-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
i bazarek z butami dla ALbinki zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/182743-Nowe-buty-z-londynu-wiosna-lato-r-39-zebra-szpilki-i-37-baletki-7-04-kup-teraz[/url] [IMG]http://i44.tinypic.com/2zjdgqu.jpg[/IMG] lub [IMG]http://i.ebayimg.com/18/%21BdHip-wCGk%7E$%28KGrHqMH-CEEq-WI7G+EBK3fBcih6g%7E%7E_3.JPG[/IMG]
-
A czy ta osoba adoptująca nie może się dołożyć do transportu? takie domki są z reguły lepsze jak coś dają od siebie - a nie jak dostają psa pod nos - ja rozumiem, ze tu nie ma czasu- ale ludzie nie mają wizyty przed adopcyjnych - niech chociaż dołożą się do psa - będzie większa pewność , ze pies nie będzie miał żle, jesli kogoś nie stać, zeby pokrył koszty paliwa- jak utrzyma psa przez najbliższy czas i to dużego- jakoś nie lubię jak ludzie mają pod drzwi psy przywożone . a adoptujący nic z siebie nie daje
-
Niunia prosi o pomoc dalej dziewczyny tak przypomnę, że naprawdę 2 zł jest tak samo ważne jakby każda inna wpłata , gdyby każdy zrobił choć minimalną wpłatę łatwiej by było uzbierać kasę przypomnę o cegiełkach 2 zlotowych - jeśli ktoś może sobie zakupu gazety, kasowania biletu i nie wiem sama co tam 2 zł może kosztować to niech dołoży te 2zł by topniała ta góra lodowa brakującej kasy [url]http://www.dogomania.pl/threads/182650-Wieczny-bA-l-mA-odej-suni-czy-2zA-na-zabieg-dogofoty-za-dwa-zA-oty-bA-agamy-do-18-04[/url] moze ktoś coś ma na bazarki - to niech wystawia
-
KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!
GoskaGoska replied to posokow's topic in Już w nowym domu
no szczęściara z niej niesamowita , że taki DT znalazła - dziękujemy w jej imieniu :) -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to pięknie -nie dość, że wiekowy to Pan , to jeszcze na chłopców :evil_lol: -
Jammal już po operacji ! DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
GoskaGoska replied to mrowa23's topic in Już w nowym domu
czekamy na foteczki co by ciotkom z cegiełek mozna było wyslac :) a tak trochę w temacie zabiegu - dziewczyny - tu jest młoda sunia potrzebuje ok 5tys na zabieg proszę jak możecie wygrzebac 2 zł to zajrzyjcie proszę, bo to wielka kwota i musi wiele osób pomoc by się udało : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182650-Wieczny-bA-l-mA-odej-suni-czy-2zA-na-zabieg-dogofoty-za-dwa-zA-oty-bA-agamy-do-18-04[/URL] -
na razie na dogocegielkach jest 166zł - poki nie ma fundacji to trzeba skupić się na dogomaniakach - a jak będzie fundacja to szybciutko ruszyć z allegro cegiełkami i zbiórce na naszej -klasie, oraz co przyjdzie tylko do głowy , bo czas ucieka a biorac pod uwagę wysokość kwoty zbiórka musi być robiona gdzie tylko się da. nie wiem tylko jak to będzie jak fundacja będzie miała kasę, bo raczej wypłacają na podstawie faktury - jeśli zagranicą miała by mieć zabieg - na pewno klinika nie będzie chciała czekać na odroczenie zapłaty
-
Aniu nie moja sprawa ale czy w piekarni tyle zarobisz byś mogła wydać ok 900 funtów na samo mieszkanie? pewnie, możesz spróbować- jak jechałam tutaj wydawało mi się, że mi obojętnie czy PL czy UK, po 1 roku miała dość UK i wiedziałam, ze chcę wracać do PL - i nie o pracę czy kasę chodziło, ale strasznie dużo rzeczy mnie tu denerwowało prawie na każdym kroku. PO 4 latach trochę przywykłam do dziwnych rzeczy tutaj , ale cieszę się że wracam już na stałe do PL-niestety najpierw tylko z psem, a TZ dojedzie za jakiś czas. Coż , ale zdania są zawsze podzielone jednym lepiej jest tu, innym tam ,ale pewnie o to chodzi, zeby się przekonać samemu co się woli.
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja prowadzę jego rachunki więc proszę do mnie, a ja do Kasi przekazuje całość za DT i inne koszty :0 Bardzo dziękujemy zaraz wyślę swoje dane- juz sama nie wiem czy dałam do 1 postu:oops: -
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
mari23 jak coś to naprawdę bardzo prosto - wystarczy spróbować i już leci- trzeba mieć tylko zdjęcia psa na kompie swoim - i ułatwia jak się zalogujesz na dany portal ogłoszeniowy - jak znajdziesz czas zacznij może od gumtree.pl - łatwo się robi- oraz morusek.pl jest też skuteczny oraz cafeanimal.pl -
Niwa - dzikie serce do wzięcia.. Wrocław..
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
ja w pon dam te co są na negri stronie - kurde szkoda, ze poznikały te co były :( -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
u Niwy - kurcze trzeba popatrzeć chyba yuki gdzieś miala jej fotki i ona wgrywala -
Niwa - dzikie serce do wzięcia.. Wrocław..
