Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. wpisac ich koniecznie trzeba na czarne kwiatki, bo ludzie zupelnie niepoważni
  2. a tu 18latek którego wyciągamy ze schroniska - proszę poreklamujcie wątek gdzie się da ; [url]http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-czy-250zA-deklaracji-staruszek-z-wyrokiem-prosi-o-pomoc[/url]
  3. zapisuje się u niej a nie ma więcej fotek?
  4. prosimy dalej o pomoc dla psiaczka
  5. bardzo dziękuję mam nadzieję, ze pv doszlo, bo dogo jak czołg chodzi
  6. no w kazdy razie jeszcze miesiąc może posiedzieć pozniej juz kasy nie ma :( a ja bez zaskórniaków ;(, bo teraz jeszcze we Wrocławiu masakra ze staruszkami i 2 idą na płatny DT -a jeszcze nic z deklaracji nie ma, ale nic trzeba jakoś dawać radę ;(
  7. to co dzis go oddali i czy oddali go we Wrocławiu?! Masakra a co to za dziecko?! wydaje mi się ze to nie była przyczyna prawdziwa i czy oni dzwonili , ze jadą psa oddać? czy zadzwonili po fakcie?! gratuje ludziom głupoty:angryy: nawet pies nie był 48h
  8. słuchajcie - piesek może opuścić schronisko i pojechać na dt do kikou - za 350zł - do tego by mogł pojechać jeszcze ten co również jest bardzo zagrożony eutanazją 18latek za 250zł - tego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181285-Eutanazja-czy-250zA-deklaracji-staruszek-z-wyrokiem-prosi-o-pomoc[/url] są pieniądze po Boro , ale one nie wystarczą , by psiaki mogły pojechać , bo co poźniej ? dlatego szukamy deklaracji stały dla nich - nie muszą być od teraz, ewentualnie do maja - tylko , zeby były pewne , bo co poźniej będzie ?? Sama guzik zrobię jeśli nikt nie pomoże, psy umrą w schronisku :(
  9. słuchajcie piesek moze byc bezpieczny - ale potrzeba jest 250zł deklaracji - kto ile pomoze?
  10. Ula to podlinkuj tez ten mały banerek i wymienie
  11. to do którego pojechał hoteliku, bo bylo parę propozycji?
  12. podniesiemy dziadka może ktoś jeszcze do niego zajrzy i będzie chciał pomoc
  13. sliczny Gapcio jest naprawdę
  14. erka spokojnie na sterylizacje będzie bazarek holly i to co jest u Jaggi po Wafelku - więc sterylkę mamy z czego opłacić. gorzej , ze brak 200zł stały deklaracji jeśli sunia miałby być u Jaggi dłużej
  15. dziękujemy każda pomoc się liczy
  16. Ula musimy się skupić na szukaniu mu DS -możesz mu zrobić banerek z napisem nad głową - wisi eutanazja? w miedzy czasie szukając deklaracji na domowy DT ,bowiem ten piesek pewnie w nim będzie juz dożywotnio - więc deklaracje pewnie długo terminowe -zobaczmy co zadzieje się na wątku
  17. jejku oby przetrzymała jakie to pozycje ksiązek - niektóre foty są w księgarniach to moze link do nich wstawić - i tak rozwiązań problem braku aparatu, kazdy będzie mogł zobaczyć jaka to ksiązka poprzez link
  18. ona tak moze robic ze strachu ,jak sie poczuje bezpiecznie to powinno sié ulozyc, no i do tego psy muszą ustalić sobie zasady, kto jest ważniejszy.
  19. zapisuje sobie jeszcze jeden post
  20. bardzo się cieszę, ze pojechał i mam nadzieję, że fotki będą i nie będzie reklamacji
  21. oj bidak, ale po kastracji się tak żle czuje, czy od zimna mu łapy siadły :(
×
×
  • Create New...