Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. kurcze one takie zarobaczone ze je zywcem te robale zjedzą - nie można im podać tabletek na odrobacznie
  2. przelewy zróbcie tak jak wam pasuje, byle były :) ja kikou placić mam 8, ale jak będzie poślizg to kikou odsetek nam nie naliczy :)
  3. ale zmarszczek szuka domku w całej Polsce :) dzięki za ogłoszenia aby mu pomogły
  4. w między czasie zaksięgowało się 25zł od Mruczki i 20zł od czerdy jak zwykle dziękujemy i prosimy o wpłaty reszty deklaracji
  5. wszystkim bardzo dziękuję za pomoc w między czasie zaksięgowało się 25zł stalej deklaracji od Mruczki
  6. to jak dogo dziala to podniosę sunię
  7. jeśli pies ma taki opis: Bardzo zrównoważony, spokojny, otwarty, nad wyraz łagodny i opanowany! to będzie do dzieci też się nadawał spokojnie
  8. dzięki Ula za ogloszenia
  9. ja jestem dobrej myśli , ze domek się dla niego znajdzie, bo przecież to śliczny piesek i że na ogłoszenia będzie oddzew - piesek potęskni, ale na pewno się przystosuje, trzymam za niego kciuki
  10. ja tez go podniosę biedaczka, myślę, że tytuł za mała dramatyczny i nie pokazuje jak potrzebuje pomocy
  11. jak się patrzę jaki on pełen energii to szok, że w schronisku taka bida była i można powiedzieć, ze siedział w boksie umieralni , bo tam same najstarsze psiak i wyglądał jak kupa nieszczęścia.
  12. podniosę Czara, wisi sobie na stronie fundacji niemieckiej , ale i tam coś nikt nie dzwoni, kurde nie wiem może jakby nie miał łap to by się nim ktoś zainteresował :( , ale oczywiście tego mu nie życzę niech sobie biega na 4 łapkach.
  13. ja tak myślę i myślę co z tą mamusią będzie ;( A czy ktoś w ogóle sprawdzał jak ona chodzi na smyczy i czy umie? Ile ona gdzieś ma lat?
  14. Marii ja będę powtarzać w koło i zawsze - że czasami lepiej psy mają w mieszkaniach niż te w ogródkach, ogródki ludzi rozleniwiają i ludzie z psami w ogólne na spacer nie chodzą A Pani zgadza się na wizytę poadopcyjną? Jeśli tak kogoś się poprosi o sprawdzenie za jakiś czas, ja jestem taka, ze jak coś chce to nie umie czekać cierpliwie, a jeśli Pani chce opłacić szczepienia to jak najbardziej powinnaś jej pozwolić na to- przecież to jej pies będzie i człowiek musi się liczyć z wydatkami, nawet adoptując ze schroniska psa ponosi się opłaty. A Ty tak masz tyle bid sama i na hotelowe pieski potrzebujesz, że już po co dokładać do psów co mają iść do DS.
  15. dokładnie, żadna z nas nie porównywała p.Wandy do Bożenie Wahl - tylko to sama zrobiła obrończyni p.Wandy. Jeśli zaś gmina płaci za psy, to można zatrudnić pracownika - jak w większość schronisk, nie obrabia 300psów w dwóch miejscach jedna osoba + wolontariuszki. dyskusja o tym jak funkcjonuje schronisko - same został wywołane, przez to, ze to brak czasu i masa pracy utrudniło wykonanie telefonu do opiekunka Szafira.
  16. dobrze, ze zachowałaś zimną krew - oj te psiak kochane, a czasami takie głupole
×
×
  • Create New...