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
tekst od Betlinki i przerobiony pod Niwę Człowiek jako istota myśląca i empatyczna powinien być współczujący na krzywdę słabszych i szanować każde stworzenie – wszak każde stworzenie może odczuwać cierpienie. Okazuje się jednak, że empatia to słowo nieznane części osób – z braku empatii rodzi się zaś taka tragedia, jak tragedia przerażonej Niwy. Niwa to młoda suczka, ma około 4 lat – przeżyła jednak już tyle złego, że początkowo, na widok obcej osoby trzęsie się i kuli ogonek. Musi się dopiero nauczyć, że człowiekowi można zaufać – przy cierpliwej i kochającej osobie na pewno uczyni znaczne postępy i nadejdzie dzień, że wystawi brzuszek do głaskania. Strachem reaguje na obcych, boi się smyczy, obroży. Jednak po dłużej chwili stopniowo zaczyna się wyciszać, zaufać. Sunia potrzebuje człowieka o dobrym serduszku, cierpliwego i ciepłego- który stopniowo będzie uczył sunię, że człowiek może ją kochać i dobrać. Za jakiś czas gdy zaufa, będzie najukochańszym psem na świecie. Jest już zaszczepiona i odrobaczona,w razie potrzeby będzie wysterylizowana. Potrzebuje cierpliwych, mądrych właścicieli, którzy dadzą jej ciepło i dom. Jeśli chcesz adoptować Niwę, skontaktuj się: [SIZE=3][B] 0668-980-123[/B] [SIZE=3][EMAIL="[email protected]"][B][I][email protected][/I][/B][/EMAIL] [/SIZE][/SIZE] -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
hehe no Kikou mlodziutkie to raczej nie będzie miała - ale tak większość ludzi jak dzwoni o jednego psa, to już o innym raczej nie chcą słyszeć - nie wiedzieć nawet czemu tak jest, o DS ja o wiem od Marty, a ona od demi - ok 6 kwietnia jest wizyta u Pani zainteresowanej - więc nie wiem , jeśli nie wypali to najwyżej po 12 kwietnia sama siądę do ogłoszeń A myślę, ze tekst Betinki można trochę przerobić i można go wykorzystać dla Niwy dzikawej ze schroniska , bo ona juz od 2008 siedzi i nic :( tu Niwa [url]http://www.dogomania.pl/threads/139042-Niwa-dzikie-serce-do-wziAE-cia-WrocA-aw[/url] -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Laikinia a juz zaczely ogłoszenia- bo ponoc jakis dom na nią jest chętny- szkoda zmarnować pakietu- jak Czarek czy Gaja nic nie mają :( a dziewczyny jak cos wiecie, ze jest jakaś szansą na dom to piszcie na wątku - a nie tylko między sobą- bo poźniej człowiek nie wie co się dzieje - i pakiet 50ogłoszeń przepadnie :shake: -
zapiszę się u maluchów
-
Łódź{FNiZ} Basza odszedł...
GoskaGoska replied to jola od jadzi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
caly czas trzymam kciuki za Baszę , ale wiem , ze teraz ma najlepszy okres w swoim życiu a tak na marginesie Albinka potrzebuje, az 5 tys jej stan się pogorszył - jest tylko 1 nadzieja -jak możecie zajrzycie proszę, bo każda pomoc się liczy, bo taka suma to wrecz gigantyczna jest http://www.dogomania.pl/threads/177257-GwaA-towne-pogorszenie-stanu-Albinki-Prosimy-gorAE-co-o-wsparcie-finansowe-na-leczenie -
dobra to czas zacząć działać - kto na konto zbiera i jakie? Kurde niestety ja przez tą przeprowadzkę jestem na dogo jak sobie przerwę jedynie robię -ale na pewno zrobię dla Albinki duży bazarek jak tylko znajdę chwilkę w PL ,dam sporo nowych rzeczy i prawie nowych więc myślę , ze ciotki się skuszą i ze 100zł będzie Trzeba by było wysyłać privaty i podzielić się literkami kto do kogo wysyła
-
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Kubuś się pokazuje -
poczytam pozniej dokładnie czemu zagranica jest brana pod uwagę, bo ciut nie ma czasu i czy Albinka ma jechac do Wrocławia czy nie - demi napisałam, że może u niej zostać -2-3 dni , a może będzie tak , ze Albinka od razu pojdzie na zabieg wciągu paru dni- i chyba nie ma co, żeby wracała na szybko już z twoim TZ w środę, - na śląsk nie jest tak ciężko z transportem -to jakoś się coś znajdzie innego. Może dajcie do tytułu podaną kwotę , i napiszcie prawdę , czyli 5000ts lub śmierć, bo może więcej ludzi zaciekawi na co 5000zł jest potrzebna i pomoże - cóz moim zdaniem da się uzbierać nawet taką kwotę- ale musi się w to zaangażować aktywnie trochę ludzi i w pierwszy poście przejrzyste całe info co i jak, allegro ,zbiórki w pracy i masę bazarków - ale jest do zrobienia, tylko trzeba mocno podziałać i ustalić kto zbiera kasę i może często aktualizować info. Poza tym jeśli jest to winna kliniki gdzie Albinka dostała urazów - poszłam bym do nich i powiedziała co i jak- i niech teraz tez się dokładają do kosztów jej leczenia.