Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. no śliczny dziado :) i jaki uśmiechnięty - a ty dalej masz śnieg??? U mnie była piękna wiosna w dzień teraz niestety na dobre zaczęło padać :(
  2. hehehe no ja chyba już za stara jestem na takie odczytywanie drobnego druczku , zeby te wyniki sobie porównać- ale wierzę ci na słowo, ze są dobre daję foto do pierwszego postu
  3. taaa a w ogóle to weszłam tu wcześniej zeby bazarek zapisać na 1stronie
  4. zrobi się ciepło to o adopcje będzie łatwiej. Jagga jak możesz zrób jej fotkę z dziecmi- jak coś to buzie dzieciom się zamarze, ale takie foty z dziećmi są bardziej przekonujące niż to, ze się napisze,że lubi dzieci - ludzie to wzrokowy, i choćby były nie wiem jak dobre teksty ogłoszeni - to nie pomogą jak nie ma ślicznych fotek, a jak są śliczne zdjęcia - to można się nie wysilać z ogłoszeniami, a ludzie będą bardziej zainteresowani. WIęc prosimy o foty z dziecmi i domowe,bo jak jej szukamy domowego DS to też niech ludzie zobaczą jak dobrze się w warunkach mieszkaniowych prezentuje. A nie masz Jagga jakieś chusteczki czerownej albo żółtej zeby ją ukoloryzować jakoś? hehe to się rozpisałam :oops: Jagga jak ci się zaksięguje wpłata to proszę potwierdz na wątku
  5. Kasia, proszę napisać ile za wizytę trzeba przelać? dobrze, ze wyszło co to takiego, bo można z tym walczyć, jeju ten biedak może przecież mieć to latami :( i mogło go to w końcu wykończyć :(. psom faktycznie lepiej podać profilaktycznie tą tabletkę , co się bierze jednarazowo - ludzie dorośli się tak łatwo nie zarażają - więc mam nadzieję, że ciebie i ekipę ominie
  6. a czy to tez mozna wykonczyc jak owsiki? Jeśli tak to niekonieczna jest kuracja antybiotykowa idę się doszkolić na necie. tak dla ciekawości u ludzi się objawia : [I]U dorosłych występują nudności, brak apetytu, gwałtowne, wodniste, sfermentowane stolce, gazy, niewielka gorączka, wzdęcia, kurczowe bóle brzucha, niekiedy w okolicy pęcherzyka żółciowego, bóle głowy, zmęczenie, bezsenność, reakcje uczuleniowe z różnego rodzaju wysypką i stany podgorączkowe. U dzieci zwykle występuje wodnista biegunka.[/I] [I]Leczenie powinno objąć nie tylko osoby chore (mające objawy), ale i bezobjawowych nosicieli, u których wykryto pasożyty. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaka%C5%BCenie"]infekcji[/URL]. Dlatego, jeśli u jednego członka rodziny stwierdza się lambliozę, należy wykonać testy u pozostałych i wykluczyć zakażenie lub potwierdzić i podjąć leczenie. [/I] [I]Lekiem z wyboru jest [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Tinidazol"]tinidazol[/URL], stosowany w doustnej dawce jednorazowej 2 g, . Skuteczny jest również [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Metronidazol"]metronidazol[/URL] stosowany doustnie w dawce 250 mg 4 razy dziennie przez 5 do 7 dni lub 2 g raz dziennie przez 3 kolejne dni; lekiem drugiego rzutu jest [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Furazolidon"]furazolidon[/URL] (jedyny zarejestrowany w USA przez [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ameryka%C5%84ska_Agencja_ds._%C5%BBywno%C5%9Bci_i_Lek%C3%B3w"]FDA[/URL] do leczenia giardiozy); dawniej stosowano kwinakrynę. Skuteczne są [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Albendazol"]albendazol[/URL] i [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Paromomycyna"]paromomycyna[/URL].[/I]
  7. mrówka ten post 74 i info z niego daj do pierwszego postu zeby wszyscy co wejdą na wątek od razy zobaczyli o co chodzi i na jaki cel , wrzuciałam info o zabiegu na wątku wrocławskim
  8. dziewczyny nasz wrocławiak ktorego mrówka niedawno wzięłam na bezpłatny tymczas potrzbuje pilnie operacji koszt to 500zł jesli ktoś moze proszę zajrzycie [url]http://www.dogomania.pl/threads/181116-potrzeba-na-cito-500zA-na-operacjAE-bo-inaczej-grozi-mu-amputacja-A-apki[/url]
  9. no to super, trzymam kciuki zeby się wszystko udało jak najszybciej załatwić i psiak już mógł być w DS :)
  10. a kikou ma nr w podpisie - to żadna tajemnica to tu daję :) 0792 333 938
  11. ela40 ta malenka jak coś ma wątek na dogo :)
  12. to podaj w ogłoszeniu nr do kikou a moze byc tez moj mail [email protected] dziękuję ;)
  13. zaksięgowało się 15zł od Słomki Słomka a mogła byś go wysłać do gw? tobie często drukują , a mi jeszcze nigdy nie wydrukowali
  14. to czekamy, bo biedka już powinien mieć dom stały
  15. ja mam kontakt- niestety sunia dalej powarkuje i pokazuje zęby, Pani miala się kontaktować z jakimś behawiorystą - bawi się normalnie - a czasami nie wiadomo dlatego zaczyna się rzucać. Moze diva wiesz gdzie w okolicy jest jakiś dobry specjalista od szkolenia psów?
  16. Nic opuszczam ten wątek, co nie znaczy, że zapominam o Szafirze,pojawię się jak Marta da znać jakie są oficjalne odpowiedzi. Na wątku już sobie Molli sama pisze wymyślone scenariusze , nic nie wie o sprawie psa, a już wypisuje takie androny - że nawet nie ma co polemizować, z kimś kto chce tylko ludzi wprowadzać błąd. Po tym co piszesz i w jaki sposób fantazjujesz na poczekaniu - zaczyna się zastanawiać ile jest prawdy w prawdzie w wersji o śmierci Szafira.
  17. wiesz co myślę, ze jak oni nastawieni są na pracę z psami to własnie Niwę trzeba by było zaproponować, bo z 2008 jest az 15 psów w tym ona
  18. oby wypaliło a jedynie coś Panu wypadło
  19. niby tak ,ja zawsze ma strach jak mam psa zapisac na zabieg-ale poźniej często wychodzą problemy z prostatą albo hormonami, poza tym kastrata łatwiej wyadoptować jeśli w domu jest np suczka A Koperek jak u ciebie wyjdzie jakiś fajny domek to było by też super, bo tu będzie potrzebny transport, bo sam Pan po niego nie przyjedzie
  20. zapytaj się od razu czy nie wezną innego od nas :)
  21. ale to nie ten DT zmienil się w DS -tylko inni ludzie?
  22. Ula najlpierw badanie krwi - bo on zaniedbany nie wiadomo czy się nadaje
  23. dzięki jakoś nie skojarzyłam ze to ona
×
×
  • Create New...