-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na GG się zapytałam Moniki to jutro da znać :) -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
80zł doszło od Havanki z bazarku bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaksięgowała się wpłata za bazarki Aska7 i Havanki bardzo dziękujemy Mam nadzieję, ze Fabio cały po zabiegu -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
Mrowka jak znajdziesz chwilę zajrzyj proszę na ten bazarek , bo ciotkom słać zdjęcia trzeba będzie Jammala jako cegiełki :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182060-Amputacja-A-apki-czy-2-zA-operacja-na-juz-fotki-na-sprzedaz-do-28-03-do-24-00[/url] -
dziewczyny tak czy inaczej potrzebne by były bazarki na nią i jakie ewentualne deklaracje - żeby uzbierac kasę chociaz za zwrot benzyny, czy tez szczepienia i sterylkę. Nikt w was nie dałby rady zawieść jej do Katowic, Częstochowy idealnie by było (ciut za Częstochowa- ) Lubinca , bo to połowa drogi
-
Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!
GoskaGoska replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
ja się tez u psiaka zapiszę -
kurde 400zl to strasznie duzo
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a masz jej fotki -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Jagga a u was chip ile kosztuje? ma GG mialam zapytanie o nią niby Pan ma dzwonić do ciebie , ale jak cos to go przemagluj jeszcze -
badania na przeciwciala są ważne całe życie - jeśli nie spoźnisz się ze szczepieniem - przed samy wyjazdem tez masz jeszcze parę rzeczy do zrobienia, ale przeciwciała przed czipem trzeba zrobić - naprawdę jak przyjrzysz wątek to parę razy już była cała procedura opisywana wjazdu psa do UK. co do mieszkania - jak będziesz dobrze szukać to znajdziesz - jak pisały tu dziewczyny każda z nas jest tu z psem i jakoś mieszka. Większość umów jest juz z założenia , ze bez zwierząt- ale to nie znaczy, ze nie można - trzeba się pytać przed wynajem i założyć , ze będą chcieli większą kaucje - normalnie z reguły chcą miesiączny depozyt - a w przypadku psa mogą chcieć więcej. Pamiętaj tylko, że agencje mieszkaniowe zazwyczaj od każdego chcą -aby osoba wynajmująca miała umowę o pracę, konto bankowe i czasami referencje - bez tego w ogóle może być ciężko cos wynająć
-
paszport już teraz , bo żeby pies mógł wjechać musi minąć od badania krwi 6 miesięcy, ale na wątku to już było tyle razy napisane , że spokojne znajdziesz dokładne info, z psem to autem najlepiej jechać. A ja właśnie wracam do PL na stałe - nie wiem jak się zabiorę ze wszystkim i jak to wszystko będzie , ale zaczynam się stresować przeprowadzką
-
FIONKA- przemiła sunia w typie amstaffa! WROCŁAW
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
WE WROCŁAWSKIM SCHRONISKU OD 2009 ROKU ŻYJE SOBIE MILUTKA SUNIA W TYPIE AMSTAFFA - KTÓRA JEST BARDZO MIŁA I TOWARZYSKA - JEDNAK TO, IŻ JEST W TYPIE AMSTAFFA JEST DLA NIEJ PRZEKLEŃSTWEM, BOWIEM ODSTRASZA TO OSOBY PRZYCHODZĄCE DO SCHRONISKA i myśląc o adopcji jakiegoś pieska. Fionka tak czeka zamknięta za kratami, na człowieka, który wreszcie ją pokocha i podaruje domek. Sunia uwielbia spacery jednak nie lubi zostawać sama w mieszkaniu, w związku z tym sunia powinna zamieszkać w domu z ogrodem, by na czas nieobecności opiekunów mogła zostawać o ogrodzie. Fiona jest wysterylizowana - jej schroniskowy nr [B]1988-09 - ważne przy odbiorze psa w schronisku. [/B] -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
JAK MASZ WOLNE MIEJSCE TO poproszę o ogloszenia dla tego owczarka : [url]http://www.dogomania.pl/threads/180420-Owczarek-niemiecki-krA-tkowA-osy-FANGO-po-nieoperacyjnym-urazie-DO-WZIAE-CIA-OD-ZARAZ[/url] -
najgorsze jest to, ze ona moze byc jednego dnia a drugiego nie. A jak tam w waszym transportem do Katowic? I ten Tomek brat Ingrid44 - on regularnie jeżdzi Katowice - Wroclaw - juz się powtarzałam , ale warto o tym pamiętać.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no nic napisałam tylko moje zdanie, bo na wątku przecież nie trzeba przecież pisać coś non-stop tylko jak coś się dzieje czy zmienia się sytuacja psa. no to Lidi odświeżyłam cafeanimal. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erka zawsze bezpieczniej jest podawać nr postu - nie strony, bo to ile ktoś ma stron - to zależy od ustawień osobistych - i ile ktoś ma w opcji ilości postów wyświetlanych na stronie. A czy dziewczyny myślałyście o tym, by ten wątek zamknąć, a otworzyć taki sam , ale nowy? ten się tak okropnie rozrósł, ze będąc na ostatniej stronie jak chce zajrzeć na 1 stronę to jednak jest wyzwanie- bo opcja w dogo <,OSTATNI> nie bardzo działa. Myślę, ze mimo wszystko jak pies nie ma wątku to gubią się jego foty i ciężej upilnować co jak i gdzie i jedynie Wy wiecie poźniej o co chodzi i o jakiego psa. A już zapomniałam Lida to z pod Lidla jest juz w DS? - bo przyszedł maila o odnowienie ogłoszenia - ale chyba już jej nie trzeba. -
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
hehehe no to sunia ma swoją budę domową :) Myślę, że przejdzie jej z tym jedzeniem jak zrozumie , że jej jedzenia nie zabraknie -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a Monika chyba nie dostała tych fotek -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
wreszcie się zebrałam i zrobiłam suni wyróznione allegro na 14 dni a właśnie w związku z tym mam parę pytań ; czy ona ma chipa ? Jak teraz chodzi na smyczy już lepiej nie ciągnie jak lokomotywa? Czy ona ma okazje Jagga u Ciebie zostawać sama ? pozniej posprawdzam literówki, ale nich juz wisi na allegro [URL]http://www.allegro.pl/item969607311_sunia_w_typie_doberman_duza_lubiaca_dzieci.html[/URL] GUMTREEKATOWICE cafeanimal.pl -
A Ulv u ciebie to platny DT?
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękuję :) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
psy z Wrocławia mają chipy -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
a masz jego nr schroniskowy? jak jest taki specyficzny to trzeba go zacząć ogłaszać - a ile on ma gdzieś lat? -
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
no to super mam nadzieję, ze będą fotki