słuchajcie - piesek może opuścić schronisko i pojechać na dt do kikou - za 350zł - do tego by mogł pojechać jeszcze ten co również jest bardzo zagrożony eutanazją 18latek za 250zł - tego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-czy-250zA-deklaracji-staruszek-z-wyrokiem-prosi-o-pomoc[/url]
są pieniądze po Boro , ale one nie wystarczą , by psiaki mogły pojechać , bo co poźniej ? dlatego szukamy deklaracji stały dla nich - nie muszą być od teraz, ewentualnie do maja - tylko , zeby były pewne , bo co poźniej będzie ??
Sama guzik zrobię jeśli nikt nie pomoże, psy umrą w schronisku :(