-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no śliczny dziado :) i jaki uśmiechnięty - a ty dalej masz śnieg??? U mnie była piękna wiosna w dzień teraz niestety na dobre zaczęło padać :( -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
hehehe no ja chyba już za stara jestem na takie odczytywanie drobnego druczku , zeby te wyniki sobie porównać- ale wierzę ci na słowo, ze są dobre daję foto do pierwszego postu -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
taaa a w ogóle to weszłam tu wcześniej zeby bazarek zapisać na 1stronie -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zrobi się ciepło to o adopcje będzie łatwiej. Jagga jak możesz zrób jej fotkę z dziecmi- jak coś to buzie dzieciom się zamarze, ale takie foty z dziećmi są bardziej przekonujące niż to, ze się napisze,że lubi dzieci - ludzie to wzrokowy, i choćby były nie wiem jak dobre teksty ogłoszeni - to nie pomogą jak nie ma ślicznych fotek, a jak są śliczne zdjęcia - to można się nie wysilać z ogłoszeniami, a ludzie będą bardziej zainteresowani. WIęc prosimy o foty z dziecmi i domowe,bo jak jej szukamy domowego DS to też niech ludzie zobaczą jak dobrze się w warunkach mieszkaniowych prezentuje. A nie masz Jagga jakieś chusteczki czerownej albo żółtej zeby ją ukoloryzować jakoś? hehe to się rozpisałam :oops: Jagga jak ci się zaksięguje wpłata to proszę potwierdz na wątku -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Kasia, proszę napisać ile za wizytę trzeba przelać? dobrze, ze wyszło co to takiego, bo można z tym walczyć, jeju ten biedak może przecież mieć to latami :( i mogło go to w końcu wykończyć :(. psom faktycznie lepiej podać profilaktycznie tą tabletkę , co się bierze jednarazowo - ludzie dorośli się tak łatwo nie zarażają - więc mam nadzieję, że ciebie i ekipę ominie -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a czy to tez mozna wykonczyc jak owsiki? Jeśli tak to niekonieczna jest kuracja antybiotykowa idę się doszkolić na necie. tak dla ciekawości u ludzi się objawia : [I]U dorosłych występują nudności, brak apetytu, gwałtowne, wodniste, sfermentowane stolce, gazy, niewielka gorączka, wzdęcia, kurczowe bóle brzucha, niekiedy w okolicy pęcherzyka żółciowego, bóle głowy, zmęczenie, bezsenność, reakcje uczuleniowe z różnego rodzaju wysypką i stany podgorączkowe. U dzieci zwykle występuje wodnista biegunka.[/I] [I]Leczenie powinno objąć nie tylko osoby chore (mające objawy), ale i bezobjawowych nosicieli, u których wykryto pasożyty. Zapobiega to rozprzestrzenianiu się [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaka%C5%BCenie"]infekcji[/URL]. Dlatego, jeśli u jednego członka rodziny stwierdza się lambliozę, należy wykonać testy u pozostałych i wykluczyć zakażenie lub potwierdzić i podjąć leczenie. [/I] [I]Lekiem z wyboru jest [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Tinidazol"]tinidazol[/URL], stosowany w doustnej dawce jednorazowej 2 g, . Skuteczny jest również [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Metronidazol"]metronidazol[/URL] stosowany doustnie w dawce 250 mg 4 razy dziennie przez 5 do 7 dni lub 2 g raz dziennie przez 3 kolejne dni; lekiem drugiego rzutu jest [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Furazolidon"]furazolidon[/URL] (jedyny zarejestrowany w USA przez [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ameryka%C5%84ska_Agencja_ds._%C5%BBywno%C5%9Bci_i_Lek%C3%B3w"]FDA[/URL] do leczenia giardiozy); dawniej stosowano kwinakrynę. Skuteczne są [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Albendazol"]albendazol[/URL] i [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Paromomycyna"]paromomycyna[/URL].[/I] -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
mrówka ten post 74 i info z niego daj do pierwszego postu zeby wszyscy co wejdą na wątek od razy zobaczyli o co chodzi i na jaki cel , wrzuciałam info o zabiegu na wątku wrocławskim -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny nasz wrocławiak ktorego mrówka niedawno wzięłam na bezpłatny tymczas potrzbuje pilnie operacji koszt to 500zł jesli ktoś moze proszę zajrzycie [url]http://www.dogomania.pl/threads/181116-potrzeba-na-cito-500zA-na-operacjAE-bo-inaczej-grozi-mu-amputacja-A-apki[/url] -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no to super, trzymam kciuki zeby się wszystko udało jak najszybciej załatwić i psiak już mógł być w DS :) -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a kikou ma nr w podpisie - to żadna tajemnica to tu daję :) 0792 333 938 -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ela40 ta malenka jak coś ma wątek na dogo :) -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to podaj w ogłoszeniu nr do kikou a moze byc tez moj mail [email protected] dziękuję ;) -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaksięgowało się 15zł od Słomki Słomka a mogła byś go wysłać do gw? tobie często drukują , a mi jeszcze nigdy nie wydrukowali -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
to czekamy, bo biedka już powinien mieć dom stały -
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
ja mam kontakt- niestety sunia dalej powarkuje i pokazuje zęby, Pani miala się kontaktować z jakimś behawiorystą - bawi się normalnie - a czasami nie wiadomo dlatego zaczyna się rzucać. Moze diva wiesz gdzie w okolicy jest jakiś dobry specjalista od szkolenia psów? -
Nic opuszczam ten wątek, co nie znaczy, że zapominam o Szafirze,pojawię się jak Marta da znać jakie są oficjalne odpowiedzi. Na wątku już sobie Molli sama pisze wymyślone scenariusze , nic nie wie o sprawie psa, a już wypisuje takie androny - że nawet nie ma co polemizować, z kimś kto chce tylko ludzi wprowadzać błąd. Po tym co piszesz i w jaki sposób fantazjujesz na poczekaniu - zaczyna się zastanawiać ile jest prawdy w prawdzie w wersji o śmierci Szafira.
-
patrze na świat jednym oczkiem... maleńki Pirat w dt
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wiesz co myślę, ze jak oni nastawieni są na pracę z psami to własnie Niwę trzeba by było zaproponować, bo z 2008 jest az 15 psów w tym ona -
Wychuchany, wypieszczony agresor MA DOM U SUPER LUDZI! :)))
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
oby wypaliło a jedynie coś Panu wypadło -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niby tak ,ja zawsze ma strach jak mam psa zapisac na zabieg-ale poźniej często wychodzą problemy z prostatą albo hormonami, poza tym kastrata łatwiej wyadoptować jeśli w domu jest np suczka A Koperek jak u ciebie wyjdzie jakiś fajny domek to było by też super, bo tu będzie potrzebny transport, bo sam Pan po niego nie przyjedzie -
patrze na świat jednym oczkiem... maleńki Pirat w dt
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
zapytaj się od razu czy nie wezną innego od nas :) -
patrze na świat jednym oczkiem... maleńki Pirat w dt
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ale to nie ten DT zmienil się w DS -tylko inni ludzie? -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękujemy również bardzo :) -
Bejuś przepraszam! Za tm['] wrocław
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ula najlpierw badanie krwi - bo on zaniedbany nie wiadomo czy się nadaje -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
dzięki jakoś nie skojarzyłam ze to ona