bo na cegielko bazarku ma do wysłania
  18. i jak tam psiak dalej siedzi
  19. to co podesłać jakiegoś co potrzebne ogłoszenie?
  20. Ula Niemcy są już zapsieni naszymi psami , sami nie mają juz miejsc w DT tam, poza tym w schronisku teraz jest bardzo dużo staruszków, które nie mają wątków na dogo - więc nie można liczyć na to , ze wszystkie ciężkie przypadki od nas zabiorą, muszę też iść pieski w PL do adopcji , bo fundacja nie zabierze wszystkich bid :(
  21. proszę jak coś robić na Wrocław - ja jej zrobię allegro i gumtree , cafeanimal - to tych 3 tego nie rób , jesli będzie jakiś dom we Wrocławiu to się zrobi wizyty i ja będę ją mogła mieć na oku , bo już wracam do PL na stałe
  22. zrobiłam dogo bazarek cegiełkowy - jeśli by ktoś był chętny proszę Mrówa wysyłaj swoje dane do przelewu i fotki Jammala na maila [url]http://www.dogomania.pl/threads/182060-Amputacja-A-apki-czy-2-zA-operacja-na-juz-fotki-na-sprzedaz-do-28-03-do-24-00?p=14316259#post14316259[/url]
  23. tez podniosę na razie poźniej pomyślę co można jeszcze zrobić
  24. deklaracji stałych malutko, a ta rodzina co ma go poznać rozumiemu , że na razie milczy? to dla przypomnienia napiszę , ze prosimy o stałe deklaracje
×
×
  • Create New...