ręce odpadają - jeśli Ty nie rozumiesz co znaczy wyciągać psa ze schroniska, zeby go hotelować i pojęcia właściciela psa z dogo ,którego wyciąga się ze schroniska i umieszcza w płatnym miejscu, a tu robi się zbiórki finansowe , by pies mógł przebywać bezpiecznie w danym miejscu, to się lepiej nie wypowiadaj, bo po raz kolejny wydajesz sobie sama świadectwo.
Ciekawa jest czy p.Wanda wie, w jaki kompromitujący sposób jest broniona przez co po niektórych, chyba sama by się zrobiła czerwona ze wstydu, za wpisy jej obrończyń.
dochodzę do wniosku, że jedynie z przytuliska Werona umie pisać w normalny sposób , i choć nie zgadzam się , ze podstawione fakty usprawiedliwiają czyn - to chociaż robi to w sposób kulturalny, może najpierw jej się zapytaj na czym polega dawanie psa z dogo do hotelu nim coś tu napiszesz.
A już daję sobie co po niektóre osoby do listy ignorowanych, żeby nie czytać tego co tu piszą, bo kompletnie się idzie załamać jak się patrzy na tok rozumowania.
Myślę, ze faktycznie już wszyscy wiedzą co mieli się dowiedzieć i jak została sprawa rozwiązana, w jaki sposób zostało opisane oraz na jakie podstawie Szafir nie żyje.
Mi zostaje mieć tylko nadzieję, by całkowicie nie być rozczarowaną postawą p.Wandy, ze jednak żałuje tego co się stało i nim wyda wyrok na jakiegoś psa, to jednak znajdzie trochę czasu na zastanowienie się na tym co robi.
rodzice Maciusia tez popieram dlatego już wpisuję niektóre nick do ignorowanych